Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Piedāvājums

Kreatīna etilesteris HCL

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR 9.99

9.99€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV33

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV33

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: new clothing range (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move), PhaseTech range, Myamino Energy, Baked Cookie, Any Oats, BCAA Energy, Carb Crusher.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir kreatīna etilesteris?

  Kreatīna etilesteris (CEE) ir kreatīna monohidrāta efektīvāka versija. Tā kā kreatīna monohidrāts ir pievienots estera sālim, to ķermenim ir vieglāk uzņemt no alternatīviem avotiem.

  Kreatīna etilestera īpašības

  CEE palīdz sniegt ātru ATP atbalstu darbībā esošajiem muskuļiem, kas, savukārt sekmē izaugsmi spēkā un liesā muskuļu masā. Viegli lietojams un fantastiskus rezultātus sniedzošs, kreatīna etilesteris tiek rekomendēts ikvienam, kas vēlas uzlabot savu sportisko formu un rezultātus, bez jebkādām blakus parādībām.

  Kreatīna etilesteris ir uzlabots uztura bagātinātājs, kas palielina kreatīna monohidrāta īpašības ar estera sāli. Šis estera sāls padara to vieglāk absorbējamu un labāk uzņemamu šūnās. Dažas no CEE labajām īpašībām ir raistītas ar to, ka, salīdzinot ar kreatīna monohidrātu, ir nepieciešama mazāka deva, lai sasniegtu tādu pašu efektu, kamēr uzkrāšanās fāze tiek pavisam izslēgta.

  Ja jums nepatīk kreatīna etilestera garša, kāpēc nepamēģināt mūsu CEE Tabletes?

  Kam paredzēts kreatīna etilesteris?

  CEE ir perfekts atlētiem, kas vēlas palielināt spēku un liesu muskuļu masu. Tā ir laba alternatīva tiem, kas cieš no vēdera uzpūšanās un diskomforta, uzņemot kreatīnu citās formās.

  Kad man vajadzētu lietot kreatīna etilesteri?

  Mēs iesakām lietot kreatīna etilesteri aptuveni stundu pirms treniņa. Dienās, kad nenotiek treniņi, lietot tajā pašā laikā. Pēc 4-6 nedēļām lietošanas, iesakām 1-2 nedēļas produktu nelietot un tad sākt ciklu no jauna.

  Mūsu klientu diētas izvēle mums ir ļoti svarīga. Lai gan produkts ir ražots, lai būtu piemērots vegānu uzturam, lūdzu vērst umanību tam, ka ražotne, kas veido šo produktu, pārstrādā arī piena pulveri, tāpēc produktu sajaukšanās var būt iespējama ļoti mazos daudzumos..

  Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

  \
  Galvenie ieguvumi
  • Viegli uzņemt, pateicoties etilesterim
  • Palīdz uzglabāt vairāk ATP
  • Var palielināt spēku un izmēru
 • Ieteicamā lietošana

  Pievieno 3g ūdenim, sakrata un lieto. Lietot stundu pirms treniņa. Dienās, kad nenotiek treniņš, lietot tajā pašā laikā, kā dienās, kad notiek treniņš. Pēc 4-6 lietošanas nedēļām nelietot 1-2 nedēļas un tad sākt ciklu no jauna.

  Uzmanību: Mēs iesakām katru no porcijām nosvērt, izmantojot precīzus svarus. Lai gan mēs cenšamies MyProtein lāpstiņas izveidot pēc iespējas precīzākas, tās nosaka tikai aptuvenu lielumu un nav uzskatāmas par standartizētu mērierīci.

  Nepārsniegt ieteikto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no bērniem.

 • Sastāvs

  Ražots laboratorijā, kas nodarbojas ar pienu, soju, olām, glutēnu un to izstrādājumiem.

  Bez garšas: kreatīna etilesteris HCL (100%)

 • Uzturvērtības informācija

  Ieteicamais lietošanas daudzums - 1/2 tējkarotes (3g)

  Porciju daudzums iepakojumā - 83 (250g), 166 (500g), 333 (1kg)

  Uzturvērtība

    Vienā lietošanas reizē
  Kreatīna etilesteris HCL     3 g

   

  The Uzturvērtība is based on the Unflavoured version, when choosing an alternative flavour the nutritional values may vary.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top