45% ATLAIDE PROTEĪNIEM SARAKSTĀ | KODS NAV NEPIECIEŠAMS
35% ATLAIDE PIRKUMAM* | KODS: LV35

Pretī pozitīvām pārmaiņām

Myprotein ilgstpējības apņemšanās

Myprotein ietekme

Uztura pasaulē mēs nesekojam līdz tendencēm. Mēs tās nosakām. Un uzņēmumā Myprotein mēs šīs tendences sasniedzam. Mums ir ļoti svarīgi vienmēr piedāvāt vislabākos produktus, kas patiešām darbojas.

Taču kvalitāte ir svarīgāka par gaumi un individuāliem rezultātiem. Tā ietver mūsu izvēles un to ietekmi uz mūsu planētu, specializēto komandu, piegādes ķēdi un kopienām, kuras šīs izvēles ietekmē un atbalsta.

Ilgtspējība ir mūsu prioritāšu augšgalā, un mēs maināmies uz labo pusi. Tam nepieciešams laiks. Diemžēl vēl neesam tur, kur tiecamies būt, taču zinām, kurp dodamies. Izcilība netiek sasniegta vienas nakts laikā, taču tāpat kā fitnesā mazi solīši ved uz priekšu un laika gaitā rada lielu ietekmi.

Myprotein ir apņēmies sasniegt mūsu ilgtspējības mērķus un sekot līdzi visām mūsu veiktajām izmaiņām ik uz soļa.

Neto nulles mērķis

Mūsu ilgtermiņa mērķis ir sasniegt Neto nulles (Net Zero) mērķi līdz 2040. gadam.

Virzāmies uz priekšu mūsu iepakojuma, izsekojamības un piegādes ķēdes ietekmes jomā. Taču ar to vien viss nebeidzas. Mēs esam apņēmības pilni pozitīvi ietekmēt arī cilvēkus un kopienas.

Mūsu ceļojums ir progresa ceļš, kurā katrs solis ir svarīgs un katra darbība iedvesmo uz pārmaiņām. Kopā mēs veidojam labāku nākotni visiem.

Pāreja uz monomateriālu

Iepakojumam ir milzīga loma mūsu plānos sasniegt neto nulles līmeni. Mēs sadarbojamies ar speciālistiem un turpinām izmantot iekšējās zināšanas, lai pieņemtu vislabākos lēmumus.

Pirmkārt, mūsu leģendārais maisiņš — Jūs, iespējams, jau esat pamanījuši nelielas izmaiņas šī iepakojuma izskatā. Mēs esam pārgājuši uz monomateriālu, padarot to vieglāk pārstrādājamu.

Iepakojums, kas izgatavots no viena materiāla padara pārstrādi daudz efektīvāku, jo rūpnīcām nav jāatdala sastāvdaļas, pirms var uzsākt pārstrādi.

Jūs varat paņemt maisiņu uz lielveikaliem un iemest to mīkstās plastmasas tvertnē kopā ar tādu iepakojumu kā, piemēram, maizes un dārzeņu maisiņiem.

Mūsu pārveidotais maisiņš ir viegls, un, pateicoties tā plakanai iepakošanai, to var viegli salikt pārvadāšanai, kas nozīmē, ka mēs maksimāli izmantojam katru piegādes braucienu, lai samazinātu oglekļa dioksīda pēdas nospiedumu.

Myprotein tvertnes jau ir otrreizēji pārstrādātas, atkritumus savācot ietvjmalu tvertnēs, un tās ir pietiekami izturīgas, lai tās varētu atkārtoti izmantot un uzpildīt, tiklīdz būsiet izlietojis(-usi) mūsu gardos un efektīvos produktus.

Arī mūsu batoniņi pāriet uz monomateriālu iepakojumu, noņemot folijas slāni, lai padarītu pārstrādi daudz vieglāku, un noņemot sīkus plankumus, kas ietekmē pārstrādātā materiāla kvalitāti.

Nepārtraukta attīstība

Šī gada uzmanības centrā ir atgriešanās pie pamatprincipiem, izveidojot ilgtspējīgus pamatprincipus, kas ir piemēroti mērogam un nākotnei.

Nākotnē mēs centīsimies veikt uzlabojumus pie katras iespējas. Un mēs ceram, ka šajā ceļojumā Jūs būsiet daļa no kopienas.