• Gluten Free

    Gluten Free

iBCAA

Augstākās Kvalitātes Sazaroto Ķēžu Aminoskābes

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: HALF

Limited time only! 

Order selected products for just 

HALF PRICE! Use Code: HALF to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
19.49€

Preces pārskats

Kas ir iBCAA pulveris?

iBCAA pulverim ir augstākās kvalitātes šķīstošā jaukšanas formula, kas sastāv 3 no neaizstājamājām aminoskābēm: leicīna, izoleicīna un valīna ar attiecību 2:1:1

Kādai ir ieguvumi, lietojot iBCAA pulveri?

iBCAA pulveris sastāv no šķistošas formas BCAAs (sazarotās ķēdes aminoskābes), kas padara šīs aminoskābes šķistošas ūdenī, ievērojami palielinot sajaukšanas iespēju. Šīs unikālās aminoskābes (leicīns, izoleicīns un valīns) veido aptuveni 35% no mūsu muskuļu masas un nevar tikt sintezētas mūsu organismā. Tāpēc šie sazarotās ķēdes aminoskābes ir jāuzņem, izmantojot pārtiku un uztura bagātinātājus, kā arī atšķirībā no citām aminoskābēm, kuras metabolizē kuņģī, šis aminoskābes metabolizējas tieši muskulī.

Kam iBCAA pulveris ir piemērots?

iBCAA pulveris ir piemērots ikvienam, kas vēlas palielināt uzņemto aminoskābju daudzumu. Visbiežāk iBCAA lieto aktīvi sportisti pirms un pēc treniņa, kā arī jebkurā dienas laikā.

Kā lietot iBCAA?

Pievienojiet 5g mūsu šķīstošo iBCAA pulveri Jūsu mīļākajai augļu sulai vai ūdenim.

Galvenie ieguvumi

  • Šķīstošas BCAAs, viegli maisāmas
  • Neaizvietojamās Aminoskābes

Ieteicamā lietošana

Pievieno šeikerim sevis izvēlēto daudzumu ūdens vai augļu sulas, tad pievieno 5g BCAA, samaisi un dzer sausu. Lieto 2-4 reizes deinā.

Piezīme: Mēs iesakām lietot precīzus svarus, porciju lieluma noteikšanai. Lai gan mēs mēģinām piedāvāt akurātus un precīzus svaru alternatīvas, izmantjot Myprotein kausiņus, tomēr mēs nevaram pilnībā garantēt mūsu kausiņu precizitāti, salīdzinot ar standartizētajiem svariem un mērierīcēm

Brīdinājums:Produkta sastāvā ir E110, kas var negatīvi ietekmēt bērnu koncentrēšanās un uzmanības līmeni. Glabāt sausā un vēsā vietā, nepakļaujot tiešai saules staru ietekmei. Glabāt bērniem nesasniedzamā vietā. Grūtniecības vai zīdīšanas laikā konsultējieties ar ārstu par produkta lietošanu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Sastāvs

Par Alergēniem skatieties sastāvdaļas treknajā drukā. Ražots vietā, kur ražoti arī Piena, Olu, Glutēna produkti.

Ogu Trieciena Garša: BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Skābe (Citronskābe), Krāsvielas (Biešu Sarkanais, Antocianīns), Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze), Emulgators (Sojas Leicīns)

Zilo Aveņu Garša:BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K ), Krāsviela (E133), Emulgators (Sojas Leicīns)

Vīnogu Garša: BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K ), Krāsvielas (E129, E133), Emulgators (Sojas Leicīns)

Citrona un Laima Garša: BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K ), Krāsvielas (E110, E133), Emulgators (Sojas Leicīns)

Apelsīnu Garša: BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K ), Krāsviela (E110), Emulgators (Sojas Leicīns)

Aveņu Limonādes Garša:BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K ), Krāsvielas (E129, E133), Emulgators (Sojas Leicīns)

Skābā Ābola Garša:BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K ), Krāsvielas (E110, E133), Emulgators (Sojas Leicīns)

Bez Pievienotas Garšas: BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (99%), Emulgators (Sojas Leicīns)

Arbūza Garša: BCAA 2:1:1 (Leicīns:Izoleicīns:Valīns) (79%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātāji (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E129), Emulgators (Sojas Leicīns)

Uzturvērtības informācija

Porcijas Lielums - 1 tējkarote (5g)

Porcijas Iepakojumā - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Sastāvs

  Uz Porciju
L Leicīns     2.48 g
L Izoleicīns     1.24 g
L Valīns     1.24 g

 

Uzturvērtība ir balstīta un produktu bez papildus garšas, izvēloties produktu ar garšu, uzturvērtība var atšķirties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

iBCAA

Atlasīt attēlu

iBCAA
Back to top