Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Piedāvājums

Phosphatidyl Serine

Cortisol suppressor

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR 41.0

41.00€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV33

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV33

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: new clothing range (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move), PhaseTech range, Myamino Energy, Baked Cookie, Any Oats, BCAA Energy, Carb Crusher.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Phosphatidyl Serine?

  Phosphatidyl Serine ir dabīgi atrodama uzturviela, kuru sauc par fosfolipīdu un tas ir būtiska sastāvdaļa cilvēka šūnu membrānās. īpaši augstā koncentrācijā tas ir atrodams šūnās ar augstu metabolisko aktivitāti, tādās kā smadznes, sirds, aknas un skeleta muskuļi.

  Ieguvumi no Phosphatidyl Serine

  Phosphatidyl Serine tiek piedāvāts pulvera veidā, kas var ērti tikt sajaukts ar jūsu pulverveida uztura bagātinātājiem vai šķidrumu dienas laikā.

  Kam ir piemērots Phosphatidyl Serine?

  Phosphatidyl Serine ir lieliski piemērots ikvienam ar saraustītu dzīvesveidu un visiem, kas vēlas palielināt savu ikdienā uzņemto Phosphatidyl Serine daudzumu. Tiek rekomendēts uzņemt 200mg Phosphatidyl Serine dienā.

  Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Viegli sajaucams pulveris
  • Dabā sastopama uzturviela
  • Vairāk kā 66 porcijas
 • Ieteicamā lietošana

  Pievienojiet sevis izvēlēto ūdens vai augļu sulas daudzumu mūsu šeikerī. Tad pievienojiet 1.5g, sakratiet un lietojiet. Lietot vienreiz dienā.

  Piebilde: Mēs iesakām visas porcijas nomērīt, izmantojot precīzus svarus. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku mērīšanu ar mūsu Myprotein mērtrauku, tie ir tikai aptuveni un neaizstāj standartizētu mērīšanas ierīci.

  Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs, to nevajadzētu izmantot kā pilnvērtīga uztura un veselīga dzīvesveida aizstājēju. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, nepieejamu maziem bērniem.

 • Sastāvs

  Informāciju par alergēniem meklēttreknrakstā. Satur Soju.
   

  Tiek ražots telpās, kur tiek apstrādāti arī piena, olu un glutēna produkti

  Unflavoured: Sojas Leicitins (satur Phosphatidyl Serine)

 • Uzturvērtības informācija

  Porcijas lielums - 1.5g

  Porcijas iepakojumā - 66 porcijas ar 300mg Phosphatidyl Serine)

  Uzturvērtība

    Porcijā
  Phosphatidyl Serine     300 mg

   

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top