• Gluten Free

    Gluten Free

Recovery XS

Viss vienā atjaunošanās

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
57.59€

Preces pārskats

Kas ir Recovery XS?

Recovery XS ir unikāla proteīnu, oglhidrātu, C vitamīna, kreatīna un elektrolītu kombinācija. Tas satur 4.5g aminoskābju un 3g Creapure® vienā lietošanas reizē.

Recovery XS īpašības

• Recovery XS satur 24g proteīnu vienā lietošanas reizē, kas iegūti no sūkalu proteīnu izolāta un palīdz iegūt un uzturēt muskuļu masu.

• Pievienotais C vitamīns palīdzēs normāli funkcionēt nervu sistēmai, psiholoģiskai funkcijai, aizsardās šūnas no oksidatīvā stresa, kā arī palīdzēs samazināt nogurumu

• Recovery XS satur 3g kreatīna vienā lietošanas reizē, tas palielina fizisko sniegumu secīgos, ātros, augstas intensitātes vingrinājumos.

Kam piemērots Recovery XS ?

Recovery XS ir ideāls jebkuram, kurš vēlas palielināt dienā uzņemto proteīnu daudzumu un nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm. Recovery XS tiek rekomendēts tiem, kas vēlas optimizēt ķermeņa atjaunošanos spēju.Iesakām lietot Recovery XS uzreiz pēc treniņa, labākam rezultātam.

Mēs esam nomainījuši produkta nosaukumu uz "Post Workout XS". Lūdzu vērst uzmanību tam, ka produkta sastāvs un enerģētiskā vērtība nav mainījušies, vienīgā izmaiņa ir produkta nosaukumā.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • Vairāk kā 24g proteīnu vienā lietošanas reizē
  • 3g kreatīna vienā lietošanas reizē
  • Pievienoti C vitamīns un elektrolītu maisījums

Ieteicamā lietošana

Recovery XS*TM* ir fantastisks pēc treniņa paredzēts kokteilis ar vairākām labāk īpašībām. Ogļhidrāti palīdzēs muskuļiem atgūties†, proteīni palīdzēs ar muskuļu masas audzēšanu un uzturēšanu un kreatīns palielinās spēku. Lai sasniegtu optimālo produkta iedarbību, lietojiet 3 lielās lāpstiņas (90g) uz 400-500ml ūdens MyProtein šeikerī pēc treniņa. †Ogļhidrātu uzņemšanas pozitīvais efekts tiek panākts, uzņemot 4g ogļhirātu uz kilogramu ķermeņa svara, četru, un ne vairāk, kā sešu, stundu laikā pēc treniņa. ‡Proteīni palīdz audzēt un uzturēt muskuļu masu. ¥Kreatīns palielina fizisko veiktspēju secīgos, ātros, augstas intensitātes vingrinājumos. Labam egektam iesakām uzņemt 3 g kreatīna dienā.

Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem.Šis produkts ir paredzēts cilvēkiem, kas ved aktīvu dzīvesveidu un seko sabalansētai diētai. Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Alergēni norādīti treknrakstā. Var saturēt glutēnu un olas.

Šokolādes piparmētru garša: Vaska maizes ciete, sūkalu proteīnu izolāts (piens) (29%), L-Leicīns, L-Glutamīns, kreatīna monohidrāts (Creapure*®*), vitamīns C (askorbīnskābe), elektrolītu maisījums (Nātrija hlorīds, kālija sulfāts, dikalcija fosfāts un magnija oksīds), kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze), emulgators (sojas lecitīns)

Šokolādes garša: Vaska maizes ciete, sūkalu proteīnu izolāts (piens) (29%), L-Leicīns, L-Glutamīns, kreatīna monohidrāts (Creapure*®*), vitamīns C (askorbīnskābe), elektrolītu maisījums (Nātrijs hlorīds, kālija sulfāts, dikalcija fosfāts un magnija oksīds), kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze), emulgators (sojas lecitīns)

Zemeņu krēma garša: Vaska maizes ciete, sūkalu proteīnu izolāts (piens) (29%), L-Leicīns, L-Glutamīns, kreatīna monohidrāts (Creapure*®*), vitamīns C (askorbīnskābe), elektrolītu maisījums (Nātrija hlorīds, kālija sulfāts, dikalcija fosfāts un magnija oksīds), aromatizētājs, krāsviela (biešu sarkans), saldinātājs (sukraloze), emulgators (soja lecitīns)

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 3 lielās lāpstiņas (90g)

Porciju daudzums iepakojumā - 20 (1.8kg), 55 (5kg)

Uzturvērtība

  Uz 100g Vienā lietošanas reizē *RI
enerģija 1280 kJ/302 kcal 1152 kJ/272 kcal 14%
Tauki 0.6 g 0.5 g 1%
  no kuriem piesātinātās taukskābes 0.4 g 0.4 g 2%
Ogļhidrāti 47 g 43 g 17%
  no kuriem cukurs 0.8 g 0.7 g 1%
Proteīni 26 g 23 g 46%
Sāls 0.5 g 0.45 g 8%
Vitamīns C   550 mg 688%
Hlorīdi   144 mg 18%
      Vienā lietošanas reizē
L-Leicīns     5.5 g
L-Glutamīns     4.5 g
Kreatīna monohidrāts (Creapure®)     3 g

 

* Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400 kJ/2000 kcal)

Uzturvērtība norādīta produktam ar šokolādes piparmētru garšu, izvēloties produktu ar citu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Recovery XS

Atlasīt attēlu

Recovery XS
Back to top