Super Omega 3

Highly koncentrātsd fish oil

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LESS30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LESS30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
42.49€

Preces pārskats

Kas ir Super Omega 3?

Super Omega 3 ir spēka bagāta zivju eļļa, kas satur kā minimums 760mg Omega 3 uz katriem 1000mg mīkstā tablete, padarot to par vienu no augstākajām koncentrācijām tirgū. Super Omega 3 tiek ražots izmantojot PureMax™ īpašumā esošo procesu, kas garantē augstākās kvalitātes tīru un iedarbīgu zivju eļļu, kas ir tikusi atbildīgi iegūta. PureMax™ ir unikāla Omega 3 attīrīšanas metode un koncentrācijas tehnoloģija, kas izveidota izmantojot gadiem ilgu pētniecības, attīstības un ražošanas pieredzi.

Super Omega 3 īpašības

Katra Super Omega 3 porcija satur minimums 530mg EPA un 90mg DHA. EPA (Eikozānpentakarbonskābes) un DHA (Dokosaheksānskābes skābe) ir garķēžu taukskābes, kas veicina sirds normālu funkcionēšanu. Četru vai vairāk mīksto tablešu patērēšana dienā sekmēs normāla asinsspiediena uzturēšanu, kā arī uzturēs normālu triglicerīdu līmeni asinīs.

PureMax™ process garantē augstākās kvalitātes zivju eļļas iegūšanu, attīrot to no piesārņojumiem (kā piemēram smagajiem metāliem, dioksīniem un pesticīdiem, kas no zivīm mēdz uzkāpt pa barības ķēdi), tātad šis piesārņojums tiek turēts zem noteiktā līmeņa, kuru ir apstiprinājušas tādas iestādes, kā Eiropas Komisija un Global Organization for EPA and DHA.

Kam ir piemērotas Super Omega 3 mīkstās tabletes?

Šis produkts ir ieteicams ikvienam, kurš uzturā nelieto pietiekoši daudz zivju produktu un vēlas palielināt Omega 3 daudzumu, īpaši meklējot pēc EPA un DHA avota.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • Augstas tīrības zivju eļļa
  • 58% EPA un 10% DHA
  • PureMax™ attīrīšanas tehnoloģija

Ieteicamā lietošana

Lietot 1 mīksto tableti līdz pat trim reizēm dienā. Vislabāk lietot ar ēdienu.

Nepārsniegt ieteikto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Nav Piemērots veģetāriešiem. Sargāt no bērniem.

Sastāvs

Koncentrēts & attīrīts Omega 3 zivjs eļļa, antioksidanti (Vitamīns E), mīkstā tablete (želatīns, glicerīns).

Alergēni:

Alergēni atzīmēti treknrakstā. Ražots laboratorijā, kas nodarbojas ar pienu, soju, olām, glutēnu un to izstrādājumiem.

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 1 mīkstā tablete

Porciju daudzums iepakojumā - 90 (90 mīkstās tabletes), 250 (250 mīkstās tabletes)

Typical Nutritional Values

      Vienā lietošanas reizē
Kopā Omega 3     760 mg
EPA (Eikozānpentakarbonskābes)     530 mg
DHA (Dokosaheksānskābea)     90 mg
Citas Omega 3 taukskābes     140 mg

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Super Omega 3

Atlasīt attēlu

Super Omega 3
Back to top