• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

  • Vegāniem

    Vegāniem

Mythermo™

Augstākās kvalitātes svara zaudēšanas formula

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
28.79€

Preces pārskats

Mythermo™ ir revolcuionārs tauku zaudēšanas uztura bagātinātājs, radīts, lai palīdzētu jums sasniegt maksimālus rezultātus, cenšoties zaudēt svaru. Spēcīgo sastāvdaļu kombinācija padara šo nākošās paaudzes svara kontrolēšanas formulu par obligātu nepieciešamību ikvienam, kas nodevies treniņiem un strikai uztura programmai.

Kola rieksti ir kola koka augļi, tas aug Āfrikas tropiskajos lietus mežos un ir viela, kas atšķir šo produktu no citiem. Dabīgie kola riekstu ekstrakti palīdz novājēt un var tikt izmantoti svara kontrolei, padarot to par ideālu sastāvdaļu jūsus svaru vērošanas programmā. Holīns ir otra no galvenajā komponentēm, jo tas veicina normālu lipīdu vielmaiņu, kas nozīmē, ka tam ir svarīga loma tauku pārvēršanai enerģijā.  

Mythermo™ ir radīts arī lai uzlabotu jūsu treniņus un sniegtu vairāk enerģijas no pievienotā dabīgā kofeīna un B vitamīna. Kola rieksti un Guarana papildina uzņemto kofeīnu (100mg vienā lietošanas reizē), kas ir labi zināms stimulants, kas palīdz palielināt vērību un nodrošina koncentrācijas spēju uzlabošanos (pie nosacījuma, ka vismaz 75mg kofeīna ir uzņemti vienā porcijā). Mēs esam pievienojuši arī 125mg TeaCrine® vienā lietošanas reizē, maisījumu, kuram ir līdzīga molekulārā struktūra kofeīnam, lai sniegu papildu grūdienu. Vitamīni B6 un B12 sniedz ieguldījumu normālai, enerģiju nesošai vielmaiņai, kā arī samazina nogurumu.

Esam pievienojuši arī pūšļaļģi, jūraszāli, kas ir sastopama Ziemeļjūras krastos. Tā ir dabīgs joda avots. Jons palīdz normālai kognitīvajai funkcijai, kā arī nodrošina normālu vairogdziedzera hormonu ražošanu un normālu vairogdziedzera darbību. Lai pabeigtu šo formulu, esam pievienojuši vīnogu sēklu un balto pupiņu dabīgos ekstraktus.

Mythermo™ sastāvā ir 100mg kofeīna vienā lietošanas reizē, mēģiniet Mythermo X-Treme™ lielākai kofeīna uzņemšanai.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • Satur Holīnu, kurš palīdz normālai lipīdu vielmaiņai
  • Kola rieksti, kas palīdz novājēt un sekmē ķermeņa svara kontroli
  • Satur jodīnu, riboflavīnu un vitamīnu B12, kas uzlabo normālu, enerģiju nesošu vielmaiņu.

Ieteicamā lietošana

Lietot 3 kapsulas dienā, ieteicams pirms treniņa.

Nepārsniegt ieteikto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Sargāt no bērniem.

Brīdinājums: augsts kofeīna saturs. Netiek rekomendēts bērniem, sievietēm kuras baro ar krūti, vai ir stāvoklī. Satur 100mg kofeīna dienas devā.

Sastāvs

Balto pupiņu ekstrakts, kapsula (hidroksipropilmetilceluloze), holīna bitartrāts, pūšļaļģes, vīnogu sēklu ekstrakts, guarana, TeaCrine® (Theacrine), kola rieksti, bezūdens kofeīns, vitamīns B12, krāsviela (E171), Bioperine® (melno piparu ekstrakts), vitamīns B6.

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 3 Kapsulas

Porciju daudzums iepakojumā - 30 (90 Kapsulas), 60 (180 Kapsulas)

Uzturvērtība

    Vienā lietošanas reizē *RI
Vitamīns B6   4.2 mg 300%
Vitamīns B12   50 µg 2000%
Jodīns   400 µg 267%
      Vienā lietošanas reizē
Balto pupiņu ekstrakts   500 mg
Pūšļaļģe   200 mg
Vīnogu sēklu ekstrakts   150 mg
Guarana   125 mg
Theacrine (TeaCrine®)   125 mg
Kola rieksti   100 mg
Holīns   90 mg
Kopējais kofeīna daudzums ( iesk. Guarana & Kola riekstus)   100 mg
Melno piparu ekstrakts (Bioperine®)   5 mg

 

* Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400 kJ/2000 kcal)

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Mythermo™

Atlasīt attēlu

Mythermo™
Back to top