PĒRC VAIRĀK UN IETAUPI
ATLAIDES PIRKUMAM* LĪDZ 38% | KODS: VAIRAK

Myprotein Kvalitāte

Nepārspējama kvalitāte no sākuma līdz finišam

Mums patīk visu kontrolēt, sākot no saimniecības līdz pat šeikeriem. Tas viss vislabākās kvalitātes saglabāšanai ik uz soļa.

Mēs izvēlamies labākās sastāvdaļas no mūsu uzticamajiem piegādātājiem un paši veicam sajaukšanu mūsu modernajās iekārtās — katru dienu sniedzot savā klasē labākos uztura produktus. Rūpīgi izvēloties sastāvdaļas un pārraugot katru ražošanas posmu, mēs ievērojam augstākos standartus un apņemamies sasniegt izcilību.

Un pats labākais... Mēs uzskatām, ka ikvienam jābūt pieejamiem izciliem produktiem, lieki netērējoties. Tāpēc ietaupījumus sniedzam tieši Jums. Tas ir mūsu veids, kā atbalstīt un iedvesmot visu kopienu.

No jaunām inovācijām līdz pamatsortimentam – mūsu kvalificētie uztura speciālisti aizkulisēs izmanto jaunākos zinātnes sasniegumus, lai izstrādātu katru produktu. Tāpēc esiet droši – Jūs vienmēr saņemsiet pašu labāko.

Un izbaudiet ātro piegādi. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai piegādātu sūtījumu tajā pašā dienā līdz pusnaktij. Tas nozīmē, ka Jūsu pasūtījumi var nonākt pie Jūsu namdurvīm jau nākamajā dienā.

Turklāt mūsu draudzīgā klientu apkalpošanas komanda ir pieejama katru dienu un ir gatava atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem. Mēs esam parūpējušies par Jums ik uz soļa.

Pasaules līmeņa produkcija

British Retail Consortium mums ir piešķīris AA pakāpi pārtikas nekaitīguma jomā (vislabākais no visiem), uzsverot mūsu apņemšanos ievērot visstingrākos pārtikas nekaitīguma standartus.

Mūsu slepenā sastāvdaļa? Mūsdienīgas iekārtas, kas palīdz mums vadīt vislabāko ražotni Eiropā. Pateicoties mūsu rīcībā esošām jaunākajām tehnoloģijām, mēs varam nodrošināt, ka katrs mūsu ražošanas procesa posms atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem. Tieši šī apņemšanās nodrošināt izcilību mūs izceļ un garantē Jūsu gandarījumu.

Pasaules līmeņa pārbaudes

Lai pārliecinātos, ka vienmēr saņemat tikai to, kas norādīts sastāvdaļu sarakstā, esam uzstādījuši jaunāko kvalitātes kontroles tehniku, tostarp īpaši modernas filtrēšanas sistēmas, rentgena iekārtas un tuvo infrasarkano staru pārbaudes.

Šāda veida kvalitātes pārbaudes tiek veiktas ik uz soļa mūsu noliktavās — nodrošinot lielisku garšu un augstu kvalitāti ikvienā maisiņā un tvertnē.