• Gluten Free

    Gluten Free

BCAA 4:1:1

Sazaroto Ķēžu Aminoskābes

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
21.99€

Preces pārskats

Kas ir BCAA 4:1:1?

Sazarotās ķēdes aminoskābes (BCAA) 4:1:1 sastāvā ir 3 no 9 neaizstājamajām aminoskābēm: Leicīns, Izoleicīns un Valīns, ar attiecību 4:1:1. Šis aminoskābes ir uzskatāmas par neaizvietojamām, jo tavs ķermenis nespēj tās sintezēt, tāpēc tās ir jāuzņem kopā ar veselīgu un sabalancētu diētu. T

Kādi ir ieguvumi, lietojot BCAA 4:1:1?

BCAAs nav kā citas aminoskābes, jo viņu vielmaiņas process nenotiek vēderā, bet tieši muskuļos. BCAA 4:1:1 var tikt lietotas jebkurā dienas laikā, kā arī pirms vai pēc treniņa, lai palīdzētu muskuļu augšanai un atjaunošanai.

Kam BCAA 4:1:1 ir piemērots?

BCAA 4:1:1 ir piemērots aktīviem cilvēkiem un ikvienam, kurš piedalās intensīvās, fiziskās aktivitātēs. Tās ir paredzētas tiem, kuri vēlas palielināt muskuļu masu, vienlaicīgi samazinot tauku procentu ķermenī.

Kā lietot BCAA 4:1:1?

Mēs iesakām pievienot 5g BCAA 4:1:1 pie Tevis izvēlētā daudzuma ūdens, lietojot BCAA 4:1:1 2-4 reizes dienā. Labāko rezultātu sasniegšanai iesakām pievienot divus MP mazos kausiņus ar BCAA pie tavas mīļākās augļu sulas.

 

Galvenie ieguvumi

  • Palīdz organisma atjaunošanās procesos pēc treniņiem
  • Palīdz palielināt muskuļu masu
  • Labākā kvalitāte par izdevīgāko cenu
  • Palīdz saglabāt muskuļu masu

Ieteicamā lietošana

Pievieno sevis izvēlēto daudzumu ūdens vai augļu sulas šeikerī, tad pievieno 5g BCAA, kārtīgi samaisi un dzer sausu.

Piezīme: Mēs iesakām lietot precīzas porcijas, izmantojot precīzus svariņus vai mērierīces svara noteikšanai. Lai arī mēs cenšamies piedāvāt precīzas porcijas, izmantojot Myprotein kausiņus, tomēr svars tajā var nebūt pinīgi precīzs, kāds tas ir serificetos svaros.

Glabāt vēsā un sausā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz iepakojuma, beigām

Sastāvs

Ražots vietā, kur ražo arī Piena, Sojas, Olu un Glutēna produktus

Ogu Trieciena Garša: L Leicīns (54%), L Izoleicīns (13%), L Valīns (13%), Skābe (Citronskābe), Krāsvielas (Biešu Sarkanais, Antocianīns), Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze).

Tropiskās Vētras Garša: L Leicīns (54%), L Izoleicīns (13%), L Valīns (13%), Skābe (Citronskābe), Krāsviela (Karotīni), Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze).

Bez Garšas: L Leicīns (66%), L Izoleicīns (17%), L Valīns (17%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas Lielums - 1 tējkarote (5g)

Porcijas Iepakojumā - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Uzturvērtība

  Uz porciju
L Leicīns     2.7 g
L Izoleicīns     650 mg
L Valīns     650 mg

 

Uzturvērtība ir balstīta uz Ogu Trieciena garšas veidu. Izvēloties citu garšu, uzturvērtība var nedaudz atšķirties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

BCAA 4:1:1

Atlasīt attēlu

BCAA 4:1:1
Back to top