PĒRC VAIRĀK UN IETAUPI
ATLAIDES PIRKUMAM* LĪDZ 38% | KODS: VAIRAK

Kas tevi aizkustina, liek tev

Kas tevi aizkustina, liek tev

Komplekti

Par mūsu komplektiem

Mēs esam priecīgi kļūt par daļu no jūsu ceļojuma. Neatkarīgi no tā, vai sperat pirmos soļus vai atjaunojat savu fitnesa liesmu, mēs esam sagatavojuši ideālu degvielu, lai uzsāktu jūsu veselības un labsajūtas piedzīvojumu.

Jūsu izvēlei ir četri proteīnu komplekti - Clear Protein, Impact Protein, Get Stronger un Diet - katrs no tiem ir veidots tā, lai atbilstu jūsu unikālajiem mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veidot liesus muskuļus, palielināt izturību, regulēt svaru vai panākt vispārēju labsajūtas uzlabošanu, mēs jums palīdzēsim. Runa nav tikai par trenažieru zāli, bet arī par ķermeņa kopšanu ar pareizajiem produktiem.

Neatkarīgi no tā, kādu komplektu izvēlaties, mūsu mērķis ir nodrošināt, lai jūs sasniegtu savus fitnesa mērķus. Kopā radīsim pozitīvas, ilgtspējīgas pārmaiņas, kas sniedzas tālāk par treniņiem.

Ietekmes olbaltumvielu komplekts

Uzlādējiet enerģiju ar Impact Protein Bundle. Ar 40 porcijām Impact sūkalu olbaltumvielu pulvera un ērtu šeikeri jūs varēsiet sākt savu fitnesa ceļojumu.

Impact Whey Protein jau kopš pirmās dienas nodrošina krēmīgu, viegli samaisāmu kokteili, kas katrā porcijā satur vismaz 20 g olbaltumvielu. Šī spēcīgā uzturviela ir būtiska muskuļu augšanai un veselīgu kaulu uzturēšanai, nodrošinot, ka jūsu ķermenis jūtas un darbojas pēc iespējas labāk.

Vai esat jauns proteīna spēles dalībnieks? Uzskatiet Impact Protein Bundle par savu fitnesa rīku komplektu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai tikai sākat, šis komplekts jums palīdzēs. Runa nav tikai par to, ko jūs darāt sporta zālē; runa ir par atbalstu jūsu ķermenim aizkulisēs. Ļaujiet olbaltumvielām kļūt par jūsu slepeno ieroci spēka un izturības stiprināšanā.

Iegādāties tagad