Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Piedāvājums
iBCAA 4:1:1, Unflavoured, 250g

iBCAA 4:1:1

 • Bez glutēna
EUR 23.49

23.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

40% OFF whole range tablets and aminos | Use Code: AMINOLV

Limited time only!

40% OFF whole range tablets and aminos!

Don't miss your chance! | Use Code: AMINOLV

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  iBCAA 4:1:1 pulveris ir ātri sajaucama formula, kas satur 3 no galvenajāms aminoskābēm: Leicīnu, Izoleicīnu un Valīnu 4:1:1 proporcijā. .

  Pulveris ir pieejams ar 7 dažādām garšām: skābo ābolu, apelsīnu, arbūzu, citronu un laima, zilo aveņu, vīngou un aveņu citronu. BCAA 4:1:1's ir iespējams iegādāties arī bez garšas piedevām, padarot to ideālu, lai pievienotu šķidrumam pēc jūsu izvēles, vai pievienotu citam uztura bagātinātājam.

  iBCAA pulveris ir ātras lietošanas formas BCAA (sazarotā aminoskābe) kas ir pieejama ūdenī šķīstošā veidā, tādā veidā palielinot tās jaukšanas potenciālu.

  Šīs unikālās aminoskābes (Leicīns, Izoleicīns un Valīns) sekmē aptuveni 35% no muskuļu darbībām, taču tās nevar tikt sintizētas ķermenī. Tāpēc šīs sazarotās aminoskābes nepieciešams uzņemt ar pārtiku, un atšķirībā, no citām aminoskābēm, tās spēj uzsūkties tieši muskuļos.

  Parasti iBCAA lieto aktīvi cilvēki dienas laikā, pirms vai pēc treniņa.

  Mūsu ūdenī šķīstošais iBCAA pulveris šķīst momentāli, tāpēc elemntāri var tikt sajaukts ar ūdeni vai augļu sulu.

  Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

  Galvenie ieguvumi
  • Šķīstošas BCAA, easy mixing
  • 4:1:1 Leicīna, Izoleicīna un Valīna attiecība
  • 7 fantastiskas garšas
 • Ieteicamā lietošana

  Lai sasniegto maksimālos rezultātus no iBCAA 4:1:1 pulvera, pievienojiet 2 lāpstiņas (5g) pulvera 250-350ml ūdens vai sular MyProtein šeikerī pirms, treniņa laikā, vai pēc tā.

  Nepārsniegt ieteikto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no bērniem. Nav piemērots veģetāriešiem.

 • Sastāvs

  For Alergēni atzīmēti treknrakstā. Var saturēt pienu un olas.

  Bez garšas: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (100%) (satur soju)

  Zilo aveņu: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (85%) (satur soju), dabīgais aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms K), krāsviela (koši zils FCF)

  Vīnogu: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (87%) (satur soju), dabīgais aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms K), krāsviela (Allura sarkans AC, koši zils FCF). Brīdinājums: Satur Allura sarkano AC krāsvielu, kad var negatīvi ietekmēt bērnu aktivitāti un uzmanību.

  Citronu laima: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (90%) (satur soju), dabīgais aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms K), krāsviela (tartrazīns, koši zils FCF). Brīdinājums : Satur tartrazīnu, kam var būt negatīva ietekme uz bērnu aktivitāti un uzmanību.

  Arbūza: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (90%) (satur soju), dabīgais aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms K), krāsviela (Allura sarkanā AC). Brīdinājums : satur Allura sarkano AC krāsvielu, kurai var būt negatīvs efekts uz bērnu aktivitāti un uzmanību.

  Apelsīnu: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (89%) (satur soju), dabīgais aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms K), krāsviela (saulrieta dzeltenā FCF). Brīdinājums : Satur saulrieta dzelteno FCF krāsvielu, kurai var būt negatīvs iespaids uz bērnu aktivitāti un uzmanību.

  Aveņu citronu: Sazaroto aminoskābju pulvera maisījums 4:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (88%) (satur soju), dabīgais aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms K), krāsvielas (Allura sarkanā AC, koši zilā FCF). Brīdinājums : satur Allura sarkano AC krāsvielu, kurai var būt negatīvs iespaids uz bērnu aktivitāti un uzmanību.

 • Uzturvērtības informācija

  Ieteicamais lietošanas daudzums - 2  mazās lāpstiņas (5g)

  Porciju daudzums iepakojumā - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

  Nutritional Information

    Vienā lietošanas reizē
  L Leicīns     3.3 g
  L Izoleicīns     850 mg
  L Valīns     850 mg
Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Klienti, kuri nopirka šo, iegādājās arī:

Creatine Monohydrate (Creapure®) Chewable Tablets

16.99€

Impact Whey Protein

4.75 4
21.99€

Alpha Men

17.49€

Citrulīna Malāts

21.49€
Back to top