Myprotein privātuma politika

Myprotein apņemas aizsargāt savu klientu privātumu. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šo paziņojumu, jo tajā ir izskaidrota Jūsu informācijas iegūšana un izmantošana, kā arī aprakstītas Jūsu tiesības. The Hut.com Limited (turpmāk - “Myprotein”, “mēs” vai “mūsu”) ir datu pārzinis personas datiem, kas iegūti mūsu mājaslapā www.myprotein.lv, saistībā ar to vai ar jebkuru citu saistītu lietotni (turpmāk – Lapa).

Kādus Jūsu personas datus mēs iegūstam?

Mēs iegūstam Jūsu personas datus, kad Jūs paziņojat tos mums, izmantojot mūsu Lapu. Šī informācija var iekļaut:

Ja Jūs iepērkaties arī kādā no mūsu veikaliem, mēs varam kombinēt informāciju, ko esat sniedzis veikalā (piemēram, ja veicat pirkumu vai pievienojaties mūsu e-pastu sarakstam), ar augstāk minēto informāciju.

Kādiem mērķiem mēs izmantojam Jūsu personas datus?

Ņemot vērā veidu, kā Jūs izmantojat mūsu Lapu, Jūsu saziņu ar mums un Jūsu sniegtās atļaujas, mēs izmantojam Jūsu personas datus šādiem mērķiem:

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ievērojot atbilstošo likumdošanu:

Mūsu Lapa var piedāvāt iespēju pievienot Jūsu profilam papildu informāciju, piemēram, par Jūsu ķermeņa tipu, ādas tipu, matu tipu, matu veselību, treniņu režīmu, treniņu mērķiem, garumu un svaru. Šī informācija tiks apstrādāta ar īpašu rūpību, jo mēs apzināmies, ka tā var atklāt faktus par Jums, piemēram, par Jūsu veselību vai etnisko piederību. Šīs informācijas norādīšana nav obligāta, kā arī Jūs varat to dzēst vai mainīt jebkurā laikā.

Mārketings

Mums ļoti patīk sazināties ar mūsu klientiem un, ievērojot Jūsu lēmumus saistībā ar mārketinga ziņojumu saņemšanu, mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai nosūtītu Jums mārketinga ziņojumus e-pastā, telefoniski vai pa pastu. Daži no šiem ziņojumiem var būt pielāgoti Jums, ņemot vērā Jūsu iepriekšējās pārlūkošanas darbības, pirkumus vai citu mums pieejamo informāciju par Jums.  

Ja turpmāk nevēlaties saņemt mārketinga ziņojumus no mums (vai vēlaties tos atkal saņemt!), Jūs varat jebkurā brīdī mainīt savu lēmumu, sazinoties ar mums (skat. zemāk minēto kontaktinformāciju), uzspiežot uz saites ‘atteikties’ jebkurā mūsu e-pastā vai atjaunojot informāciju savā profilā. Ja Jūs esat atteicies no mārketinga ziņojumu saņemšanas, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs ik pa laikam varam ar Jums sazināties par pakalpojuma sniegšanas jautājumiem (piemēram, lai apstiprinātu pasūtījumu vai piegādi, informētu par Jūsu likumā paredzētajām tiesībām).

Mūsu Lapas reklāma ir atrodama arī trešo pušu mājaslapās, tai skaitā sociālajos medijos. Šī reklāma var būt pielāgota Jums, izmantojot sīkdatnes (kas izseko Jūsu pārlūkošanas darbības un ļauj mums rādīt reklāmu klientiem, kas apmeklējuši mūsu Lapu). Ja Jūs redzat reklāmu sociālajos tīklos, tas nozīmē, ka esam vienojušies ar sociālo tīklu, ka mūsu klientiem vai citiem lietotājiem, kas atbilst mūsu klientu demogrāfiskajam profilam, tiks rādītas reklāmas. Atsevišķos gadījumos sociālajiem tīkliem tiks nodota Jūsu e-pasta adrese. Ja Jūs vairs nevēlaties redzēt pielāgotās reklāmas, Jūs varat mainīt sīkdatņu un privātuma iestatījumus savā pārlūkā un trešo pušu mājaslapās.

Kam mēs nododam Jūsu personas datus?

Mēs nododam klientu personas datus trešajām pusēm šādās situācijās:

Datu glabāšana un ilgums

Mēs sadarbojamies ar pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Tas nozīmē, ka Jūsu personas dati var tikt apstrādāti ārpus Eiropas, tai skaitā valstīs, kurās Jums var būt ierobežotākas tiesības saistībā ar saviem datiem kā Jūsu valstī. Ja mēs nodosim Jūsu datus ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas, mēs nodrošināsim, ka jūsu privātuma tiesības tiks atbilstoši aizsargātas saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, īstenojot pienācīgus drošības pasākumus, jo īpaši ņemot vērā ES standarta līgumu noteikumus. Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par šiem drošības pasākumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mēs saglabāsim Jūsu personas datus tik ilgi, cik nepieciešams augstāk minēto mērķu sasniegšanai; šis laiks var atšķirties, ņemot vērā Jūsu komunikāciju ar mums. Piemēram, ja esat veicis pirkumu, mēs saglabāsim informāciju par šo pirkumu atbilstoši rēķinu, nodoļu un garantiju periodam. Mēs varam saglabāt arī savstarpējo saraksti  (piemēram, ja esat iesniedzis sūdzību par produktu), tik ilgi, cik nepieciešams, lai pasargātu sev no juridiskas prasības. Ja mums nebūs nepieciešamība saglabāt informāciju par Jums, mēs to dzēsīsim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja atteiksieties saņemt mārketinga ziņojumus, mēs saglabāsim jūsu e-pasta adresi, lai pārliecinātos, ka Jums turpmāk netiek nosūtīti šādi ziņojumi.

Drošība

Pēc iziešanas no Lapas, Jūsu dati tiek šifrēti. Šis process ietver datu vai informācijas kodēšanu, kas novērš neatļautu piekļuvi tiem. Lapa ievēro šo procesu un nodrošina drošas metodes visu kredītkaršu un debetkaršu darījumiem. Lai pasargātu pircēju datus, kamēr tie pa drošiem komunikācijas kanāliem tiek pārvietoti no Lapas/uz Lapu, tiek izmantotas dažādas šifrēšanas metodes, piemēram, SSL.

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu nepārtrauktu Jūsu personas datu aizsardzību, tomēr mēs nevaram garantēt mūsu Lapā ievietotās informācijas drošību un integrāciju.

Bērni

 

Mūsu Lapa nav paredzēta un to nevar izmantot personas, kas jaunākas par 18 gadiem. Mēs apzināti neiegūstam informāciju par bērniem, kas ir jaunāki par 18 gadiem.

 

Sīkdatnes

Mūsu Lapās tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, kas nodrošina Lapas darbību, lai izprastu un mērītu tās efektivitāti un nodrošinātu mērķtiecīgāku reklāmu. Lai iegūtu vairāk informācijas par sīkdatņu izmantošanu un sīkdatņu iestatījumu maiņu, lūdzu, iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu politiku.

 

Jūsu tiesības

 

Jums ir konkrētas tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem, tostarp, tiesības piekļūt datiem,  pārnest datus, mainīt datus un pieprasīt dzēst savus personas datus.

 

Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu izmantošanu konkrētiem mērķiem, tostarp, mārketinga ziņojumu nosūtīšanu. Informācija, kā atteikties no mārketinga ziņojumu saņemšanas, atrodama sadaļā “Mārketings”.

 

Mēs izpildīsim visus ar Jūsu tiesībām saistītos pieprasījumus, ievērojot spēkā esošo likumdošanu.  Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka attiecībā uz šīm tiesībām pastāv dažādi ierobežojumi un atsevišķās situācijās mēs nevarēsim izpildīt Jūsu pieprasījumu. Lai veiktu pieprasījumus saistībā ar Jūsu personas datiem vai ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par Jūsu personas datiem, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādītos kontaktus. Jums ir tiesības vērsties pie Jūsu vietējās datu aizsardzības uzraudzības iestādes.

 

Sazinieties ar mums

 

Ja Jums rodas jautājumi par šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinies ar mums, izmantojot zemāk minētos kontaktus:

Telefons: 0161 8131481

E-pasts: feedback@thehutgroup.com

Adrese: Klientu serviss, Meridian House, Gadbrook Park, Cheshire, CW9 7RA

Pēdējo reizi atjaunots 14/05/2018

2019 © 2018 The Hut.com Limited, uzņēmums reģistrēts Anglijā un Velsā (reģistrācijas numurs 05016010), juridiskā adrese: Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.