• Gluten Free

    Gluten Free

L Histidine

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LESS30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LESS30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
19.49€

Preces pārskats

Kas ir L-Histidine?

L Histidine ir aminoskābe, kuru ķermenis nespēj pats saražot, tāpēc tā ir jāuzņem ar ēdienu vai uztura bagātinātājiem.

Ieguvumi no L-Histidine

Katrā porcijā ietilpst 100% L-Histidine, viena no neaizstājamām aminoskābēm, kura ir nepieciešama dažādiem mērķiem, tai skaitā histamīna ražošanā. Histidīns ķermenim ir nepieciešams, lai saražotu dažādus enzīmus, tai skaitā Gastrīnu.

Kam ir piemērots L-Histidine?

L Histidine ir neaizstājamās aminoskābes, ko ķermenis dabiski neražo, tāpēc tās ir jāuzņem ar pārtiku. To var atrast gaļā, zivī un mazos apjomos arī piena produktos. Veģetāriešiem ir īpaši nepieciešams uzņemt uztura bagātinātāju ar papildus L Histidine, jo uztura veids, kurā tiek uzņemts maz gaļas, traucē uzņemt to pietiekami daudz.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Neaizstājamās aminoskābes
  • 100% L-Histidine
  • Nepieciešams daudzās ķermeņa funkcijās

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet sevis izvēlēto ūdens vai augļu sulas daudzumu mūsu šeikerī. Tad pievienojiet 1g, sakratiet un lietojiet. Lietojiet 1-2 reizes dienā.

Piebilde: Mēs iesakām visas porcijas nomērīt, izmantojot precīzus svarus. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku mērīšanu ar mūsu Myprotein mērtrauku, tie ir tikai aptuveni un neaizstāj standartizētu mērīšanas ierīci.

Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs, to nevajadzētu izmantot kā pilnvērtīga uztura un veselīga dzīvesveida aizstājēju. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, nepieejamu maziem bērniem.

Sastāvs

Tiek ražots telpās, kur tiek apstrādāts arī piens, soja, olas, glutēns un to produkti

Unflavoured: L Histidine (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas lielums - 1/6 tsp (1g)

Porcijas iepakojumā - 100 (100g)

Uzturvērtība

 Porcijā
L Histidine   1 g

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

L Histidine

Atlasīt attēlu

L Histidine
Back to top