40% ATLAIDE PIRKUMAM | KODS: MARTS

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Kvalitāte

Zinātne aiz mūsu ambīcijām

Uzzini, kas ļauj mums saražot augstākās kvalitātes uztura bagātinātājus

Kāpēc izvēlēties Myprotein

Kāpēc izvēlēties Myprotein?

Myprotein ražo tikai kvalitatīvākos un vērtīgākos uztura bagātinātājus. Lai to panāktu, mēs izmantojam tikai kvalitatīvākās sastāvdaļas, uzticamākos piegādātājus un mūsdienīgākās iekārtas, kas ļauj samazināt nevajadzīgas izmaksas. Iekšējā testēšana garantē 100% tīrību. Mūsu aizrautīgā produktu izstrādes komanda, veidojot plašo produktu klāstu, ņem vērā jaunākos zinātniskos pētījumus, un mēs izmantojam tikai akreditētus piegādātājus, kas ievēro mūsu stingro apstiprināšanas procesu. Tas nozīmē, ka visi mūsu produkti vienmēr atbilst stingrajiem Eiropas un pasaules standartiem. 

Mēs izmantojam jaunākās noteikšanas metodes, piemēram, uzlabotos tuvo infrasarkano staru testus. Tas ļauj nodrošināt atbilstību visiem iekšējiem un ārējiem kvalitātes standartiem, tostarp “Vegetarian and Vegan Societies” un “Soil Association” apstiprinājumiem. Izmantojot vairāk nekā 350 produktus un īpašu komandu, mēs varam nodrošināt dažādām vajadzībām atbilstošus jaunākos un mūsdienīgākos veselības produktus. Produkcija tiek ražota trīs noliktavās, izmantojot jaunāko automatizēto tehnoloģiju.

Mēs piegādājam preces uz vairāk nekā 70 valstīm, ļaujot jums saņemt pasūtījumu mājās jau nākamajā rītā. Mūsu klientu atbalsta komanda palīdz risināt problēmas vai radušos jautājumus 7 dienas nedēļā.
Ekspertīze un akreditācija

Myprotein technology

Mūsu tehnoloģijas

Mēs esam ieguldījuši līdzekļus modernās iekārtās, nodrošinot pasaules klases ražotni. Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti, mēs izmantojam uzlabotas filtrēšanas sistēmas, rentgenstaru iekārtas un infrasarkano staru pārbaužu ierīces. 

 Kvalitatīvu produktu iegūšanai visā ražošanas procesā veicam dažādas kvalitātes pārbaudes, tai skaitā, mēs pārbaudām visas produktu ražošanā izmantotās izejvielas, kā arī gatavos produktus pirms to izsūtīšanas. Mēs garantējam kvalitāti, nemainīgi izcilu garšu un labākos sporta bagātinātājus Eiropā.