Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

AtvainojietDiemžēl šī prece šobrīd nav pieejama

Citi pircēji tā vietā iegādājās

Piedāvājums

Focus + Energy Capsules

Unikāls Duo-Capsule dizains

EUR

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV33

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV33

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: new clothing range (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move), PhaseTech range, Myamino Energy, Baked Cookie, Any Oats, BCAA Energy, Carb Crusher.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Focus + Energy Capsules?

  Focus + Energy Capsules satur unikālu kofeīna, taurīna, koenzīma Q10 un B vitamīnu maisījumu, kas veicina enerģijas ražošanu un modrību. Kapsulas pieejamas unikāli izstrādātajā duo-capsule veidā, kas palīdz novērts nepatīkamo sastāvdaļu aromātu un garšu un jebkādu aktīvo vielu mijiedarbību.

  Kas ir the Benefits of Focus + Energy Capsules?

  Focus + Energy Capsules nodrošina 80mg kofeīna vienā kapsulā, kas kā zināms veicina modrību un uzmanību. Tas satur arī niacīnu, vitamīnu B6 un B12, pantotēnskābi, kas veicina normālu enerģijas vielmaiņu, noguruma samazināšanos un normālu olbaltumvielu un glikogēnu vielmaiņu. Katra kapsula satur arī 5mg koenzīmu Q10 un taurīnu.

  Kam ir piemērots Focus + Energy Capsules?

  Focus + Energy Capsules ir ideāls ikvienam, kas vēlas uzlabot savu enerģijas līmeni pirms treniņiem. Ieteicams lietot Focus + Energy Capsules no rīta vai 45-60 minūtes pirms treniņa.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Kofeīns, kā pierādīts, uzlabo modrību un uzmanību
  • Veicina normālu enerģijas vielmaiņu
  • Unikāls duo-capsule dizains
 • Ieteicamā lietošana

  Lietot 1 kapsulu no rīta vai 45-60 minūtes pirms treniņa.

  Brīdinājums: Satur daudz kofeīna. Nav ieteicams lietot bērniem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.Satur 80g kofeīna vienā porcijā. Piebilde: krāsvielas Carmosine var būt pretēja ietekme uz modrību un uzmanību bērniem. Nepārsniegt ieteikto diennakts devu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Uzglabāt sausā, vēsā un bērniem nepieejamā vietā.

 • Sastāvs

  Organic Hemp Oil, Gelatin, Caffeine, Palm Oil, Coconut Oil, Bovine Gelatin, Soybean lecithin solubilised in Soya Oil, enriched with phosphatidylcholine, Thickener (Beeswax White), Nicotinamide, Taurine, Dry extract of roots of Panax ginseng, Co-enzyme Q10, Calcium D pantothenate, Cyanocobalamin, Pyridoxine hydrochloride, Water, Colour (Titnium dioxide, Iron Oxide, Carmoisine).

  Alergēni:

  Informāciju par alergēniem meklējiet treknrakstā. Made in a facility that handles Milk, Egg, Gluten and products thereof.

 • Uzturvērtības informācija

  Serving Size - 1 Capsule

  Servings Per Container - 90 (90 Capsules), 180 (180 Capsules)

  Typical Nutritional Values

      Per Serving *RI
  Niacin   8 mg NE 50%
  Vitamin B6   0.7 mg 50%
  Vitamin B12   1.3 µg 50%
  Pantothenic Acid   3 mg 50%
        Per Serving
  Caffeine     80 mg
  Taurine     5 mg
  Co-enzyme Q10     5 mg

   

  * Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top