• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Protein Hot Latte

Olbaltumvielām bagāts dzēriens ar īstu kafiju

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
17.99€

Preces pārskats

Kas ir Protein Latte?

Protein Latte ir gards karstais dzēriens ar papildus 15g olbaltumvielu saturu, kas iegūts no unikālas piena olbaltumvielu koncentrāta, PeptoPro® (Casein Hydrolysate) un micelārā kazeīna kombinācijas. Katra porcija sevī ietver 10% īstas šķīstošās kafijas, kas sniedz dabīgas kafijas garšu un mazu kofeīna devu (80mg).

Ieguvumi no Protein Latte

Protein Latte nodrošina vairāk kā 15g olbaltumvielas porcijā, kas veicinās liesas muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu. Katra porcija satur mazāk kā pus gramu taukus un ir lielisks ikdienas olbaltumvielu avots.

Kam ir piemērots Protein Latte ?

Protein Latte ir piemērots ikvienam, kas meklē alternatīvu olbaltumvielu avotu muskuļu masas palielināšanai un uzturēšanai vai arī gardu, olbaltumvielām bagātu karsto dzērienu. Ieteicams lietot Protein Mocha jebkurā dienas laikā, lai uzņemtu vairāk olbaltumvielas vai pie brokastīm no rīta, lai uzsāktu dienu.

Klikšķiniet, lai palielinātu

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Olbaltumvielām bagāts dzēriens ar īstu kafiju
  • Palīdz liesas muskuļu masas pieaugumam un uzturēšanai
  • Katra porcija satur 15g olbaltumvielas

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet 25g 150-200ml ūdens vai piena MyProtein pudelē un sakratiet. Ielejiet krūzē un sildiet 60-90 sekundes uz pilnu jaudu, samaisiet un dzeriet. Mikroviļņu krāsns instrukcijas norādītas 800W krāsnij.

Uzglabāt vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Šo produktu paredzēts lietot kopā ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem meklēt treknrakstā. Var saturēt arī glutēnu un olu.

Latte Flavour: Olbaltumvielu Maisījums (61%) (Milk Protein Concentrate, Micellar Casein (Milk), PeptoPro*®* (Casein Hydrolysate) (Milk), Skimmed Milk Powder), Instant Coffee, Malt Extract (Gluten), Aromatizatori, Sweetener (Sucralose), Emulsifier (Soy Lecithin).

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 Scoop (25g)

Porcijas iepakojumā - 40 (1kg)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving *RI
Energy 1354 kJ/319 kcal 339 kJ/80 kcal 4%
Fat 1.1 g 0.3 g 0%
  of which saturates 0.9 g 0.2 g 1%
Carbohydrates 19 g 4.8 g 2%
  of which sugars 16 g 4 g 4%
Protein 58 g 15 g 30%
Salt 1.3 g 0.33 g 6%

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Protein Hot Latte

Atlasīt attēlu

Protein Hot Latte
Back to top