• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Milk Protein Smooth (Paraugs)

Instantised Casein

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
Iepriekš: 1.29€ 1.00€ Saglabāt 0.29€

Preces pārskats

Milk Protein Smooth?

Milk Protein Smooth ir piena olbaltumvielu koncentrāts, kas iegūts no ultra-filtrēta vājpiena. Šīs piena olbaltumvielas ir dabīgā kazeīna un sūkalu olbaltumvielu avots, tādā pašā attiecībā, kā tas konstatēts dabiskā vidē - pienā (kazeīns 80% un sūkalu 20%). Milk Protein Smooth nodrošina ārkārtīgi vienmērīgu konsitenci ar ļoti tīru un neitrālu garšu

Ieguvumi no Milk Protein Smooth

Sakarā ar Milk Protein Smooth ražošanas procesu, netiek pievienoti papildus reaģenti, kas būtu nepieciešami, lai nodrošinātu lielisku sajaukšanos un konsistenci. Milk Protein Smooth ir ļoti daudzpusīgs produkts; to var patērēt dažādās formās, tai skaitā: olbaltumvielu kokteiļi, smūtiji un jogurti. Milk Protein Smooth uzsūcas lēnām, kas ļauj uzņemt nepieciešamās aminoskābes ilgstošā laika periodā. Tas padara Milk Protein Smooth par ideālu olbaltumvielu papildinājumu starp ēdienreizēm un pirms gulētiešanas. Miega laikā, ķermenis parasti ir barības vielu badā, jo ir nepraktiski patērēt pārtiku. Milk Protein Smooth ir 78% micelārais kazeīns, parējais ir sūkalu un bioloģiski aktīvās olbaltumvielas.

Kam ir piemērots Milk Protein Smooth?

Ikvienam, kurš iesaistīts ilgtermiņa fiziskās slodzes plānā ir īpaši nepieciešams atrast pareizo uztura līdzsvaru organismam. Ķermenis prasa pareizās uzturvielas, lai varētu strādāt un attīstīties pareizi, un vienalga vai tās nāk no pārtikas vai uztura bagātinātājiem, tās ir vajadzīgas dažādiem mērķiem. Kā uztura bagātinātāju, iesakām lietot pirms gulētiešanas vai starp ēdienreizēm 2-3 reizes dienā.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Lēni uzsūcošas olbaltumvielas, ideāls pirms gulētiešanas
  • Neitrāla, tīra garša un tūlītēja sajaukšana
  • 78% micelārais kazeīns

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet 300-400ml ūdens vai piena jaucamtraukā (jo mazāk šķidruma, jo biezāks kokteilis). Tad pievienojiet 1 paciņu, sakratiet un lietojiet. Optimāliem rezultātiem, lieto tieši pirms gulētiešanas, taču var tikt lietots arī starp ēdienreizēm, 2 līdz 3 reizes dienā vai pēc vajadzības.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu.Piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Par alergēniem, skatīt sastāvdaļas treknrakstā . Var saturēt arī olu.

Nearomatizēts: Piena olbaltumvielu koncentrāts (100%), emulgators (sojas lecitīns)

Vaniļas garša: Piena olbaltumvielu koncentrāts (100%), emulgators (sojas lecitīns), aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze)

Uzturvērtības informācija

Uzturvērtība

  100g 1 Porcija
Enerģētiskā vērtība 1501 kJ/354 kcal 450 kJ/106 kcal
Tauki 1.5 g 0.5 g
  no kuriem piesātinātie 1.3 g 0.4 g
Ogļhidrāti 5 g 1.5 g
  no kuriem cukuri 5 g 1.5 g
Olbaltumvielas 80 g 24 g
Sāls 2 g 0.6 g

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz nearomatizēto versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var atšķirties.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Milk Protein Smooth (Paraugs)

Atlasīt attēlu

Milk Protein Smooth (Paraugs)
Back to top