• Gluten Free

    Gluten Free

  • Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Piena Proteīns Smooth

Piena proteīnu koncentrāts

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
20.99€

Preces pārskats

Kas ir Piena Proteīns Smooth?

Piena Proteīns Smooth ir piena proteīnu koncentrāts, iegūts no filtrēta vājpiena. Šis piena proteīns ir dabīgā kazeīna un sūkalu proteīna avots, tādā pašā attiecībā, kādā tas sastopams pienā (kazeīns 80% un sūkalas 20%). Piena Proteīns Smooth ir ļoti gludas konsistences ar apbrīnojami tīru un neitrālu garšu.

Piena Proteīnu Smooth īpašības

Pateicoties ražošanas procesam tam nav pievienotas nekādas piedevas, kas palīdzētu pulverim sajaukties, jo tas tāpat lieliski jaucas un veido ļoti patīkamu konsistenci. Piena Proteīni Smooth ir ļoti universāli, tos var lietot vairākos veidos, kā piemēram; Proteīnu kokteiļos, smūtijos un jogurtos. Piena Proteīni Smooth tiek absorbēti lēnām ļaujot aminoskābēm piekļūt muskuļiem lēnāk, taču ilgākā laika periodā. Tas padara piena proteīnus Smooth par ideāliem proteīnu uztura bagātinātājiem starp maltītēm un pirms gulētiešanas. Atrodoties miegā, ķermenis tipiski tiek cieš uzturvielu badu, jo nav iespējams guļot uzņemt ēdienu. Piena Proteīns Smooth satur 78% micelārā kazeīna, pārējās sastāvdaļas ir sūkalu proteīni un bioaktīvie Proteīni.

Kam Piena Proteīni Smooth ir piemēroti?

Ikvienam, kurš lieto ilgtermiņa treniņu plānu, pareizā diētas plāna līdzsvars ir ļoti nozīmīgs. Ķermenis pieprasa noteiktas barības vielas, lai varētu darboties un attīstīties pareizi, un vienalga, vai šīs vielas tiek uzņemtas caur ēdienu, vai uztura bagātinātāju formā, tās ir nepieciešamas dažādiem mērķiem. Kā uztura bagātinātāju mēs iesakām šo produktu lietot pirms gulētiešanas, vai starp ēdienreizēm, 2-3 reizes dienā.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • Proteīni, kas lēni pārstrādās, piemēroti lietošanai pirms došanās gulēt
  • Neitrāla, tīra garša, ātra sajaukšana
  • 100% piena proteīnu koncentrāts

Ieteicamā lietošana

Proteīni dod ieguldījumu muskuļu masas augšanā un uzturēšanā, tāpēc lai iegūtu no produkta vislabāko rezultātu, iesakām pievienot 1 ¹/³ lielās lāpstiņas (30g) uz 150-250ml ūdens vai piena MyProtein šeikerī, 30 minūtes pirms vai/un pēc treniņa. Alternatīvi to var lietot jebkurā dienaas laikā, lai palielinātu uzņemto proteīnu daudzumu.

Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Šis produkts ir piemērots cilvēkiem, kas ved aktīvu dzīvesveidu un ievēro sabalansētu diētu. Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Alergēni atzīmēti treknrakstā. Var saturēt glutēnu un olas.

Banānu garša: piens Proteīnu koncentrāts (93%), emulgators (soja lecitīns), aromatizētājs, krāsviela (Kurkumīns), saldinātājs (Sukraloze)

Banoffee garša: piens Proteīnu koncentrāts (93%), emulgators (soja lecitīns), dabīgais aromatizētājs, iesala ekstrakts, saldinātājs (Sukraloze)

Šokolādes piparmētru garša: piens Proteīnu koncentrāts (90%), emulgators (soja lecitīns), kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze)

Šokolādes garša: piens Proteīnu koncentrāts (90%), emulgators (soja lecitīns), kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze)

Aveņu garša: piens Proteīnu koncentrāts (93%), emulgators (soja lecitīns), aromatizētājs, skābe (citronskābe), krāsviela (biešu sarkans), violeto burkānu ekstrakts, saldinātājs (Sukraloze)

Zemeņu krēma garša: piens Proteīnu koncentrāts (93%), emulgators (soja lecitīns), aromatizētājs, krāsviela (biešu sarkans), saldinātājs (Sukraloze)

Bez garšas: piens Proteīni koncentrāts (100%), emulgators (soja lecitīns)

Vaniļas garša: piens Proteīni koncentrāts (93%), emulgators (soja lecitīns), aromatizētājs, saldinātājs (Sukraloze)

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 1 ¹/³ lāpstiņas (30g)

Porciju daudzums iepakojumā - 33 (1kg)

Nutritional Information

  Uz 100g Vienā lietošanas reizē *RI
Enerģija 1501 kJ/354 kcal 450 kJ/106 kcal 5%
Tauki 1.5 g 0.5 g 1%
  no kuriem piesātinātās taukskābes 1.3 g 0.4 g 2%
Ogļhidrāti 5.0 g 1.5 g 1%
  no kuriem cukurs 5.0 g 1.5 g 2%
Proteīni 80 g 23g 48%
Sāls 2.0 g 0.6 g 10%

 

* Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400 kJ/2000 kcal)

Uzturvērtība norādīta produktam bez garšas, izvēloties produktu ar garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Piena Proteīns Smooth

Atlasīt attēlu

Piena Proteīns Smooth
Back to top