• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

 • Organic

  Organic

Organic Maca Powder

Organisks žāvētas maka saknes pulveris

Flavour
Package
Amount

30% OFF EVERYTHING | Use Code: LATVIA30

Enjoy 30% discount on everything! 

Use Code: LATVIA30 to get 30% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
19.99€

Preces pārskats

Kas ir Organic Maca Powder?

Dēvēts par "Andu superēdienu", Maca ir populārs starp Peru Andu pamatiedzīvotājiem. Maca ir maza dārzeņa sakne, kas parasti aug 3500m augstumā. Tradicionāli iestrādāta pamatiedzīvotāju uzturā, Maca sakne ir izveidojusies par mūsdienu "superēdienu". Tai ir bagāta iesala garša, kas labi iet kopā ar kakao, vēlvienu "superēdienu". Tā satur plašu uzturvielu klāstu, daudz kalcija un dažādus vitamīnus, tai skaitā C, B12 (riboflavīnu) un B6. Mūsu organiski sertificētās Maca saknes tiek kultivētas bez pesticīdiem. Pēc to žāvēšanas, tās ir samaltas smalkā pulverī un iepakotas. Organic Maca powder ir sertificēti organisks zem koda GB-ORG-05, to veica Soil Association.

Kādi ir ieguvumi?

Organic Maca Powder ir ārkārtīgi uzturvielām bagāts produkts, kas nodrošina 17.8% no ieteicamās diennakts devas C vitamīna un 30% no ieteicamās diennakts devas vara katrā 5g porcijā. Vitamīns C veicina normālu kalogēna veidošanos un normālu asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu, ādas un zobu funkciju, bet varš spēlē lielu lomu, lai saglabātu veselus saistaudus. Varš un C vitamīns veicina normālu nervu sistēmas un imūnsistēmas funkciju, kā arī veicina šūnu aizsardzību pret oksidēšanos. C vitamīns veicina noguruma un nespēka samazināšanos.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • 100% organisks
 • Daudz vara, labs C vitamīna avots
 • Satur neaizstājamās BCAA aminoskābes

Ieteicamā lietošana

Mūsu Organic Maca Powder ir pilns ar labumiem. Vienkārši pievienojiet 5g jūsu kokteiļiem, smūtijiem, sulai vai ūdenim (250-350ml).

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

Sastāvs

100% organiska maca sakne

Uzturvērtības informācija

Typical Nutritional Values

  Per 100g
Energy 1526 kJ/361 kcal
Fat 3.6 g
  of which saturates 0 g
Carbohydrate 64 g
  of which sugars 32 g
Fibre 7.1 g
Protein 14 g
Salt 0.05 g
Vitamin C 285 mg (RI* 356%)
Riboflavin 0.4 mg (RI* 29%)
Niacin 5.7 mg (RI* 36%)
Vitamin B6 1.1 mg (RI* 79%)
Potassium 2000 mg (RI* 100%)
Calcium 250 mg (RI* 31%)
Iron 14.8 mg (RI* 106%)
Copper 6 mg (RI* 600%)
Manganese 0.8 mg (RI* 40%)

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Organic Maca Powder

Atlasīt attēlu

Organic Maca Powder
Back to top