• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Kreatīna Monohidrāts

Jaunās Garšas - Persiku Mango, Skābā Avene un Ķiršu Limonāde

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
6.49€

Preces pārskats

Jaunās garšas: Citrons un Laims, Apelsīns, Rūgtais Ābols un Aveņu Limonāde.

Kas ir Kreatīna Monohidrāts?

Kreatīna Monohidrāts ir ideāls priekš lielas daļas atlētu, kūltūristu un sprinteru, bet vissvarīgākais kreatīns ir tiem, kuri vēlas palielināt muskuļu masu, izturību, spēku un ātrumu. visiem tiem, kuri vēlas palielināt savu eksplozivitāti.

Kādi ir ieguvumi, lietojot Kreatīna Monohidrātu?

Kreatīna Monohidrāts var darboties, lai uzlabotu tavu sniegumu, īpaši eksplozivitāti. Ideāls augstas intensitātes treniņiem, kā sprinta un svaru treniņiem. Piemērots bodibilderiem un tiem, kuri nodarbojas ar spēka trīscīņu, kā arī visiem, kuri vēlas palielināt muskuļu masu un uzlabot savus spēka rādītājus.

Mūsu Kreatīna Monohidrāts, tagad pieejams ar jaunām, nepārspējamām garšām; Ogu Trieciens un Tropiskā Vētra, kuras ir viegli sajaucamas ar ūdeni vai sulu.

Kam Kreatīna Monohidrāts ir piemērots?

Kreatīna Monohidrāts ir pilnīgi drošs un nekaitīgs Jūsu veselībai. Tas ir piemērots visiem, kuri piedalās garos un augstas intensitātes treniņos, veloties uzlabot savu spēku un izmantot pēc iespējas vairāk savas enerģijas, lai sasniegtu augstākos rezultātus.

Kā lietot Kreatīna Monohidrātu?

Mēs rekomendējam lietot 3g Kreatīna Monohidrāta tūlīt pēc treniņa kopā ar whey proteīnu un ogļhidrātu kokteili, lai paātrinātu tā absorbāciju un paātrinātu atjaunošanos. Tas var tik lietots pirms vai pēc treniņa, lai palielinātu maksimālo spēku.

Mums ir ļoti svarīgi respektēt un ievērot Jūsu diētas izvēles. Lai gan šis produkts ir taisīts, izmantojot sastāvdaļas, kuras būtu piemērotas vegāniem, tomēr mēs vēlamies atzīmēt, ka piena produkti ir izmantoti tajā pašā vietā, kur taisīts kreatīns, tādēļ ir maza iespēja, ka produkts var saturēt piena produktu sastāvdaļas ļoti mazos apmēros.

Galvenie ieguvumi

 • Idēls priekš sporta veidiem, kur nepieiešams ekspozīvais spēks
 • Viegli sajaucams ar ūdeni
 • Var palīdzēt palielināt spēku un izturību
 • Augstākās kvalitātes produks

Ieteicamā lietošana

Pievieno 3g kreatīna pie ūdens, kārtīgi to sakrati šeikerī un dzer sausu. Lieto 1 reizes dienā, pirms vai pēc treniņa. Lietojiet kreatīnu 8 nedēļas, tad izlaidiet 1 nedēļu. Pēc tam sāciet jaunu 8 nedēļu ciklu

Piezīme: Mēs iesakām lietot precīzus svarus. Lai gan mēs cenšamies piedāvāt akurātas mērierīces, kad izmantojiet Myprotein kausiņus, tomēr tie var nebūt pilnīgi precīzi un aizvietot sertificētas mērierīces.

Brīdinājums: Satur E129, kas var radīt nelabvēlīgu ietekmi uz bērnu aktivitāti un koncentrēšanās spējām. Nepārsniegt dienas ieteicamo devu. Glabāt vēsā un sausā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz iepakojuma, beigām

Sastāvs

Ražots vietā, kur ŗažo ārī piena, sojas, olu un glutēna produktus.

Ogu Trieciena Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Skābe (Citronskābe), Aromatizētājs, Krāsviela (Biešu Sarkanais, Antocianīns), Saldinātājs (Sukraloze)

Zilās Avenes Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsviela (E133).

Vīnogu Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E129, E133).

Citrona un Laima Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgaie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsviela (E110, E133).

Apelsīnu Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgaie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsviela (E110).

Aveņu Limonādes Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgaie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E129, E133).

Rūgtā Ābola Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgaie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E110, E133).

Tropiskās Vētras Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Skābe (Citronskābe), Aromatizētājs, Krāsviela (Karotīni), Saldinātājs (Sukraloze)

Bez Papildus Garšas: Kreatīna Monohidrāts (100%)

Arbūza Garša: Kreatīna Monohidrāts (87%), Dabīgie Aromatizētāji, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsviela (E129).

Uzturvērtības informācija

Porcijas Lielums - (3g)

Porcijas Iepakojumā - 83 (250g), 166 (500g), 333 (1kg)

Uzturvērtība

  Uz Porciju
Kreatīna Monohidrāts 3g

 

Uzturvērtība ir balstīta uz produktu bez papildus garšām, izvēloties produtu ar garšu, uzturvērtība var nedaudz mainīties.

Pircēju atsauksmes

Ja atsauksmes attiecas uz pārtikas produktiem vai kosmētikas līdzekļiem, rezultāti var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Pircēju atsauksmes ir neatkarīgas un nepārstāv 'The Hut' grupas veidokli.

Kopsavilkums

5.0

5.0

(1 atsauksme)

 • 5    1
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Kārtot pēc

Iesaku visiem!

Kopumā:

5

Šķīdība:

5

Garša:

5

Efektivitāte:

5

Man pēc kriatīna lietošanas bij ļoti labi panākumi un es iesaku visiem viņu nopirkt. Garša ir perfekta un ļoti labi šķīst!

Labi saskan ar:

Saskan ar parastajiem proteiniem!

Sat Sep 24 08:27:16 BST 2016 no elvijs

Vai šī informācija bija noderīga?

Kreatīna Monohidrāts

Atlasīt attēlu

Kreatīna Monohidrāts
Back to top