Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Piedāvājums
Impact Whey Protein, Banana, 250g

Impact Whey Protein 250g

Nedenaturēts Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts

 • Veģetārieši
EUR 3.5

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena: 6.99€

3.50€

Saglabāt 3.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: Myamino Energy, BCAA Energy, Carb Crusher, new clothing collections Ignite, Boost, Tropical, Superlite, Charm, Shape, Luxe touch, Breeze, Luxe Lounge, Swift, Pro-Tech 2.0

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Mūsu bestsellers Impact Whey Protein tiek ražots tikai no premium klases sūkalām, piedāvājot masīvus 82% olbaltumvielu saturu. Ja jūs meklējat premium kvalitātes sūkalu olbaltumvielu pulveri, kas par lielisku cenu nodrošina brīnišķīgu garšu, jums vairs nav jāmeklē tākāk par Impact Whey Protein™.

  Impact Whey Protein™ ir pieejams ar 19 dažādām garšām: including Unflavoured, Chocolate Smooth, Strawberry Cream, Vanilla, Banana, Cookies and Cream and Chocolate Mint. Mūsu Impact Whey Protein™ ir bagātīgs Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāta avots no veģetārā saldā siera, kurš iegūts no pasaules vadošajiem sūkalu olbaltumvielu ražotājiem. Ar visaugstāko bioloģisko vērtību (BV) no visām zināmajām olbaltumvielām, Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts satur daudz neaizstājamo un aizstājamo aminoskābju.

  Ražošanas process izmanto unikālu membrānas filtrācijas tehnoloģiju apvienojumā ar zemas temperatūras un spiediena žāvēšanu. Tas nodrošina maigu olbaltumvielu atdalīšanu un koncentrāciju un patur to dabīgo funkciju un augsto uzturvērtību, lai sniegtu augstas kvalitātes Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrātu.

  Mūsu Impact Whey Protein™ nodrošina vairāk kā 82g olbaltumvielas uz 100g (sausa produkta), satur maz taukus, laktozi un ir bagāts ar kalciju. Šis olbaltumvielu pulveris ir lielisks neaizstājamo aminoskābju avots un satur vienu no augstākajiem sazaroto aminoskābju daudzumiem kāds pieejams dabīgās olbaltumvielās.

  Izsekojamība ir svarīga mūsu procesu novērošanas daļa, tāpēc, lai veicinātu šo procesu, mēs sastrādājamies ar sūkalu ražotājiem, lai nodrošinātu pilnīgu zināšanu līmeni un pārliecību produkcijas procesā.

  Olbaltumvielu sastāvs ir: 44% Beta laktoglobulīns, 17% Alpha laktoalbumīns, 1.5% Govju seruma albumīns, 8% Imūnglobulīns G, 0.5% Laktoferīns, 26% Glikomakropeptīds.

  Nespējat izvēlēties? Droši izmēģiniet kādu no 25g paraugiem. Klikšķiniet šeit lai noskaidrotu vairāk.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Mūsu populārākais olbaltumvielu produkts
  • Vairāk kā 80% olbaltumvielu porcijā
  • Lielisks aminoskābju profils
  • Augstākā bioloģiskā vērtība no olbaltumvielām
  • Lielisks audu būvei un atjaunošanai
  • Brīnišķīga garša un viegli sajaucams
 • Ieteicamā lietošana

  Pievienojiet 150-250ml ūdens vai piena jūsu šeikerī (mazāk šķidruma padarīs kokteili biezāku). Tad pievienojiet 1 MP lielo kausiņu (25g), sakratiet un patērējiet. Lietojiet 2-3 reizes dienā vai kā nepieciešams.

  1 x MP kausiņš (liels) sver 25g. (Nav iekļauts)

 • Sastāvs

  Nedenaturēts Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts*, Cocoa Powder (chocolate smooth, chocolate caramel and mocha flavours only), Aromatizatori (flavoured options only), Citric Acid (raspberry, vanilla and raspberry, strawberry jam roly poly & summer fruit flavours only), Malt Extract (latte, toffee, chocolate caramel & banoffee flavours only), Emulsifier (Soy Lecithin), Malic Acid (choc coconut flavour only), Sweetener (Sucralose® [flavoured options only]), Colourings (Beetroot Red [raspberry, vanilla and raspberry, strawberry cream, strawberry jam roly poly, summer fruits and rhubarb & custard flavours only], Anthocyanin [raspberry flavour only], Curcumin [ banana & summer fruits flavours only], Caramel [choc coconut and sticky toffee pudding flavours only]). *From Milk

 • Uzturvērtības informācija

  Nutritional Information

    Per 100g Per Serving *RI
  Energy 1704 kJ/404 kcal 426 kJ/101 kcal 5%
  Fat 7.3 g 1.8 g 3%
    of which saturates 4.9 g 1.2 g 6%
  Carbohydrates 4.9 g 1.2 g 0%
    of which sugars 4.9 g 1.2 g 1%
  Protein 80 g 20 g 40%
  Salt 0.37 g 0.09 g 2%

   

  * Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top