Myprotein Resistance Bands

5 dažādas pretestības jostas

Size
Colour

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
13.99€

Preces pārskats

Kas ir Resistance Bands?

Myprotein Resistance Bands ir īpaši izturīgas pretestības jostas, kas paredzētas smagiem treniņiem. Pretestības jostas, galvenokārt izmanto stieņa spiešanā guļus un vilkmes laikā, lai veidotu papildus pretestību. Taču tās var izmantot un pielāgot arī citiem vingrinājumiem, tādiem kā pievilkšanās un piepumpēšanās.

Kādi ir ieguvumi lietojot Resistance bands?

Myprotein Resistance Bands ir efektīvi gan ķermeņa augšdaļas, gan apakšdaļas treniņiem un ir pieejamas ar 5 dažādiem pretestības līmeņiem, lai nodrošinātu vislielāko iespējamo dažādību veicot vingrinājumus.

Kam ir piemērots Resistance Bands ?

Resistance bands nav piemērotas tikai svarcēlājiem un bodybuilderiem! Ikvienam, kurš vēlas savā treniņā iekļaut vairāk pretestības, tās var noderēt. Specifiskākai informācijai, lūdzam konsultēties ar fitnesa ekspertu.

Kad būtu jālieto Resistance Bands?

Resistance Bands var tikt izmantotas katrā treniņā.

Pretestības Līmeņi:

  • 2-16kg (sarkans)
  • 11-36kg (violets)
  • 23-54kg (zaļš)
  • 27-68kg (zils)
  • 32-79kg (oranžs)

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Efektīvas augšējā un apakšējā ķermeņa treniņiem
  • Pievienojiet papildus pretestību jūsu treniņiem
  • 5 dažādi pretestības līmeņi

Ieteicamā lietošana

Daudzus vingrinājums ir iespējams veikt, izmantojot Myprotein Resistance Bands. Konkrētiem ieteikumiem lūdzam konsultēties ar fitnesa ekspertu.

Vienmēr pārbaudiet savas jostas pirms lietošanas, vai tajās nav plīsumi vai arī tās nav nolietotas. Myprotein Resistance Bands (kā visas gumijas jostas) ar laiku tiks nolietotas vai saplīsīs. Nelietojiet bojātu jostu, neizmantojiet šo produktu tam neparedzētiem mērķiem.

Lūdzu meklējiet konkrētus ieteikumus pie fitnesa ekspertiem, pirms lietojat Myprotein Resistance Bands.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Myprotein Resistance Bands

Atlasīt attēlu

Myprotein Resistance Bands
Back to top