• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

  • Vegāniem

    Vegāniem

Rolled Oats

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
5.00€

Preces pārskats

Kas ir Rolled Oats?

Rolled Oats tiek ražotas, kad auzu putraimi tiek tvaicēti un savelti pārslās. Šis process stabilizē veselīgās eļļas auzās, tāpēc tās ilgāk paliek svaigas un tās ir iespējams pagatavot ātrāk, palielinot auzas virsmas lielumu. Rolled Oats ir perfektas rīta putrai un var tikt gatavotas ar ūdeni vai pienu.

Ieguvumi no Rolled Oats

Rolled Oats satur beta-glikānus, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Beta glikānu uzņemšana no auzām vai miežiem kā daļa no maltītes, palīdz samazināt glikozes līmeni asinīs pēc maltītes.

Kam ir piemērots Rolled Oats?

Rolled Oats it ideāla izvēle ikvienam, kas vēlas uzņemt viarāk ogļhidrātus. Tās var lietot brokastīs, pievienojot pienu vai ūdeni un gatavojot 2 minūtes.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Labs beta glikānu avots
  • Veicina asins glikozes līmeņa samazināšanos pēc ēdienreizes
  • Veicina normālu holesterīna līmeni asinīs

Ieteicamā lietošana

Rolled Oats satur daudz šķiedrvielas un beta-glikānus†, padarot tās par lielisku papildinājumu jūsu uzturam. Izbaudiet tās no rīta ar kādu iemīļoto ēdienu. Vienkārši samaisiet vienu kausiņu (50g) ar 200ml ūdens vai piena un gatavojiet 2 minūtes mikroviļņu krāsnī. Balstīts uz 800W mikroviļņu krāsns.Brīdinājums: Saturs var būt KARSTS. †Auzu beta glikāni samazinā holesterīna līmeni asinīs. Augsts holesterīna līmenis ir riska faktors koronārām sirds slimībām. Labākais efekts sasniedzams, uzņemot vismaz 3g beta glikānu dienā.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Piemērots veģetāriešiem and vegans.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem, tai skaitā glutēnu, meklējiet treknrakstā. Var saturēt soju, pienu un olu.

Unflavoured: Rolled Oats (100%)

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 1 Scoop (50g)

Servings Per Container - 20 (1kg)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving *RI
Energy 1541 kJ/366 kcal 771 kJ/ 183 kcal 9%
Fat 8.4 g 4.2 g 6%
  of which saturates 1.3 g 0.7 g 4%
Carbohydrates 56 g 28 g 11%
  of which sugars 1 g 0.5 g 1%
Fibre 9.1 g 4.5 g ~
Protein 12 g 6.2 g 12%
Salt <0.01 g <0.01 g 0%
β-Glucans 4.4 g 2.2 g  

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rolled Oats

Atlasīt attēlu

Rolled Oats
Back to top