• Gluten Free

    Gluten Free

MSM Glikozamīns un Hondroitīns

Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
24.49€

Preces pārskats

Kas ir MSM, Glikozamīns un Hondroitīns?

Metilsulfonilmetāns (MSM) ir plaša pielietojuma uztura bagātinātājs, kas galvenokārt tiek izmantots, lai novērstu iekaisumus un mazinātu skābuma līmeni organismā, tas palīdz atjaunot matus,ādu, locītavas un skrimšļus, veidojot lielisku saiti ar proteīniem. Glikozamīns rodas mūsu ķermeni dabīgā veidā un palīdz uzturēt locītavu un skrimšļu veselību. Hondroitīns ir dabīgā veidā atrodams mūsu locītavās, kur kur tas veicina locītavu šķidruma izdalīšanos, kurš ieeļļo un aizsargā locītavas.

Ieguvumi, lietojot MSM, Glikozamīnu un Hondroitīnu.

Šīs trīs sastāvdaļas darbojas kopā un ir viegli lietojamas 1-3 reizes dienā; 300mg MSM (Metilsulfonilmetāns), 250mg Glikozamīna HCL un 200mg Hondroitīna Sulfāta (90% Ex Marine).

Kam MSM, Glikozamīns un Hondroitīns ir piemērots?

Tas ir piemērots visiem, kuri ir iesaistīti ilgstošās fiziskās aktivitātēs un pareizs uzturs ir vitāli nepieciešams, lai nodrošinātu locītavu elestību, kustīgumu un komfortu. Ķermenim ir vajadzīgas konkrētas vielas, lai tas augtu, attīstītos un atjaunotos. Nav svarīgi vai MSN, Glikozamīns un Hondroitīns tiek uzņemts caur ēdienu vai uztura bagātinātājiem, šīs vielas ir vitāli nepieciešamas mūsu organismam. Kā uztura bagātinātāju, lietot pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, ieteicams kopā ar ēdienreizēm.

Galvenie ieguvumi

  • MSM (Metilsulfonilmetāns): 300mg Glikozamīns
  • HCL: 250mg Hondroitīns
  • Sulfāti (90%): 200mg

Ieteicamā lietošana

Lieto 1 kapsulu, 3 reizes dienā. Vislabāk lietot kopā ar pārtiku.

Nepārsniedziet ieteicamo devu. Glabāt bērniem nesasniedzamā vietā. Glabāt sausā un vēsā vietā, nepakļaujot tiešai saules staru ietekmei. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepieciešamības gadījumā konsultējieties ar ārstu par produkta lietošanu

Sastāvs

Metilsulfonilmetāns (MSM), Glikozamīna Hidrohlorīds (Vēžveidīgie), Hondroitīna Sulfāts*, Kapsula (Želatīns), Pretsalipes Vielas (Magnija Stearāts, Silīcija Dioksīds).

*No Putniem Iegūts Hondroitīns 

Alergēni:

Par alergēniem skatieties sastāvdaļas treknajā drukā. Ražots vietā, kur ražo arī Piena, Sojas, Olu un Glutēna produktus.

Uzturvērtības informācija

Porcijas Lielums - 1 Kapsula

Porcijas Iepakojumā - 120 (120 Kapsulas), 270 (270 Kapsulas)

Sastāvs

      Uz Porciju
MSM     300 mg
Glikozamīns HCL     250 mg
Hondroitīns Sulfāts     200 mg

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

MSM Glikozamīns un Hondroitīns

Atlasīt attēlu

MSM Glikozamīns un Hondroitīns
Back to top