• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Total Oats and Whey

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
Iepriekš: 31.49€ 31.00€ Saglabāt 0.49€

Preces pārskats

Kas ir Total Oats and Whey??

Total Oats and Whey ir maisījums, kas sastāv no sūkalu proteīnu koncentrāta un smalkām zemes auzām. ŠĪī formula, kurai piemīt lieliska garša un sajaukšanās spēja, sniedz 27g proteīnu un 20g zema GI (glikēmiskais indekss) ogļhidrātu katrā 60g porcijā. Total Oats and Whey satur arī DigeZyme®.

Total Oats and Whey īpašības

Total Oats and Whey sniedz 27g proteīnu vienā lietošanas reizē, kas palīdz audzēt un uzturēt msukuļu masu. Zemes auzas piegādās beta-glikānu, kas palīdzēs uzturēt normāli holesterīna līmeni asinīs un samazinās glikozes līmeni asinīs pēc maltītes.

Kam paredzēts Total Oats and Whey?

Total Oats and Whey ir ideāli ikvienam, kas vēlas palielināt dienas proteīnu un ogļhidrātu devu. Total Oats and Whey ir lielisks uztura bagātinātājs gan starp maltītēm, vai to var patērēt pirms / pēc treniņa, kā lielisku proteīnu un ogļhidrātu avotu.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

  • 27g proteīnu vienā lietošanas reizē
  • Zems GI oļhidrātu saturs no zemes auzām
  • Added Digezyme®

Ieteicamā lietošana

Šis kokteilis ir radīts, lai piegādātu nepieciešamos proteīnus un ogļhidrātus, kas palīdzēs jums iegūt vairāk no sava treniņa. Proteīni nodrošina muskuļu masas audzēšanu un uzturēšanu un ogļhidrāti veicina muskuļu atjaunošanos† pēc treniņa. Mēs rekomendējam lietot 2 lielās lāpstiņas (60g) uz 150-250ml ūdens vai piena MyProtein šeikerī, 30 minūtes pirms un / vai pēc treniņa. Alternatīvi lietojiet jebkurā dienas laikā, lai palielinātu dienā uzņemto kaloriju daudzumu. †Lietderīgam efektam Ogļhidrātus, no jebkādiem avotiem, nepieciešams uzņemt 4g uz vienu ķermeņa masas kilogramu, četru, un ne vēlāk kā sešu stundu laikā pēc treniņa.

Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Šis produkts ir piemērots cilvēkiem, kas ved aktīvu dzīvesveidu un ievēro sabalansētu diētu. Piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Alergēni, ieskaitot draudaugus, kas satur glutēni, atzīmēti treknrakstā. Var saturēt arī olas.

Šokolādes garša: sūkalu proteīnu koncentrāts (piens) (53%), zemes auzas (24%), biezinātājs (ksantāna sveķi), emulgators (sojas lecitīns), DigeZyme*®* patenēts enzīmu komplekss (proteāze, amilāze, Beta-D-galaktozidāze, lipāze, celuloze), kakao pulveris, aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze)

Zemeņu krēma garša: sūkalu proteīnu koncentrāts (piens) (53%), zemes auzas (27%), biezinātājs (ksantāna sveķi), DigeZyme*®* patenēts enzīmu komplekss (proteāze, amilāze, Beta-D-galaktozidāze, lipāze, celuloze), emulgators (sojas lecitīns), aromatizētājs, krāsviela (biešu sarkans), saldinātājs (sukraloze)

Bez garšas: sūkalu proteīnu koncentrāts (piens) (56%), zemes auzas (27%), biezinātājs (ksantāna sveķi), DigeZyme*®* patenēts enzīmu komplekss (proteāze, amilāze, Beta-D-galaktozidāze, lipāze, celuloze), emulgators (sojas lecitīns)

Vaniļas garša: sūkalu proteīnu koncentrāts (piens) (53%), zemes auzas (27%), biezinātājs (ksantāna sveķi), DigeZyme*®* patenēts enzīmu komplekss (proteāze, amilāze, Beta-D-galaktozidāze, lipāze, celuloze), emulgators (sojas lecitīns), aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze)

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 2 lāpstiņas (60g)

Porciju daudzums iepakojumā - 41 (2.5kg)

Uzturvērtība

  Uz 100g Vienā lietošanas reizē *RI
enerģija 1646 kJ/390 kcal 988 kJ/234 kcal 12%
Tauki 7.9 g 4.7 g 7%
  no kuriem piesātinātās taukskābes 3.4 g 2 g 10%
Ogļhidrāti 27 g 16 g 6%
  no kuriem cukurs 2.9 g 1.7 g 2%
Šķiedrvielas 3.9 g 2.3 g  
Proteīni 51 g 31 g 62%
Sāls 0.25 g 0.15 g 3%

* Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400 kJ/2000 kcal)

Uzturvērtība norādīta produktam bez garšas, izvēloties produktu ar garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Total Oats and Whey

Atlasīt attēlu

Total Oats and Whey
Back to top