• Gluten Free

    Gluten Free

  • Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Creapump

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
18.99€

Preces pārskats

Kas ir Creampump?

Creapump® ir pirms treniņa formula, kas sevī ietver ogļhidrātu, kreatīna un aminoskābju maisījumu.

Ieguvumi no Creapump

Creapump satur ogļhidrātu maisījumu; dekstrozi un Palatinose®, kuri palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību. Creampump satur arī citrulīna malātu un taurīnu. Papildus tam, pievienojot Creapure®, tīru kreatīna monohidrāta veidu, kas uzlabo fizisko veiktspēju īstermiņa, augstas intensitātes slodzes laikā.

Kam ir piemērots Creapump?

Ikvienam, kurš iesaistīts ilglaicīgā treniņu plānā, ir nepieciešams pareizs uztura plāns. Ķermenim ir nepieciešamas pareizās uzturvielas, lai tas spētu strādāt un attīstīties pareizi, un vienalga vai tās nāk pārtikas produktiem, vai uztura bagātinātājiem, tās ir nepieciešamas dažādiem mērķiem. Lietot 30g 30 minūtes pirms treniņa.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Paaugstina īstermiņa enerģijas uzrāvienus
  • Paaugstināts augstas intensitātes treniņos
  • Ogļhidrātu, kreatīna un aminoskābju maisījums

Ieteicamā lietošana

Kreatīns uzlabo veiktspēju un eksplozīvo spēku†, un ogļhidrāti veicina muskuļu atjaunošanos‡ tāpēc, lai iegūtu maksimālo no šī produkta, pievienojiet 1 lielo kausiņu (30g) 150-250ml ūdens vai sulai mūsu MyProtein šeikerī un lietojiet pirms un/vai pēc treniņa. † Kreatīns uzlabo fizisko veiktspēju atkārtotās īstermiņa enerģijas izlādēs, augstas intensitātes treniņos. Pozitīvais efekts tiek sasniegts ar ikdienas 3g devu. ‡ Pozitīvais efekts tiek sasniegts ar ogļhidrātu patērēšanu no visiem avotiem attiecībā 4g uz vienu kilogramu ķermeņa svara pirmajās 4 stundās pēc treniņa sākuma un ne vēlāk kā 6 stundas kopš treniņa sākuma.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu.Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem meklēttreknrakstā. Var saturēt arī glutēnu, soju, pienu un olu.

Tropical Flavour: Ogļhidrātu Maisījums (63%) (Dekstroze, Izomaltsulose* (Palatinose*®*)), Kreatīna monohidrāts (Creapure*®*) (15%), Citrulina malāts, Arginīna Alfa Ketoglutarāts, Garšviela, Citronskābe, Taurīns, Saldinātājs (Sukraloze), Krāsviela (Kurkuma). *Izomaltsulose ir glikozes un fruktozes avots.

Unflavoured: Ogļhidrātu Maisījums (68%) (Dekstroze, Izomaltsulose* (Palatinose*®*)), Kreatīna monohidrāts (Creapure*®*) (15%), Citrulina malāts, Arginīna Alfa Ketoglutarāts, Taurīns *Izomaltsulose ir glikozes un fruktozes avots.

Uzturvērtības informācija

Porcijas lielums - 1 kausiņš (30g)

Porcijas iepakojumā - 25 (750g), 50 (1.5kg)

Uzturvērtība

  100g Porcijā *RI
Enerģētiskā vērtība 1246 kJ/293 kcal 374 kJ/88 kcal 4%
Tauki 0 g 0 g 0%
  no tiem piesātinātie 0 g 0 g 0%
Ogļhidrāti 68 g 20 g 8%
  no tiem cukuri 68 g 20 g 22%
Olbaltumvielas 0 g 0 g 0%
Sāls <0.01 g <0.01 g 0%
      Porcijā
Creatine Monohydrate (Creapure®)     5 g
Citrulline Malate     2 g
Arginine Alpha-Ketoglutarate     2 g
Taurine     600 mg

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Creapump

Atlasīt attēlu

Creapump
Back to top