Focus + Energy Capsules

Unikāls Duo-Capsule dizains

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
15.99€

Preces pārskats

Kas ir Focus + Energy Capsules?

Focus + Energy Capsules satur unikālu kofeīna, taurīna, koenzīma Q10 un B vitamīnu maisījumu, kas veicina enerģijas ražošanu un modrību. Kapsulas pieejamas unikāli izstrādātajā duo-capsule veidā, kas palīdz novērts nepatīkamo sastāvdaļu aromātu un garšu un jebkādu aktīvo vielu mijiedarbību.

Kas ir the Benefits of Focus + Energy Capsules?

Focus + Energy Capsules nodrošina 80mg kofeīna vienā kapsulā, kas kā zināms veicina modrību un uzmanību. Tas satur arī niacīnu, vitamīnu B6 un B12, pantotēnskābi, kas veicina normālu enerģijas vielmaiņu, noguruma samazināšanos un normālu olbaltumvielu un glikogēnu vielmaiņu. Katra kapsula satur arī 5mg koenzīmu Q10 un taurīnu.

Kam ir piemērots Focus + Energy Capsules?

Focus + Energy Capsules ir ideāls ikvienam, kas vēlas uzlabot savu enerģijas līmeni pirms treniņiem. Ieteicams lietot Focus + Energy Capsules no rīta vai 45-60 minūtes pirms treniņa.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Kofeīns, kā pierādīts, uzlabo modrību un uzmanību
  • Veicina normālu enerģijas vielmaiņu
  • Unikāls duo-capsule dizains

Ieteicamā lietošana

Lietot 1 kapsulu no rīta vai 45-60 minūtes pirms treniņa.

Brīdinājums: Satur daudz kofeīna. Nav ieteicams lietot bērniem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.Satur 80g kofeīna vienā porcijā. Piebilde: krāsvielas Carmosine var būt pretēja ietekme uz modrību un uzmanību bērniem. Nepārsniegt ieteikto diennakts devu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Uzglabāt sausā, vēsā un bērniem nepieejamā vietā.

Sastāvs

Organic Hemp Oil, Gelatin, Caffeine, Palm Oil, Coconut Oil, Bovine Gelatin, Soybean lecithin solubilised in Soya Oil, enriched with phosphatidylcholine, Thickener (Beeswax White), Nicotinamide, Taurine, Dry extract of roots of Panax ginseng, Co-enzyme Q10, Calcium D pantothenate, Cyanocobalamin, Pyridoxine hydrochloride, Water, Colour (Titnium dioxide, Iron Oxide, Carmoisine).

Alergēni:

Informāciju par alergēniem meklējiet treknrakstā. Made in a facility that handles Milk, Egg, Gluten and products thereof.

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 1 Capsule

Servings Per Container - 90 (90 Capsules), 180 (180 Capsules)

Typical Nutritional Values

    Per Serving *RI
Niacin   8 mg NE 50%
Vitamin B6   0.7 mg 50%
Vitamin B12   1.3 µg 50%
Pantothenic Acid   3 mg 50%
      Per Serving
Caffeine     80 mg
Taurine     5 mg
Co-enzyme Q10     5 mg

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Focus + Energy Capsules

Atlasīt attēlu

Focus + Energy Capsules
Back to top