• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

DMAE pulveris

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
7.00€

Preces pārskats

Kas ir DMAE pulveris?

DMAE ir iegūts no dabīgiem avotiem un mazos daudzumos var tikt atrasts dažādās taukainās zivīs, kā piemēram sardīnēs. Tas satur divas galvenās sastāvdaļas, 2-dimetilaminoetanols, un dimetiletanolamīns. Abas nosauktās ir dabīgi radušās sastāvdaļas savienojumam ar nosaukumu Holīns.

DMAE īpašības

Aktīvais sastāvs ir dabīgi radušās sastāvdaļas savienojumam ar nosaukumu Holīns. Holīns palīdz normālai lipīdu vielmaiņai, normālai aknu funkcijai, kā arī normālai homocisteīna vielmaiņai.

Kam DMAE ir piemērots?

DMAE ir ideāls ikvienam, kas piedalās intensīvās fiziskās aktivitātēs, kā piemēram uz izturību balstītos sporta veidos. To plaši izmanto arī civēki, kas cieš no Alcheimera slimības.

Mūsu klientu diētas izvēle mums ir ļoti svarīga. Lai gan produkts ir ražots, lai būtu piemērots vegānu uzturam, lūdzu vērst umanību tam, ka ražotne, kas veido šo produktu, pārstrādā arī piena pulveri, tāpēc produktu sajaukšanās var būt iespējama ļoti mazos daudzumos.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

 • Sastopams taukainās zivīs
 • Dabīga viela, no kā veidojas holīns
 • Palīdz normālai tauku vielmaiņai

Ieteicamā lietošana

Ielejiet jūsu izvēlētu daudzumu ūdens vai augļu sulas šeikerī. Pievienojiet 185mg produkta, sakratiet un lietojiet. Lietot 1-2 reizes dienā.

Uzmanību: Mēs iesakām katru no porcijām nosvērt, izmantojot precīzus svarus. Lai gan mēs cenšamies MyProtein lāpstiņas izveidot pēc iespējas precīzākas, tās nosaka tikai aptuvenu lielumu un nav uzskatāmas par standartizētu mērierīci.

Nepārsniegt minēto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no bērniem.

Sastāvs

Ražots laboratorijā, kas nodarbojas ar pienu, soju, olām, glutēnu un to izstrādājumiem.

Dimetiletanolamīna pulveris (DMAE) (100%)

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 220 mg

Porciju daudzums iepakojumā - 454 (100g), 4545 (1kg)

Uzturvērtība

  Vienā lietošanas reizē
DMAE     81.4 mg

 

 

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

DMAE pulveris

Atlasīt attēlu

DMAE pulveris
Back to top