PĒRC VAIRĀK UN IETAUPI
ATLAIDES LĪDZ 33% | KODS:VAIRAK
+3% ATLAIDE, IEGĀDĀJOTIES 2 PROTEĪNA PRODUKTUS

Pārstāvis

SADARBĪBAS PARTNERI

Kļūstiet par oficiālu pārstāvi

KĀPĒC MYPROTEIN?

Mūsu mērķis ir kļūt par lielāko sporta uztura zīmolu pasaulē, savus panākumus dalot ar visiem mūsu partneriem un klientiem. Myprotein tika izveidots 2004. gadā, un tagad tas kļuvis par lielāko Eiropas sporta uzturvielu zīmolu, kas darbojas 50 pasaules valstīs un piedāvā piegādi visā pasaulē.

Pievienoties tagad

KVALITĀTE

Mēs nodrošinām augstāko kvalitāti par vislabākajām cenām. Lai saglabātu “labākā zīmola” statusu, Myprotein izmanto jaunākos HACCP un GMP principus.

Lai nodrošinātu pilnīgu mikrobioloģisko drošību, mūsu kvalitātes nodaļa sadarbojas ar neatkarīgu laboratoriju.

Pievienoties tagad

INOVĀCIJA

Lai saglabātu nozares līdera lomu, mēs pastāvīgi izstrādājam jaunus produktus. Vidēji katru mēnesi ieviešam desmit jaunus produktus, tāpēc mūsu klienti vienmēr ir informēti par jaunākajām inovācijām.

Papildu jauniem produktiem mēs lepojamies arī ar vienu no plašākajiem produktu garšas piedāvājumiem pasaulē. Tas ļauj nodrošināt produktus atbilstoši jūsu un ikviena cita klienta dažādajām garšas gaumēm.

Pievienoties tagad

PERSONĪGS ATBALSTS

• Individualizēti mārketinga materiāli - bezmaksas Myprotein paraugi, kas palīdz efektīvāk uzglabāt un pārdot mūsu produktus.

• Specializēts personīgā konta vadītājs — mūsu nozares speciālistu atbalsts un informācija par jaunākajām uztura tendencēm un priekšrocībām.

• Ikmēneša ziņu lapa par jaunu produktu izstrādi — iespēja uzzināt jaunāko informāciju par mūsu produktiem un piedāvājumiem.

Pievienoties tagad