• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Protein Puffs

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
10.57€
Nav noliktavā

Preces pārskats

Protein Puffs ir kraukšķīga un garda uzkoda, tās ir sojas olbaltumvielu bumbiņas, kas iegūtas no sojas izolāta. Vieglas uzkodas, kas viegli ieliekamas somā, lai noderētu kā olbaltumvielu avots, kad esat ceļā vai vienkārši, ja vēlaties uzņemt vairāk olbaltumvielas. Katra kastīte satur 10 Protein Puffs iepakojumus.

Šīs gardās uzkodas ir pieejamas ar 2 garšām: BBQ un salt & vinegar.

Protein Puffs satur 15g olbaltumvielas iepakojumā, kas veicinās liesas muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu.

Protein Puffs lieliski piemēroti ikvienam, kas vēlas uzņemt vairāk olbaltumvielas, kamēr ir ceļā vai ikvienam, kas meklē alternatīvu olbaltumvielu avotu. Protein Puffs ir perfekti piemēroti, lai tos uzglabātu somā un lietotu visā dienas garumā kā olbaltumvielu uzkodu.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • 15g olbaltumvielas iepakojumā
  • Garda, obaltumvielām bagāta uzkoda
  • Lieliska uzkoda, ja esat ceļā

Ieteicamā lietošana

Gatavs lietošanai. Lietot kā uzkodu.

Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā, vēsā un sausā vietā. Pārliecinieties, ka iepakojums ir kārtīgi noslēgts. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Lietot kā sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Nelietot kā vienīgo uzturvielu avotu. Dzeriet pietiekami daudz šķidrumu. Piemērots veģitāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem, to skaitā graudaugiem, kas satur glutēnu, skatīt sastāvdaļas treknrakstā. Var saturēt arī pienu un olas.

BBQ Flavour: Soy Puffs (Soy Protein Isolate, Rice Flour, Tapioca Flour, Cukurs, Raising Agent (Calcium Carbonate)), Saulespuķu Eļļa, Seasoning (Cukurs, Sāls, Yeast Extract, Onion Powder, Dextrose, Torula Yeast, Tomato Powder, Sodium Diacetate, Garlic Powder, Paprika, Hydrolysed Wheat Protein, Aromatizatoris, Acid (Citric Acid), Anti Caking Agent (Silicon Dioxide), Spices).

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 Packet (30g)

Porcijas iepakojumā - Each box contains 10 packs.

Nutritional Information

  Per 100g   Per Packet (30g) *RI
Energy 1758 kJ/417 kcal   529 kJ/126 kcal 6%
Fat 11.6 g   3.5 g 5%
  of which saturates 1 g   0.3 g 2%
Carbohydrate 27.9 g   8.4 g 3%
  of which sugars 11 g   3.3 g 4%
Protein 50 g   15 g 30%
Salt 3.33 g   1 g 15%
  Per 100g *RI Per Packet (30g) *RI
Calcium 983 mg 123% 295 mg 37%

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Protein Puffs

Atlasīt attēlu

Protein Puffs
Back to top