• Organic

    Organic

  • Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Organic Whey Protein

Lieliska garša

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LESS30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LESS30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
24.69€

Preces pārskats

Myprotein’s Organic Whey tiek iegūts tikai rūpīgi kontrolētās, sertificētās organiskajās pienotavās. Gatavots zaļajos Austrijas dienvidu līdzenumos, kur mūsu govīm tiek sniegta pilnīga brīvība klejot.

Mūsu govis tiek barotas tikai ar bagātīgām zaļām ganībām. Sūkalas tiek ultra filtrētas, lai nodrošinātu augstāko produkta kvalitāti. Ar ļoti augstu funkcionalitāti, Organic Whey var lietot kopā ar dažādiem pārtikas produktiem.

Ar lieliski krēmīgu garšu, Myprotein’s Organic Whey ir lielisks pat bez garšvielām.  Nesatur nekādas mākslīgas sastāvdaļas, saldinātājus vai soju, Myprotein’s Organic Whey ir tikpat laimīgs kā govis no kurām tas nācis.

Ar 20g olbaltumvielām uz porciju, Myprotein’s Organic Whey veicina muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu. Tas veicinas normālu kaulu funkcijas uzturēšanu.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Iegūts no organiskām pienotavām
  • Ultra filtrācija, izcilai kvalitātei
  • Nesatur mākslīgas sastāvdaļas

Ieteicamā lietošana

Ieteicam sajaukt 1 lielo kausiņu (25g) ar 200ml ūdens vai piena jūsu Myprotein šeikerī pirms un/vai pēc treniņa. Alternatīvi varat to lietot jebkurā dienas laikā, lai uzņemtu papildus olbaltumvielas.

Uzglabājiet vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem meklējiet treknrakstā. Var saturēt soju un olas.

Organic Whey (Milk) Protein Concentrate (100%).

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 1 Scoop (25g)

Servings Per Container - 20 (500g)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving
Energy 1731 kJ/409 kcal 433 kJ/102 kcal
Fat 4.5 g 1.1 g
  of which saturates 3.4 g 0.9 g
Carbohydrates 12 g 3.0 g
  of which sugars 12 g 3.0 g
Protein 80 g 20 g
Salt 0.00 g 0.00 g

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Organic Whey Protein

Atlasīt attēlu

Organic Whey Protein
Back to top