• Gluten Free

    Gluten Free

  • Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Acetil L Karnitīns

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LESS30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LESS30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
25.99€

Preces pārskats

Kas ir Acetil L-Karnitīns ?

Acetil L karnitīns (ALCAR) mūsu organismā ir veidots no aminoskābēm lizīna un metionīna. Galvenokārt tas ir sintezēts aknās un nierēs, kur pēc tam nogādāts uz citiem audiem mūsu organismā. Vislielākajā koncentrācijā tas ir atrodams audos, kuros kā galvenais enerģijas avots tiek izmantotas taukskābes. Piemēram Skeleta un Sirds muskuļos. Viena no galvenajām Acetil L-Karnitīna funkcijām organismā ir taukskābju oksidācija, jeb nevēlamo tauku sadedzināšana. L-karnitīna galvenā loma ir transportēt taukskābes cauri mitohondrija membrānai tā paātrinot tauku oksidācijas procesu.

Kam Acetil L-Karnitīns ir piemērots ?

Acetil L-Karnitīns ir ideāli piemērots visiem aktīvajiem cilvēkiem, kuri piedalās regulāras fiziskās aktivitātēs vai ikvienam, kurš meklē vieglu un ērtu veidu kā uzņemt karnitīnu jebkurā dienas laikā.

Kā lietot Acetil L-Karnitīnu?

Acetil L-Karnitīnu ir labs papildinājums veselīgai un sabalancētai diēti. To ir ieteicams lietot kopā ar ēdienu pa vienai Acetil L- Karnitīna porcijai 2-3 reizes dienā, lai sasniegtu labākos rezutātus.

Galvenie ieguvumi

  • Spēlē lielu lomu enerģijas ražošanā
  • Palīdz zaudēt lieko svaru
  • Var uzlabot Tavu garīgo veiktspēju

Ieteicamā lietošana

Pievieno šeikerim sevis izvēlēto daudzumu ūdens vai augļu sulas. Pievieno 500mg Acetil L Karnitīna, samaisi šeikera pudelē un lieto nekavējoties.

Piezīme:Mēs iesakām lietot precīzus svarus, porciju lieluma noteikšanai. Lai gan mēs mēģinām piedāvāt akurātus un precīzus svaru alternatīvas, izmantjot Myprotein kausiņus, tomēr mēs nevaram pilnībā garantēt mūsu kausiņu precizitāti, salīdzinot ar standartizētajiem svariem un mērierīcēm

Glabāt sausā un vēsā vietā, nepakļaujot tiešai saules staru ietekmei. Produkta lietošanas laikā uzņemiet pietiekami daudz ūdens. Glabāt bērniem nesasniedzamā vietā. Grūtniecības vai zīdīšanas laikā konsultējieties ar ārstu par produkta lietošanu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Sastāvs

Ražots vietā, kur ražo arī Piena, Sojas, Olu un Glutēna produktus.

Bez Pievienotas Garšas: Acetil L Karnitīns (ALCAR) (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas Lielums - 1/8 tējkarotes (500 mg)

Porcijas Iepakojumā - 500 (250g), 1000 (500g), 2000 (1kg)

Sastāvs

  Uz Porciju
Acetil L Karnitīns     500 mg

 

Uzturvērtība ir balstīta un produktu bez papildus garšas, izvēloties produktu ar garšu, uzturvērtība var atšķirties.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Acetil L Karnitīns

Atlasīt attēlu

Acetil L Karnitīns
Back to top