• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Protein Dessert (Sample)

Deserts ar lielisku garšu

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
2.00€

Preces pārskats

Kas ir Protein Dessert?

Protein Dessert ir garda uzkoda ar augstu olbaltumvielu saturu, kas nodrošina unikālu Olbaltumvielu Maisījumu: micelārais kazeīns, kalcija kazeināts, Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts un olu baltumu pulveris. Protein Dessert ir lielisks ikvienam, kurš vēlas kaut ko saldu, tas ir ātri un viegli pagatavojams.

Ieguvumi no Protein Dessert

Protein Dessert nodrošina vairāk kā 30g olbaltumvielu vienā porcijā, kas palīdzēs ar muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu.

Kam ir piemērots Protein Dessert ?

Protein Dessert ir lielisks ikvienam, kurš vēlas gardu uzkodu, kas var tikt izmantota kā vēlas nakts uzkoda. To var lietot arī jebkurā citā dienas laikā, lai palielinātu uzņemto olbaltumvielu daudzumu.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Gards olbaltumvielu deserts
  • Lielisks ikvienam ar kāri uz saldumiem
  • Vairāk kā 30g olbaltumvielu uz porciju

Ieteicamā lietošana

Mūsu olbaltumvielu deserts ir īpaši izstrādāts, lai veicinātu muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu. Vienkārši pievienojiet 1 paciņu (50g) jūsu MyProtein šeikerī ar 150-250ml ūdens vai pienu, sakratiet un lietojiet. Ieteicams lietot atdzesētu, tāpēc varat to pirms lietošanas paturēt 10 minūtes ledusskapī.

Uzglabāt vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Šo produktu paredzēts lietot kopā ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem, to skaitā graudaugiem, kas satur glutēnu, skatīt sastāvdaļas treknrakstā.

Banana Split Flavour: Olbaltumvielu Maisījums (62%) (Micellar Casein (Milk), Calcium Caseinate (Milk), Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts (Milk), Egg White Powder, Hydrolysed Wheat Gluten Peptides), Medium Chain Triglycerides (MCTs) (68-75%), Sodium Caseinate (Milk), Glikozes Sīrups Solids, Emulsifier (E472c), Maltodextrin, Thickener (Xanthan Gum), Potassium Phosphate, Emulsifier (Soy Lecithin), Aromatizatori, Colour (Curcumin), Sweetener (Sucralose)

Chocolate Pudding Flavour: Olbaltumvielu Maisījums (59%) (Micellar Casein (Milk), Calcium Caseinate (Milk), Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts (Milk), Egg White Powder, Hydrolysed Wheat Gluten Peptides), Medium Chain Triglycerides (MCTs) (68-75%), Sodium Caseinate (Milk), Glikozes Sīrups Solids, Emulsifier (E472c), Maltodextrin, Thickener (Xanthan Gum), Potassium Phosphate, Emulsifier (Soy Lecithin), Cocoa Powder, Aromatizatori, Sweetener (Sucralose)

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 Sachet (50g)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving
Energy 1510 kJ/358 kcal 755 kJ/179 kcal
Fat 7.5 g 3.8 g
  of which saturates 1.2 g 0.6 g
Carbohydrates 15 g 7.7 g
  of which sugars 4.8 g 2.4 g
Protein 56 g 28 g
Salt 0.5 g 0.25 g

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Protein Dessert (Sample)

Atlasīt attēlu

Protein Dessert (Sample)
Back to top