Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Piedāvājums
Pulse:Gel, Tropical Storm, 12 x 50g Pulse:Gel, Tropical Storm, 12 x 50g Pulse:Gel, Tropical Storm, 12 x 50g

Pulse:Gel

Pirms treniņa želeja

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR 18.99

18.99€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Pulse:Gels?

  Pulse:Gels ir unikālas pirms treniņa želejas, kuru var viegli un ērti lietot no paciņas bez sajaukšanas ar ūdeni. Tā ir MyProtein visērtākā pirms treniņa želeja un pieejama ar divām lieliskām garšām; Berry Blast un Tropical Storm.

  Ieguvumi no Pulse:Gel

  Pulse:Gels satur 1500mg Citrulline Malate, 1000mg Taurine, 1500mg Beta Alanine, 200mg Caffeine and 750mg of Acetyl-L-Carnitine paciņā

  Kam ir piemērots Pulse:Gel?

  Pulse:Gels ir ideāls ikvienam, kas meklē ērtu pirms treniņa uztura bagātinātāju. Tiek rekomendēts lietot 1 paciņu 15 minūtes pirms treniņa optimālam rezultātam.

   

  'Mēs mainām produkta nosaukumu uz MyPre Gel. Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta satstāvdaļas un uzturvērtība paliek tās pašas, mainās tikai produkta nosaukums.

  Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Ērta pirms treniņa uzkoda
  • Satur 200mg kofeīna porcijā
  • Divas lieliskas garšas
 • Ieteicamā lietošana

  Lietot 1 paciņu 15-30 minūtes pirms treniņa optimālam rezultātam. Nelietot vairāk kā vienu paciņu diennaktī.

  Brīdinājums: Augsts kofeīna saturs. Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm vai sievietēm zīdīšanas periodā. Satur 221mg kofeīna 50g porcijā. Nepārsniedziet ieteikto diennakts devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs, to nevajadzētu lietot kā sabalansēta uztura aizstājēju. Uzglabāt sausā, vēsā, bērniem nepieejamā vietā. Pēc atvēršanas, patērēt tajā pašā dienā.

 • Sastāvs

  Berry Blast Flavour: Water, Tapioca Starch, Beta Alanine, Citrulline Malate, Taurine, Acetyl L Carnitine, Arginine Alpha Ketoglutarate, Gelling Agent (Hydroxypropyl Methylcellulose), N Acetyl L Tyrosine, Caffeine, Guarana Extract, Dabīgārs Garšvielas, Colour (Anthocyanin), L Norvaline, Saldinātājs (Sukraloze), Preservatives (Sodium Benzoate, Potassium Sorbate), Niacin, Vitamin B6, Riboflavin, Thiamin, Vitamin B12.

  Tropical Storm Flavour: Water, Tapioca Starch, Beta Alanine, Citrulline Malate, Taurine, Acetyl L Carnitine, Arginine Alpha Ketoglutarate, Gelling Agent (Hydroxypropyl Methylcellulose), N Acetyl L Tyrosine, Caffeine, Guarana Extract, Dabīgārs Garšvielas, L Norvaline, Saldinātājs (Sukraloze), Preservatives (Sodium Benzoate, Potassium Sorbate), Niacin, Vitamin B6, Riboflavin, Thiamin, Vitamin B12.

 • Uzturvērtības informācija

  Porcijas lielums - 1 paciņa (50g)

  Porcijas iepakojumā - 12 paciņas

  Uzturvērtība

    100g Paciņā (50g) *RI
  Tiamīns 2.2 mg 1.1 mg 100%
  Riboflavīns 2.8 mg 1.4 mg 100%
  Niacīns 32 mg NE 16 mg NE 100%
  Vitamins B6 2.8 mg 1.4 mg 100%
  Vitamins B12 5 µg 2.5 µg 100%
  Beta Alanīns 3 g 1.5 g  
  Citrulīna Malāts 3 g 1.5 g  
  Taurīns 2 g 1 g  
  Acetil L Karnitīns 1.5 g 750 mg  
  Arginīns AKG 1.5 g 750 mg  
  N Acetyl L Tirozīns 600 mg 300 mg  
  Kofeīns 442 mg 221 mg  
  Guarānas ekstrakts 300 mg 150 mg  
  L Norvaline 100 mg 50 mg  

   

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz Berry Blast Flavour versiju, izvēloties citu garšu, uzturvērtības informācija var atšķirties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top