• Gluten Free

    Gluten Free

Būtiskās Aminoskābes

(EAA's)

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
17.99€

Preces pārskats

Kas ir Būtiskās Aminoskābes (EAA)?

Aminoskābes ir kompleksas ķīmiskas vielas, kas veido blokus, no kuriem sastāv proteīni, kas, savukārt, ir nepieciešami, lai veidotu jaunus audus, vai salabotu bojātas šūnas. Tās nevar tikt sintezētas ķermenī, tāpēc tās nepieciešams uzņemt ar uzturu.

 

Būtisko Aminoskābju īpašības

Galvenās aminoskābes, kuras nepieciešamas ķermenim, ir Leicīns, Izoleicīns, Valīns, lizīns, fenilalanīns, treonīns, histidīns, metionīns un triptofāns. Šis produkts satur 5000mg Leicīnu uz 15g devas, kas ir daudz augstāk kā standarta sūkalu proteīniem, kā arī nesatur taukus un ogļhidrātus.

Kam Būtiskās Aminoskābes ir piemērotas?

Būtiskās Aminoskābes tiek rekomendētas jebkuram, kurš vēlas palielināt uzņemto aminoskābju dienas devu. Tās mazos daudzumos ir sastopamas arī dabīgos ēdienos, taču lielākos daudzumos tās iespējams iegūt tikai lietojot uztura bagātinātājus.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • Veido proteīnus
  • Var tikt uzņemt tikai lietojot mūsu uzturu
  • 5000mg Leicīnu vienā lietošanas reizē

Ieteicamā lietošana

Ielej sevis izvēlētu daudzumu ūdens vai augļu sulas mūsu šeikerī. Pievieno 15g, sakrati un uzreiz izdzer. Lieto divreiz dienā, katrudienu - vienu porciju pirms un vienu porciju pēc treniņa.

Uzmanību: Iesakām katras porcijas lielumu izmērīt ar precīziem svariem. Lai gan mēs cenšamies MyProtein lāpstiņas izveidot pēc iespējas precīzākas, tās nosaka tikai aptuvenu lielumu un nav uzskatāmas par standartizētu mērierīci.

Nepārsniegt ieteikto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no bērniem.

Sastāvs

Ražots laboratorijā, kas nodarbojas ar pienu, soju, olām, glutēnu un to izstrādājumiem.

Bez garšas: Būtiskāko aminoskābju pulvera maisījums (L-Leicīns (33%), L-Izoleicīns (6%), L-lizīns (15%), L-Valīns (15%), L-fenilalanīns (12%), L-treonīns (10%), histidīns (5%), metionīns (3%), L-triptofāns (1%))

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 1/2 lāpstiņas (15g)

Porciju daudzums iepakojumā - 16 (250g), 33 (500g), 66 (1kg)

Nutritional Information

 Vienā lietošanas reizē
L Leicīns  5 g
L Valīns  2.2 g
L lizīns  2.2 g
L fenilalanīns   1.8 g
L treonīns   1.5 g
L Izoleicīns  890 mg
L histidīns  710 mg
L metionīns   500 mg
L triptofāns   200 mg

 

Uzturvērtība norādīta produktam bez garšas, izvēloties produktu ar garšu, uzturvērtība var mainīties.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Būtiskās Aminoskābes

Atlasīt attēlu

Būtiskās Aminoskābes
Back to top