Essentials Stack - Vanilla

Скидка 25% на весь заказ I Код: JAUNS

Скидка 25% на весь заказ I Код: JAUNS

КУПИТЬ
Iepriekš: 73.95€ 59.16€ Saglabāt 14.79€

Pieejamība:

Preces pārskats

The Essentials Stack satur 5 produktus, kas palīdzēs jums sasniegt savus mērķus un vēlamo formu. Paka ietver sevī īpaši izvēlētus produktus, kas palīdzēs uzņemt vairāk olbaltumvielu, veicinās atjaunošanos un liesas muskuļu masas pieaugumu. The Essentials Stack ir īpaši piemērota ikvienam, kas vēlas uzņemt liesu muskuļu masu, tai pat laikā dedzinot liekos taukus.

Paka sevī ietver 1kg augstas kvalitātes Impact Whey Protein, 100g Total Nutri-Greens, 90 tabletes Thermopure, 250g Kreatīna Monohidrāta (kas palīdzēs uzlabot fizisko veiktspēju īsos, augstas intesitātes treniņos) un visbeidzot, 500g jaunā Natural Protein Smoothie, kuru var lietot kā alternatīvu jūsu ikdienas olbaltumvielu avotam.

Impact Whey Protein - 1kg

• Augstas kvalitātes Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts ar 82% olbaltumvielām vienā porcijā un zemu tauku un cukura līmeni.

Total Nutri-Greens - Tropical, 100g

• Ērts un efektīvs uztura bagātinātājs, lai palielinātu ikdienā uzņemto augļu un dārzeņu daudzumu, uzlabotu savu uzturu un vispārējo veselības stāvokli.

Thermopure - 90 kapsulas

• Uzlabots termogenisks maisījums, kas kā zinātniski pierādīts, veicina tauku dedzināšanu.

Kreatīna Monohidrāts - 250g

• Pierādīts, ka tas uzlabo spēku, izturību un muskuļu masas pieaugumu, kā arī samazina kopējo muskuļu atjaunošanās periodu starp secīgiem, īsiem, augstas intesitātes treniņiem.

Protein Smoothie - Strawberry and Banana, 500g

• Dabīgas garšas olbaltumvielu smūtijs ar 18g olbaltumvielām porcijā. Lielisks atsvaidzinošai uzkodai, kas satur daudz olbaltumvielas.

GARŠAS, PRODUKTI UN IZMĒRI IR KĀ UZSKAITĪTS UN VAR TIKT AIZVIETOTI BEZ BRĪDINĀJUMA, ATKARĪBĀ NO PIEDĀVĀJUMA.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Cutting Edge Essentials Pack palīdzēs palielināt lieso masu
  • Satur 5 premium produktus
  • Ideāls atbalsts spēka treniņos, kamēr dedziniet ķermeņa taukus

Pircēji iegādājās arī

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Essentials Stack - Vanilla

Atlasīt attēlu

Essentials Stack - Vanilla
Back to top