• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Vaska kukurūzas ciete

Ātri iedarbojošies ogļhidrāti

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LESS30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LESS30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
Iepriekš: 9.49€ 9.00€ Saglabāt 0.49€

Preces pārskats

Kas ir vaska kukurūzas ciete?

Vaska kukurūzas ciete ir komplekss, garķēžu augstas molekulārās masas ogļhidrāts, kas nesatur cukuru un laktozi. Mūsu vaska kukurūzas ciete sastāv galvenokārt no amilopektīna (95-99%) un zema amilozes (1-5%) satura. Amilopektīna molekulas ir lielākas un smagākas, tāpēc ķermenim tās ir vieglāk pārstrādāt. Tāpēc ēdieni, kuros ir maz amilozes bet daudz amilopektīna tiek daudz ātrāk pārstrādāti un uzņemti.

Kādas ir vaska kukurūzas cietes īpašības?

Vaska kukurūzas cietei ir daudz lielāka molekulārā masa kā glikozei un maltodekstrīnam, kas liek vēderam to pārstrādāt ātrāk, pazeminot vēdera diskomforta sajūtas iespēju. Vaska kukurūzas ciete strādā arī kā sūknis, velkot uzturvielas un ūdeni līdzi ķermeņa audos pareizā ātrumā un osmolalitātē, lai ķermenis tos varētu izmantot pilnībā. Tas nozīmē, ka, lietojot vaska kukurūzas cieti, vēderam nevajadzētu uzpūsties un rasties krampjiem. Tākā vaska kukurūzas ciete ļoti ātri uzsūcas, to var lietot brīžos, kad ātrs enerģijas papildinājums ir nepieciešams.

Kam piemērota vaska kukurūzas ciete?

Vaska kurkurūzas ciete ir piemērota visiem, tajā skaitā veģetāriešiem un vegāniem. Lieliski der tiem, kas ir fiziski aktīvi un vēlas palielināt enerģijas daudzumu, uzņemot kompleksos ogļhidrātus.

Kā lietot vaska kurkurūzas cieti

Vaska kukurūzas ciete ir šķīstoša ūdenī, vislabāk to sajaukt šeikerī, bet var būt arī ātri iejaukta un izdzerta uzreiz. Tai ir neitrāla garša un lieliski var tikt patērēta viena pati, vai pievienota proteīnu kokteiļiem, vai citiem pirms treniņa dzērieniem.

Mūsu klientu ievērotās diētas ir mums ļoti nozīmīgas. Lai gan šis produkts ir ražots, izmantojot sastāvdaļas, kas ir piemērotas vegānu uzturam, lūdzu vērsiet uzmanību tam, ka piena pulveris tiek izmantots tajā pašā ražotnē, kas ražo vaska kukurūzas cieti, tāpēc produktu sajaukšanās var būt notikusi ļoti mazos apjomos.

Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

Galvenie ieguvumi

 • Ātri iedarbojošies ogļhidrāti
 • 100% nesatur cukuru un laktozi
 • Augsta GI līmeņa ogļhidrāti

Ieteicamā lietošana

Ogļhidrāti palīdz muskuļiem atgūties pēc augstas intensitātes un / vai izturību prasoša, ilga treniņa. Tāpēc, lai atjauninātu muskuļu glikogēna krājumus, mēs rekomdendējam pievienot 1 1/4 lielās lāpstiņas (50g) 150-250ml ūdens vai cita jūsu iecienītā dzēriena MyProtein šeikerī 4 stundu laikā pēc treniņa. Lai ogļhidrātu uzņemšana sniegtu pozitīvu efektu no jebkādiem avotiem, tie būtu jāuzņem daudzumā, kas sasniedz 4 g uz katru ķermeņa kilogramu, 4-6 stundu laikā pēc treniņa.

Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Šis produkts ir paredzēts cilvēkiem, kas ved aktīvu dzīvesveidu un seko sabalansētai diētai. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

Sastāvs

Var saturēt glutēnu, soju, pienu un olas.

Bez garšas: vaska kukurūzas ciete (100%)

Uzturvērtības informācija

Ieteicamais lietošanas daudzums - 1 ¼ lāpstiņas (50g)

Porciju daudzums iepakojumā - 20 (1kg)

Uzturvērtība

  Uz 100g Vienā lietošanas reizē *RI
enerģija 1505 kJ/354 kcal 753 kJ/177 kcal 9%
Tauki 0.1 g 0.1 g 0%
  no kuriem piesātinātās taukskābes 0 g 0 g 0%
Ogļhidrāti 88 g 44 g 17%
  no kuriem cukurs 0 g 0 g 0%
Proteīni 0.3 g 0.1 g 0%
Sāls <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400 kJ/2000 kcal)

Uzturvērtība norādīta produktam bez garšas, izvēloties produktu ar garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Vaska kukurūzas ciete

Atlasīt attēlu

Vaska kukurūzas ciete
Back to top