PĒRC VAIRĀK UN IETAUPI
ATLAIDES PIRKUMAM* LĪDZ 38% | KODS: VAIRAK

Referral Scheme FAQs

Kādēļ vērts izmantot mūsu Rekomendāciju programmu?
Vai zinājāt, ka varat ieteikt mūs saviem draugiem un nopelnīt kredītu, ko iztērēt savam nākamajam pirkumam? Lūk, kā to izdarīt:
Ienāciet savā lietotāja profilā un dodieties uz sadaļu "Rekomendāciju programma". Noklikšķiniet uz jebkuras sociālo mediju ikonas un kopīgojiet savu unikālo kodu ar draugiem. Kad jūsu draugs(i) būs veicis(kuši) pasūtījumu, mēs jums nosūtīsim e-pastu, informējot, ka kredīts ir pieejams jūsu kontā un varat to tērēt.
Jūsu draugs šo unikālo kodu var ievadīt savā pasūtījumu grozā. Viņam vispirms būs jāreģistrējas un jāizveido jauna lietotāja konts. Kad tas būs izdarīts un, ja viņš atbildīs īpašā piedāvājuma izmantošanas nosacījumiem, viņš(a) varēs doties uz pasūtījuma apmaksas sadaļu.
Kā es varu redzēt, cik daudz draugu ir izmantojuši manu ieteikumu un cik daudz kredītu man ir?
Jūsu konta augšpusē redzams gan to cilvēku skaits, kas izmantojuši jūsu ieteikumu, gan arī kredīta summu, kuru esat nopelnījis, izmantojot Rekomendāciju programmu. Tāpat šo informāciju varat apskatīt sava konta sadaļā "Rekomendāciju programma".
Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai saņemtu Rekomendāciju programmas ietvaros nopelnīto kredītu?
Kredīti tiks ieskaitīti 24 stundu laikā pēc jūsu drauga pasūtījuma izsūtīšanas.
Kāds ir man piešķirtā kredīta derīguma termiņš?
Visu piešķirto kredītu derīguma termiņš ir 3 mēneši.
Vai es saņemšu e-pastu par Rekomendāciju programmu?
Kad jums tiks piešķirts kredīts, jūs saņemsiet e-pastu, kurā būs norādīts nopelnītais kredīta apjoms.
Vai es saņemšu kredītu pat tad, ja mans draugs pierakstīsies, izmantojot citu e-pasta adresi?
Kamēr jūsu draugs reģistrēsies savā kontā, izmantojot Rekomendāciju programmas saiti vai unikālo kodu, jūs nopelnīsiet kredītu. E-pasta adresei, kuru jūsu draugs izmantoja reģistrējoties, nav jābūt vienādai ar to e-pasta adresi, uz kuru nosūtījāt uzaicinājumu piedalīties Rekomendāciju programmā.
Ja jūsu draugs ir saņēmis vairākus uzaicinājumus no dažādiem sūtītājiem, kredītu nopelnīs tikai tās Rekomendāciju programmas saites sūtītājs, kura tika izmantota, personai izveidojot savu lietotāja kontu.
Vai mani draugi var izmantot Rekomendāciju programmas priekšrocības pat tad, ja viņi iepriekš ir iepirkušies Myprotein?
Rekomendāciju programma ir paredzēta tikai jaunajiem klientiem. Tomēr, ja viņiem ir izveidots Myprotein lietotāja konts, bet viņi iepriekš nav veikuši pirkumus, viņi varēs izmantot programmas priekšrocības ar jūsu nosūtīto uzaicinājuma saiti.
SVARĪGI: NEDALIETIES ar savu uzaicinājuma kodu mūsu klientu atsauksmju sadaļā. Šeit atļauts norādīt tikai un vienīgi atsauksmes un ieteikumus par mūsu produktiem. Par šādā veidā izplatītiem uzaicinājumiem jums netiks piešķirti kredīti. Tāpat kredīti netiks izmaksāti, ja būs pierādījumi, ka zīmola vārdā bez atļaujas ir veiktas apmaksātas meklēšanas aktivitātes. Tās ietver arī permutācijas, pareizrakstības kļūdas un izteiktas līdzības, kas attiecas uz zīmola vārdu.