35% ATLAIDE PIRKUMAM | KODS: LV35
PAPILDU 5% ATLAIDE, IEGĀDĀJOTIES 2 APĢĒRBUS!

Kustība

Sasniedziet savas sporta ambīcijas ar Myprotein.
Katrā kustībā.
Katrā treniņā.

Who Myprotein Are

Kas mēs esam

Mēs esam vadošais sporta uztura zīmols, kas piedāvā dažādus kvalitatīvus produktus, tajā skaitā, proteīnu pulverus, vitamīnus un minerālvielas, proteīniem bagātus produktus, uzkodu aizstājējus un sporta apģērbu. 

Eiropas Nr.1 zīmols Myprotein tika izveidots 2004. gadā. Mūsu galvenais birojs atrodas Mančestrā, bet kopumā darbojamies vairāk nekā 70 valstīs. Daudzveidīgajā un plašajā biznesā iesaistās ne vien aizrautīgi darbinieki, bet arī sportisti un aktīvi viedokļu līderi. 

Katru dienu mēs strādājam, lai iedvesmotu visu vecumu un dzimumu cilvēkus noticēt saviem spēkiem un sasniegt vairāk, piedāvājot atbilstošu sporta uzturu un citus produktus.

man running with tractor tyre

Ko mēs darām

Myprotein mērķis ir motivēt cilvēkus visā pasaulē sasniegt vairāk. Lai to panāktu, piedāvājam labāko sporta uzturu, kas piemērots ikvienam, neatkarīgi no tā, kādu rezultātu vēlaties sasniegt.

Mēs lepojamies ar izcilu produktu klāstu, kas pielāgots dažādām vajadzībām, tajā skaitā, veģetāriešiem, vegāniem, kā arī tiem cilvēkiem, kas uzturā nelieto pienu vai glutēnu. Mūsu produkti ļauj ikvienam novērtēt augstas kvalitātes uztura priekšrocības. Viss produktu ražošanas process notiek uz vietas, samazinot trešo pušu izmaksas. Tādējādi mēs spējam nodrošināt ne tikai labāko produktu kvalitāti, bet arī klientiem pieejamas cenas. Esam ieguldījuši ievērojamus līdzekļus modernās ražošanas iekārtās un uzlabotā testēšanā, lai pārliecinātos, ka pie klientiem nonāk tikai labākie un tīrākie produkti, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. 

Papildus kvalitatīvai sporta uztura ražošanai mēs esam izveidojuši arī plašu un daudzveidīgu sporta apģērbu klāstu. To dizains un izmantotie materiāli ir īpaši atlasīti, lai ceļā uz savu mērķu sasniegšanu nodrošinātu jums komfortu un atbalstu. 

Tāpat lepojamies arī ar mūsu plašo un arvien augošo kopienu. Lai atbalstītu mūsu pircējus, savā blogā regulāri dalāmies ar jaunākajiem un svarīgākajiem uztura padomiem. Savukārt mūsu sociālo mediju profilos varat atrast interesantas receptes, treniņus un citu noderīgu informāciju.


Sustainability and community

Ilgtspējība un kopiena

Myprotein iestājas par cilvēku potenciāla veicināšanu, neatkarīgi no dzimuma, atrašanās vietas vai izcelsmes. Mūsu bizness ir globāls un lepojamies ar iekļaujošu un daudzveidīgu darba vidi – mūsu kolektīvā strādā vairāk nekā 70 tautību pārstāvji. 

Tā kā Myprotein zīmols turpina augt un kļūt daudzveidīgāks, mēs regulāri attīstām arī mūsu sortimentu. Šobrīd specializējamies augu izcelsmes un organisko produktu piedāvājuma paplašināšanā. Šis vegāniem piemērotais klāsts ir izveidots, iedvesmojoties no viena pircēju īpaši pieprasīta produkta. Tagad mēs piedāvājam daudzveidīgu produkciju, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, apliecinot, ka piedalāmies vispārīgās dzīvnieku labturības uzlabošanā un kaitīgo izmešu apjoma samazināšanā. 

Vēl viena nozīmīga mūsu biznesa apņemšanās ir samazināt ietekmi uz vidi, kur vien tas iespējams, tādēļ mēs pastāvīgi meklējam veidus, kā padarīt produktus un to ražošanas procesu ilgtspējīgāku. Ražošanas procesā izmantojam materiālus, kas ir pārstrādāti un bioloģiski noārdāmi, tādā veidā mazinot mūsu biznesa radīto atkritumu daudzumu. 

 Mēs īstenojam "nulles atkritumu nodošanu poligonam", kas nodrošina, ka visi mūsu saražotie atkritumi nonāk pārstrādes iekārtās vai tiek izmantoti RDF (no atkritumiem atgūts kurināmais) ražošanai. Tāpat mēs neizmantojam plastmasas pudeles un nodrošinām visiem darbiniekiem atkārtoti izmantojamās kafijas krūzes. Šādā veidā esam panākuši, ka mūsu darbinieki izmanto par 500 000 mazāk plastmasas pudeļu, kā arī atkritumos nenonāk vairāk nekā miljons vienreiz lietojamo kafijas krūzīšu.

Myprotein awards

Mūsu apbalvojumi

Kopš uzņēmuma izveidošanas brīža 2004. gadā, Myprotein ir ievērojami attīstījies. 

Tagad varam ar lepnumu teikt, ka mūsu kompetence un centieni kvalitatīva sporta uztura radīšanā nav palikuši bez ievērības. Te esam pieminējuši tikai dažus no mūsu sasniegumiem un apbalvojumiem. 

2007 - Myprotein ir ieguvis ISO 9001 sertifikātu, kā arī saņēmis GMP (Labas ražošanas prakses) un HACCP (Bīstamību analīzes un kritisku kontroles punktu) akreditāciju. 

2007 – Myprotein prestižajā “Growing Business Awards” balvu pasniegšanā tika atzīta par Labāko gada jauno uzņēmumu. Balvu piešķiršanu organizē "Real Business", sadarbojoties ar "Lloyds Bank" un CBI (Lielbritānijas Rūpniecības konfederāciju). 

2009 - Piedaloties "National Business Awards", Myprotein ieguva Reģionālo apbalvojumu kategorijā "Gada mazais un vidējais bizness Anglijas ziemeļrietumos". 

2009 – Myprotein ieņēma 21. vietu “Sunday Times Fast Track 100”. 

2015 – "Best Factory Awards" apbalvojumu saņemšanas ceremonijā Myprotein Varringtonas ražotne saņēma "Judges' Special Award" balvu. 

2017 – "Retail Week Awards" ceremonijā THG saņēma apbalvojumu kā "International Growth Retailer of the Year". 

2018 – THG ir iekļauts starp "Greater Manchester Ward Hadaway Fastest 50" ātrāk augošajiem uzņēmumiem. 

2018 – THG ieguva "The Queen’s Award for Enterprise" apbalvojumu.

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Our quality

Myprotein is dedicated to providing the best-quality products. Our world-class, in-house production facilities allow us to develop, formulate and test — using specialist Near-Infrared scanning, and X-Ray machines to make sure every single product meets the highest quality standards, leading to the British Retail Consortium certifying Myprotein the AA Grade for Food Safety.


As well as our own rigorous testing, we work closely with independent quality partner, ALS, who use stringent UKAS assessment measures to test and approve our product. 


We also are partnered with Labdoor, an independent sports nutrition tester who have ranked our products as high quality and named our Impact Whey Isolate #1 for value, and our Creatine Monohydrate #1 for quality.


We take all levels of quality seriously, working with LGC Sport Science to develop our Informed-Sports nutrition range. This ensures these products do not contain any WADA (World Anti-Doping Agency) prohibited substances, giving elite athletes the reassurance that they can fuel their ambition with only quality and approved products.Read more