• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Sucralose

Galda saldinātājs

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
19.99€

Preces pārskats

Kas ir Sucralose?

Sucralose ir populārākais saldinātājs mūsdienu sporta uztura industrijā. To var pievienot lielākajai daļai uztura bagātinātāju, lai tos saldinātu. Sucralose ir aptuveni 600 reizes saldāka par saharozi, divreiz saldāka par saharīnu un trīsreiz saldāka par aspartāmu.

 

Ieguvumi no Sucralose

Sucralose satur nulle kalorijas, tomēr, kad tā tiek pievienota dzērienam vai ēdienam, tā padara tos saldākus. Sucralose tātad ir bezkaloriju cukura aizstājējs.

Kam ir piemērots Sucralose ?

Sucralose ir ieteicama ikvienam, kurš vēlas saldināt savus uztura bagātinātājus bez papildus kaloriju uzņemšanas. Sucralose var tikt lietota ar dažādiem citiem produktiem, kurus lietojat ikdienā - to var lietot kā cukura aizstājēju tējā vai kafijā.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • Saldinātājs
 • Nulle kalorijas
 • 600 reizes saldāks par cukuru

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet 50mg nesaldinātiem kokteiļiem, citiem dzērieniem vai izmantojiet gatavojot ēdienu kā cukura aizvietotāju. Pielāgojiet devu sev vēlamajai garšai. Nepārsniedziet 8mg/kg ķermeņa svara dienā.

Piebilde: Mēs iesakām visus mērijumus veikt uz precīziem svariem. Lai arī mēs cenšamies nodrošināt precīzus mērījumus ar MyProtein kausiņiem, tie ir tikai aptuveni un nevar aizvietot precīzus mēraparātus.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.Uzglabāt vēsā, sausā, maziem bērniem nepiejamā vietā.

Sastāvs

Ražots telpās, kas apstrādā arī pienu, olas, soju, glutēnu un to produktus.

Unflavoured: Sucralose (E955) Powder (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 50mg

Porcijas iepakojumā - 2000 (100g)

Nutritional Information

 Per Serving
Sucralose  50 mg

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Sucralose

Atlasīt attēlu

Sucralose
Back to top