• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Creatine Gluconate

Ātras piegādes kreatīns

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
11.99€

Preces pārskats

Kas ir Creatine Gluconate?

Creatine Gluconate ir kreatīna molekula, kura ir piesaistīta glikozes molekulai. Kad šīs divas molekulas tiek apvienotas, rodās kreatīns, kurš absorbējas tāpat kā glikoze. Tas nozīmē, ka lielāks daudzums kreatīna nokļūst muskuļos, palielinot parastos ieguvumus no kreatīna.

Ieguvumi no Creatine Gluconate

Kreatīns palielina fizisko veiktspēju īsos, augstas intesitātes treniņos. Ar Creatine Gluconate, glikozes molekulas darbojās kā transporta sistēma, lai palielinātu kreatīna absorbciju muskuļos.

Kam ir piemērots Creatine Gluconate ?

Creatine Gluconate ir lielisks ikviena, kurš pakļauts īslaicīgai, augstas intesitātes slodzei un vēlas paātrināt savu atjaunošanās procesu un uzlabot veiktspēju.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • Kreatīna molekulas pievienotas glikozes molekulai
 • Uzlabo sniegumu īstermiņa, augstas intensitātes slodzes laikā
 • Uzlabo uzsūkšanos muskulī

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet 5g ūdenim, sakratiet un patērējiet. Lietojiet 1-2 reizes dienā, ieteicams tieši pirms un pēc treniņa. Pēc 8 nedēļu lietošanas, ieturiet nedēļu ilgu pārtraukumu pirms uzsākt ciklu no jauna.

Piebilde: Mēs iesakām visus mērijumus veikt uz precīziem svariem. Lai arī mēs cenšamies nodrošināt precīzus mērījumus ar MyProtein kausiņiem, tie ir tikai aptuveni un nevar aizvietot precīzus mēraparātus.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.Uzglabāt vēsā, sausā, maziem bērniem nepiejamā vietā.

Sastāvs

Ražots telpās, kas apstrādā arī pienu, soju, glutēnu un to produktus.

Unflavoured: Creatine Gluconate (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 tsp (5g)

Porcijas iepakojumā - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Nutritional Information

 Per Serving
Creatine Gluconate  5 g

 

The nutritional information is based on the Unflavoured version, when choosing an alternative flavour the nutritional values may vary.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Creatine Gluconate

Atlasīt attēlu

Creatine Gluconate
Back to top