Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

AtvainojietDiemžēl šī prece šobrīd nav pieejama

Citi pircēji tā vietā iegādājās

Piedāvājums

Superfood XS

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV33

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV33

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: new clothing range (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move), PhaseTech range, Myamino Energy, Baked Cookie, Any Oats, BCAA Energy, Carb Crusher.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Superfood XS?

  Superfood XS ir dažādu žāvētu augļu un dārzeņu maisījums. Plašais augļu un dārzeņu klāsts, kuru satur Superfood XS maisījums, sevī iekļauj acai, ābolus, upenes, mellenes, brokoļus, dzērvenes, mangostānu, granātābolu, makai ogas, avenes, sarkanās vīnogas un mežrozītes.

  What are the Ieguvumi no Superfood XS?

  Superfood XS ir pulveris, kuru ir viegli iekļaut uzturā. Rekomendētais apjoms kādu būtu jāpatērē vienā dienā ir 5 porcijas augļu vai dārzeņu, kas daudziem šķiet grūti izdarāms.Taču Superfood XS pulveris ir ērts un efektīvs uztura bagātinātājs, kurš var darboties kā ikdienas augļu un dārzeņu uzņemtā daudzuma aizstājējs, tas var uzlabot jūsu vispārējo veselības stāvokli, uzturu un pašsajūtu. Tie nav vienīgie ieguvumi no Superfood XS:

  Vai esat kādreiz brīnijušies kāpēc violetie un melnie augļi un dārzeņi ir violeti? Nē - arī mēs neesam par to interesējušies, taču mums noteikti to vajadzētu darīt. Violetā krāsa dabā rodas no vielas, ko sauc par antociānu, Vitamīna C paveidu. Superfood XS satur 72mg Vitamīna C (15% no dienā ieteicamās devas) uz 5g porciju; Vitamīns C palīdz aizsargāt šūnas no oksidēšanās procesa (zināms arī kā antioksidants).

  Kam ir piemērots Superfood XS?

  Superfood XS var tikt iekļauts dažādos uztura veidos, tai skaitā arī vegānu un veģetāriešu uzturā, taču rekomendējam ikvienam, kas vēlas palielināt dienā uzņemto augļu un dārzeņu daudzumu, tiem, kuri neuzņem pietiekami daudz augļu un dārzeņu ikdienā, kā arī tiem, kuri dzīvo īpaši aktīvu dzīvesveidu, kurš neļauj uzņemt augļus un dārzeņus pietiekamā daudzumā.

  Kā lietot Superfood XS

  Superfood XS var tikt lietots jebkurā dienas laikā, to ir ieteicams lietot ar ūdeni, taču vislabākie rezultāti tiek sasniegti, pievienojot to savai iecienītākajai sulai vai pat iekļaujot kādā veselīgā olbaltumvielu kokteilī.

  Superfood XS satur lielu daudzumu vitamīna C, nodrošinot 72mg (90% no ieteicamā daudzuma) 5g porcijā. Vitamīns C palīdzēs sekojoši:

  -          Normālai imūnsistēmas funkcijai

  -          Normālai nervu sistēmas funkcijai

  -          Normālai psiholoģiskai funkcijai

  Brīdinājums: Nelietojiet, ja esat grūtniece. Ja lietojat kādus izrakstītus medikamentus vai arī jums ir medicīniska kondīcija, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu pirms šī produkta lietošanas.

  Mēs mainām šī produkta nosaukumu uz "Total Fruit & Veg". Lūdzu ņemiet vērā, ka sastāvdaļas un uzturvērtība ir tā pati un mainās tikai produkta nosaukums.

  Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Vairāk kā 10 žāvētu augļu un dārzeņu pulveru maisījums
  • Labs veids kā paaugstināt uzturā uzņemto augļu un dārzeņu daudzumu
  • Lieliski patērēt ikdienas steigā
 • Ieteicamā lietošana

  Mūsu Total Fruit & Veg*TM* pulveris ir pildīts ar labumiem. Vienkārši pievienojiet 1 1/4 mazā kausiņa (5g) jūsu kokteiļiem, smūtijiem, sulai vai ūdenim (250-350ml).

  Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu.Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

 • Sastāvs

  Informāciju par alergēniem meklēttreknrakstā. Var saturēt arī glutēnu, soju, pienu un olu.

  Unflavoured: Freeze Dried Acai Powder, Air Dried Apple Powder (80% Polyphenols, 10% Chlorogenic Acid, 5% Phlorizin) (contains Sulphites), Cranberry Extract 36:1, Rosehip Extract 20:1 (30% Polyphenols), Freeze Dried Blueberry Powder, Mangosteen Extract (30% Polyphenols & 10% Mangostin), Freeze Dried Raspberry Extract, Pomegranate Extract (40% Ellargic Acid), Red Wine Extract 4:1 (35% Polyphenols, 5% Resveratrol, 75% OPC), Broccoli Extract (0.5% Sulforaphane), Macqui Berry Extract 25:1.

 • Uzturvērtības informācija

  Porcijas lielums - 1 tējkarote (5g)

  Porcijas iepakojumā - 30 (150g), 60 (300g)

  Uzturvērtība

    100g Porcijā *RI
  Enerģētiskā vērtība 1583 kJ/376 kcal 79 kJ/19 kcal 1%
  Tauki 5.5 g 0.3 g 0%
    no tiem piesātinātie 1.4 g 0.1 g 1%
  Ogļhidrāti 72 g 3.6 g 1%
    no tiem cukuri 29 g 1.5 g 2%
  Olbaltumvielas 2.9 g 0.1 g 0%
  Sāls 0.5 g 0.03 g 1%

   

  * Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top