NO2 Extreme

Flavour
Package
Amount

40% OFF whole range tablets and aminos | Use Code: AMINOLV

Limited time only!

40% OFF whole range tablets and aminos!

Don't miss your chance! | Use Code: AMINOLV

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
21.99€

Preces pārskats

Uzmanību: iepakojums var atšķirties no attēlā redzamā

Kas ir NO2 Extreme?

Endotēlija šūnas ir atrodamas uz asinsvadu iekšējās virsmas un nodrošina reakciju, kas ražo slāpekļa oksīdu no L-arginīna. Kad slāpekļa oksīds ir izveidots, tas izplatās pa asinsvadu gludo muskulatūru, veicinot relaksāciju un vēlāk vazodilatāciju. Šis process uzlabo asinsriti, kas var noderēt treniņos, jo asinis transportē skābekli un barības vielas.

L-arginīns netiek ražots endogēni, un tāpēc nepieciešams to uzņemt ar ēdienu. NO2 Extreme satur arginīna alfa ketoglutarātu (AAKG), arginīna etil esteri HCL (AEE), kā arī alfa ketoglutarātu (OAKG). Šis produkts satur arī niacīnu. Mūsu NO2 Extreme ir revolucionāra pieeja uz aminoskābēm balstītai NO iegūšanai.

NO2 Extreme īpašības

NO2 Extreme piedāvā lielisku L-arginīna avotu un ir parocīgi veidots kapsulās, tāpēc to ir viegli lietot. Turklāt, mūsu ieteiktā deva sniedz 4.5mg niacīna dienā, kas palīdz normālai, enerģiju ražojošai, vielmaiņai un noguruma samazinājumam.

Kam NO2 Extreme ir piemērots?

NO2 Extreme tiek rekomendēts jebkuram, kurš vēlas sasniegt labākus rezultātus treniņos, sevišķi tiem, kas veic augstas intensitātes spēka treniņus. Šis produkts var būt piemērots arī tiem, kam nepieciešams palielināt L-arginīna uzņemto daudzumu.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • Lielisks arginīna avots
  • Satur AAKG, AEE, OAKG
  • Niacīns palīdz normālai, enerģiju ražojošai vielmaiņai/li>

Ieteicamā lietošana

Lietot 3 kapsulas dienā. Optimālam rezultātam 30 minūtes pirms treniņa.

Nepārsniegt minēto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Nav piemērots veģetāriešiem. Sargāt no bērniem.

Sastāvs

L arginīna alfa ketoglutarāts, L arginīna etila esteris, kapsula (želatīns), L ornitīna alfa ketoglutarāts, pildvielas (mikrokristāliskā celuloze, silīcija dioksīds), pretsalipes vielaa (magnija stearāts), niacīns.

Alergēni:

Ražots laboratorijā, kas nodarbojas ar pienu, soju, olām, glutēnu un to izstrādājumiem.

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 3 Kapsulas

Porciju daudzums iepakojumā - 60 (180 Kapsulas)

Uzturvērtība

    Vienā lietošanas reizē *RI
Niacīns   4.5 mg NE 28%
      Vienā lietošanas reizē
L arginīns alfa ketoglutarāts     877.5mg
L arginīna etila esteris     540mg
L ornitīns alfa ketoglutarāts     225mg

 

* Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400kJ /2000 kcal)

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

NO2 Extreme

Atlasīt attēlu

NO2 Extreme
Back to top