30% ATLAIDE PIRKUMAM | KODS: LV30
+ PAPILDU 5% ATLAIDE PĒRKOT 2 MYVITAMINS PRODUKTUS

ShapeShot

3-posmu uztura bagātinātājs svara samazināšanai 1

EUR 35.99

35.99€

 

Kas ir Shape Shots?

Shape Shots satur efektīvas sastāvdaļas, kurām ir zinātniski pierādīts efekts svara samazināšanā. Lai nodrošinātu inovatīvā produkta efektivitāti visas dienas laikā, katra produkta deva jālieto savā dienas laikā. Produkts ir ērti lietojams, un tam ir 3 lieliskas garšas — Zemeņu un kivi, VĪnogu un Apelsīnu. Lietojiet trīs kapsulas dienā un iegūstiet savu lielisko svaru!

 

 • Palīdz samazināt svaru
 • Nesatur taukus
 • Nesatur cukuru*
 • Piemērots veģetāriešiem

* ja tiek lietots saskaņā ar instrukcijām

Katra deva satur atšķirīgas aktīvās sastāvdaļas, tai skaitā glikomannānu. Šis populārais uztura bagātinātājs ir dabiska šķiedra, kas uzsūc ūdeni un izpleš kuņģi, radot sāta sajūtu 1. Šis speciāli svara samazināšanai izstrādātais produkts palīdzēs iegūt lielisku formu - atcerieties, Boost no rīta, Thermo pusdienlaikā un Replenish vakarā!

Boost

Sāciet dienu ar Boost devu! Tas sniegs enerģiju jaunai dienai, jo satur vitamīnu B6, kas mazina nogurumu un nespēku 2, un holīnu, kas nodrošina normālu lipīdu metabolismu.3 Lielisks produkts jūsu dienas sākumam!

Thermo

Thermo palīdzēs pārvarēt pusdienlaika nogurumu un saglabāt koncentrēšanās spējas. Tas satur pantotēnskābi, kas nodrošina mentālās funkcijas 4, kā arī niacīnu un riboflavīnu, kas mazina nogurumu un nespēku.5,6 Tāpat tā sastāvā ir hroms, kas nodrošina makroelementu metabolismu 7, vitamīns B12, kas nodrošina normālu imnūsistēmas darbību 8, un biotīns, kas uzlabo ādas un nagu veselību. 9 Dienas vidū šis produkts stiprinās jūsu organismu gan no ārpuses, gan iekšpuses.

Replenish

Noslēdziet dienu ar Replenish! Tas palīdzēs atjaunot organismu pēc grūtas dienas. Tas satur cinku, kas veicina matu, ādas un nagu veselību 10, kā arī nodrošina normālu ogļhidrātu metabolismu un kognitīvās funkcijas. 11 Tas satur arī īpašu magnija maisījumu kaulu veselībai un elektrolītu balansa saglabāšanai labākai labsajūtai nākamajā dienā.

 

 1. Glikomannāns apvienojumā ar diētu, kurā samazināts uzņemtās enerģijas daudzums, palīdz mazināt svaru*

*Maksimālais efekts tiek iegūts, dienā lietojot 3g glikomannāna trīs 1g devās kopā ar 1-2 glāzēm ūdens. Lietot pirms maltītes un kopā ar diētu, kurā samazināts uzņemtās enerģijas daudzums.

 1. Vitamīns B6 mazina nogurumu un nespēku
 2. Holīns sekmē normālu lipīdu metabolismu
 3. Pantotēnskābe nodrošina normālas garīgās funkcijas
 4. Niacīns mazina nogurumu un nespēku
 5. Riboflavīns mazina nogurumu un nespēku
 6. Hroms nodrošina normālu makroelementu metabolismu
 7. Vitamīns B12 sekmē imūnsistēmas darbību
 8. Biotīns nodrošina veicina matu un ādas veselību
 9. Cinks uzlabo matu, ādas un nagu stāvokli
 10. Cinks nodrošina normālu ogļhidrātu metabolismu un kognitīvās funkcijas
 11. Magnijs nodrošina normālu zobu un kaulu veselību

 

 

Boost: Sajauciet 1 maisiņu (2.7g) ar 150ml ūdens, samaisiet un izdzeriet 30 minūtes pirms brokastīm. Katrai devai uzdzeriet glāzi ūdens.

Thermo: Sajauciet 1 maisiņu (2.7g) ar 150ml ūdens, samaisiet un izdzeriet 30 minūtes pirms pusdienām. Katrai devai uzdzeriet glāzi ūdens.

BRĪDINĀJUMS: Grūtniecēm un sievietēm laktācijas periodā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Satur kofeīnu (80mg dienā). Nav ieteicams bērniem un grūtniecēm.

Replenish: Sajauciet 1 maisiņu (2.7g) ar 150ml ūdens, samaisiet un izdzeriet 30 minūtes pirms vakara maltītes. Katrai devai uzdzeriet glāzi ūdens.

Nepārsniedziet ieteikto dienas devu. Produkts neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Glabājiet vēsā, sausā un bērniem nepieejamā vietā. piemērots veģetāriešiem. BRĪDINĀJUMS: Zemeņu un kivi garša satur Alūra sarkano krāsu, kas var negatīvi ietekmēt bērna aktivitāti un uzmanības spējas.

 

 

Apelsīnu garša

Alergēni tekstā iezīmēti treknrakstā.

Boost:

Glikomannāns (Konjac mannāns), CLA (konjugēti linolskābes triglicerīdi) (piens), skābe (citronskābe), dabīgais apelsīnu aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze), kurkuma eļļas ekstrakts (Curcuma longa L.), C vitamīns, holīns, maltodekstrīns, krāsviela (biešu sarkanais), vitamīns B6.

Var saturēt pienu.

Thermo:

Glikomannāns (Konjac mannāns), B vitamīna komplekss (vitamīns B1, vitamīns B2, niacīns, vitamīns B6, folijskābe, vitamīns B12, biotīns, pantotēnskābe), skābe (citronskābe), dabīgs apelsīnu aromatizētājs, L-teanīns, maltodekstrīns, zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Coffea L.), guarana ekstrakts (guarana sēklu pulveris (Paullinia cupana L.), sausais kofeīns, krāsviela (karamele), guarana ekstrakts (Paullinia cupana L.)), saldinātājs (sukraloze), kurkuma eļļas ekstrakts (Curcuma longa L.),  krāsviela (sarkanās bietes), zaļās tējas ekstrakta pulveris (Camellia Sinensis), hroms.

Var saturēt pienu.

Replenish:

Glikomannāns (Konjac mannāns), magnijs, skābe (citronskābe), dabīga apelsīnu garša, maltodekstrīns, L-triptofāns, saldinātājs (sukraloze), kurkuma eļļas ekstrakts (Curcuma longa L.), vitamīns C, krāsviela (biešu sarkanais), cinks.

Zemeņu un kivi garša

Alergēni tekstā iezīmēti treknrakstā.

Boost:

Glikomannāns (Konjac mannāns), aromatizētājs (aromatizētāji, skābes (citronskābe, ābolskābe), sāls, saldinātāji (sukraloze, acesulfāms K), krāsviela (Alūra sarkanais), CLA (konjugēti linolskābes triglicerīdi) (piens), holīns, maltodekstrīns, vitamīns C, vitamīns B6.

Var saturēt pienu.

Thermo:

Glikomannāns (Konjac mannāns), aromatizētāji (aromatizētāji, skābes (citronskābe, ābolskābe), sāls, saldinātāji (sukraloze, acesulfāms K), krāsviela (Alūra sarkanais)), vitamīna B komplekss (vitamīns B1, vitamīns B2, niacīns, vitamīns B6, folijskābe, vitamīns B12, biotīns, pantotēnskābe), L-teanīns, maltodekstrīns, zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Coffea L.), guarana ekstrakts (guarana sēklu pulveris (Paullinia cupana L.), sausais kofeīns, krāsviela (karamele), guarana ekstrakts (Paullinia cupana L.)), zaļās tējas ekstrakta pulveris (Camellia Sinensis), hroms.

Var saturēt pienu.

Replenish:

Glikomannāns (Konjac mannāns), aromatizētāji (aromatizētāji, skābes (citronskābe, ābolskābe), sāls, saldinātāji (sukraloze, acesulfāms K), krāsviela (Alūra sarkanais)), magnijs, maltodekstrīns, L-triptofāns, vitamīns C, cinks.

Vīnogu garša

Alergēni tekstā iezīmēti treknrakstā.

Boost:

Glikomannāns (Konjac mannāns), maltodekstrīns, CLA (konjugēti linolskābes triglicerīdi) (piens), skābe (citronskābe), aromatizētājs, holīns, saldinātājs (sukraloze), vitamīns C, krāsviela (sarkanās bietes), spirulīna ekstrakts, trehalozes dihidrāts (trehaloze ir glikozes avots), vitamīns B6.

Var saturēt pienu.

Thermo:

Glikomannāns (Konjac mannāns), skābe (citronskābe), B vitamīna komplekss (vitamīns B1, vitamīns B2, niacīns, vitamīns B6, folijskābe, vitamīns B12, biotīns, pantotēnskābe), aromatizētāji, L-teanīns, zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Coffea L.), maltodekstrīns, guarana ekstrakts (guarana sēklu pulveris (Paullinia cupana L.), sausais kofeīns, krāsviela  (karamele), guarana ekstrakts (Paullinia cupana L.)), saldinātājs (sukraloze), krāsviela (sarkanās bietes), zaļās tējas ekstrakts pulveris (Camellia Sinensis), spirulīna ekstrakts, trehalozes dihidrāts (trehaloze ir glikozes avots), hroms.

Var saturēt pienu.

Replenish:

Glikomannāns (Konjac mannāns), skābe (citronskābe), magnijs, aromatizētāji, maltodekstrīns, L-triptofāns, saldinātājs (sukraloze), krāsviela (biešu sarkanais), C vitamīns, cinks, spirulīna ekstrakts, trehalozes dihidrāts (trehaloze ir glikozes avots).

 

 

Dienas porcijas - 3 maisiņi (8.1g)

Porciju skaits iepakojumā - 42 maisiņi vienā kastītē (14 dienām)

Uzturvērtības informācija - Boost

  100g Dienas porcijā (2.7g)
Enerģētiskā vērtība 518 kJ/124 kcal 14 kJ/3 kcal
Tauki 0.2 g 0 g
tai skaitā piesātinātie 0 g 0 g
Ogļhidrāti 7.1 g 0.2 g
tai skaitā cukuri 1.0 g 0 g
Šķiedrvielas 38 g 1.0 g
Proteīni 0.5 g 0 g
Sāls 0.06 g 0 g

Aktīvas sastāvdaļas

  Dienas porcijā
Glikomannāns 1g
CLA 558mg
Holīns 82.8mg
Vitamīns C 30mg (38%*)
Vitamīns B6 1 mg (71%*)

Uzturvērtības informācija - Thermo

  100g Dienas porcijā (2.7g)
Enerģētiskā vērtība 820 kJ/248 kcal 22 kJ/7 kcal
Tauki 0.2 g 0 g
tai skaitā piesātinātie 0.1 g 0 g
Ogļhidrāti 37.2 g 1.0 g
tai skaitā cukuri 5.0 g 0.1 g
Šķiedrvielas 38 g 1.0 g
Proteīni 0.5 g 0 g
Sāls 0.06 g 0 g

Aktīvās sastāvdaļas

  Dienas porcijā
Glikomannāns 1g
L-teanīns 200mg
Zaļās kafijas ekstrakts 100mg
Kopējais kofeīns 80mg
Guarana ekstrakts 40 mg
Zaļās tējas ekstrakts 15mg
Niacīns 7.8mg (49%*)
Pantotēnskābe 2.94mg (49%*)
Vitamīns B2 0.69mg (49%*)
Vitamīns B6 0.69mg (49%*)
Vitamīns B1 0.54mg (49%*)
Hroms 123µg (307%*)
Folijskābe 98µg (49%*)
Biotīns 24.5µg (49%*)
Vitamīns B12 1.23µg (49%*)

Uzturvērtības informācija - Revitalise

  100g Dienas porcijā (2.7g)
Enerģētiskā vērtība 642 kJ/153 kcal 17 kJ/4 kcal
Tauki 0.2 g 0 g
tai skaitā piesātinātie 0 g 0 g
Ogļhidrāti 7.1 g 0.2 g
tai skaitā cukuri 1.0 g 0 g
Šķiedrvielas 38 g 1.0 g
Proteīni 0.5 g 0 g
Sāls 0.06 g 0 g

Aktīvās sastāvdaļas

  Dienas porcijā
Glikomannāns 1g
L-triptofāns 200mg
Magnijs 69mg (18%*)
Vitamīns C 30mg (38%*)
Cinks 4.7mg (47%*)

*NRV - uzturvielu atsauces vērtība

Uzturvērtība un aktīvās sastāvdaļas ir aprēķinātas produktam ar apelsīnu garšu. Izvēloties citu garšu, uzturvērtības var mainīties.

 

range:
Vitamins

Boost – Glikomannāna uztura bagātinātājs ar vitamīniem. Apelsīnu garša ar saldinātāju.

Thermo - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar B vitamīniem un kofeīnu. Apelsīnu garša ar saldinātāju.

Replenish - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar C vitamīnu un minerāliem. Apelsīnu garša ar saldinātāju.

Boost - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar vitamīniem. Zemeņu un kivi garša ar saldinātāju.

Thermo - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar B vitamīniem un kofeīnu. Zemeņu un kivi garša ar saldinātāju.

Replenish - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar C vitamīnu un minerāliem. Zemeņu un kivi garša ar saldinātāju.

Boost - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar vitamīniem. Vīnogu garša ar saldinātāju.

Thermo - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar B vitamīniem un kofeīnu. Vīnogu garša ar saldinātāju.

Replenish - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar C vitamīnu un minerāliem. Vīnogu garša ar saldinātāju.

 

 

brand:
Myvitamins

ShapeShot

3-posmu uztura bagātinātājs svara samazināšanai 1

EUR 35.99

35.99€

Daudzums:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

Pērkot 2 MyVitamins produktus, saņem papildu 5% atlaidi

Pērkot 2 MyVitamins produktus, saņem papildu 5% atlaidi
Nav nepieciešams kods. Atlaide tiek piemērota automātiski.

Piedāvājums spēkā ierobežotu laiku.

PIRKT TAGAD

 

Kas ir Shape Shots?

Shape Shots satur efektīvas sastāvdaļas, kurām ir zinātniski pierādīts efekts svara samazināšanā. Lai nodrošinātu inovatīvā produkta efektivitāti visas dienas laikā, katra produkta deva jālieto savā dienas laikā. Produkts ir ērti lietojams, un tam ir 3 lieliskas garšas — Zemeņu un kivi, VĪnogu un Apelsīnu. Lietojiet trīs kapsulas dienā un iegūstiet savu lielisko svaru!

 

 • Palīdz samazināt svaru
 • Nesatur taukus
 • Nesatur cukuru*
 • Piemērots veģetāriešiem

* ja tiek lietots saskaņā ar instrukcijām

Katra deva satur atšķirīgas aktīvās sastāvdaļas, tai skaitā glikomannānu. Šis populārais uztura bagātinātājs ir dabiska šķiedra, kas uzsūc ūdeni un izpleš kuņģi, radot sāta sajūtu 1. Šis speciāli svara samazināšanai izstrādātais produkts palīdzēs iegūt lielisku formu - atcerieties, Boost no rīta, Thermo pusdienlaikā un Replenish vakarā!

Boost

Sāciet dienu ar Boost devu! Tas sniegs enerģiju jaunai dienai, jo satur vitamīnu B6, kas mazina nogurumu un nespēku 2, un holīnu, kas nodrošina normālu lipīdu metabolismu.3 Lielisks produkts jūsu dienas sākumam!

Thermo

Thermo palīdzēs pārvarēt pusdienlaika nogurumu un saglabāt koncentrēšanās spējas. Tas satur pantotēnskābi, kas nodrošina mentālās funkcijas 4, kā arī niacīnu un riboflavīnu, kas mazina nogurumu un nespēku.5,6 Tāpat tā sastāvā ir hroms, kas nodrošina makroelementu metabolismu 7, vitamīns B12, kas nodrošina normālu imnūsistēmas darbību 8, un biotīns, kas uzlabo ādas un nagu veselību. 9 Dienas vidū šis produkts stiprinās jūsu organismu gan no ārpuses, gan iekšpuses.

Replenish

Noslēdziet dienu ar Replenish! Tas palīdzēs atjaunot organismu pēc grūtas dienas. Tas satur cinku, kas veicina matu, ādas un nagu veselību 10, kā arī nodrošina normālu ogļhidrātu metabolismu un kognitīvās funkcijas. 11 Tas satur arī īpašu magnija maisījumu kaulu veselībai un elektrolītu balansa saglabāšanai labākai labsajūtai nākamajā dienā.

 

 1. Glikomannāns apvienojumā ar diētu, kurā samazināts uzņemtās enerģijas daudzums, palīdz mazināt svaru*

*Maksimālais efekts tiek iegūts, dienā lietojot 3g glikomannāna trīs 1g devās kopā ar 1-2 glāzēm ūdens. Lietot pirms maltītes un kopā ar diētu, kurā samazināts uzņemtās enerģijas daudzums.

 1. Vitamīns B6 mazina nogurumu un nespēku
 2. Holīns sekmē normālu lipīdu metabolismu
 3. Pantotēnskābe nodrošina normālas garīgās funkcijas
 4. Niacīns mazina nogurumu un nespēku
 5. Riboflavīns mazina nogurumu un nespēku
 6. Hroms nodrošina normālu makroelementu metabolismu
 7. Vitamīns B12 sekmē imūnsistēmas darbību
 8. Biotīns nodrošina veicina matu un ādas veselību
 9. Cinks uzlabo matu, ādas un nagu stāvokli
 10. Cinks nodrošina normālu ogļhidrātu metabolismu un kognitīvās funkcijas
 11. Magnijs nodrošina normālu zobu un kaulu veselību

 

 

Boost: Sajauciet 1 maisiņu (2.7g) ar 150ml ūdens, samaisiet un izdzeriet 30 minūtes pirms brokastīm. Katrai devai uzdzeriet glāzi ūdens.

Thermo: Sajauciet 1 maisiņu (2.7g) ar 150ml ūdens, samaisiet un izdzeriet 30 minūtes pirms pusdienām. Katrai devai uzdzeriet glāzi ūdens.

BRĪDINĀJUMS: Grūtniecēm un sievietēm laktācijas periodā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Satur kofeīnu (80mg dienā). Nav ieteicams bērniem un grūtniecēm.

Replenish: Sajauciet 1 maisiņu (2.7g) ar 150ml ūdens, samaisiet un izdzeriet 30 minūtes pirms vakara maltītes. Katrai devai uzdzeriet glāzi ūdens.

Nepārsniedziet ieteikto dienas devu. Produkts neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Glabājiet vēsā, sausā un bērniem nepieejamā vietā. piemērots veģetāriešiem. BRĪDINĀJUMS: Zemeņu un kivi garša satur Alūra sarkano krāsu, kas var negatīvi ietekmēt bērna aktivitāti un uzmanības spējas.

 

 

Apelsīnu garša

Alergēni tekstā iezīmēti treknrakstā.

Boost:

Glikomannāns (Konjac mannāns), CLA (konjugēti linolskābes triglicerīdi) (piens), skābe (citronskābe), dabīgais apelsīnu aromatizētājs, saldinātājs (sukraloze), kurkuma eļļas ekstrakts (Curcuma longa L.), C vitamīns, holīns, maltodekstrīns, krāsviela (biešu sarkanais), vitamīns B6.

Var saturēt pienu.

Thermo:

Glikomannāns (Konjac mannāns), B vitamīna komplekss (vitamīns B1, vitamīns B2, niacīns, vitamīns B6, folijskābe, vitamīns B12, biotīns, pantotēnskābe), skābe (citronskābe), dabīgs apelsīnu aromatizētājs, L-teanīns, maltodekstrīns, zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Coffea L.), guarana ekstrakts (guarana sēklu pulveris (Paullinia cupana L.), sausais kofeīns, krāsviela (karamele), guarana ekstrakts (Paullinia cupana L.)), saldinātājs (sukraloze), kurkuma eļļas ekstrakts (Curcuma longa L.),  krāsviela (sarkanās bietes), zaļās tējas ekstrakta pulveris (Camellia Sinensis), hroms.

Var saturēt pienu.

Replenish:

Glikomannāns (Konjac mannāns), magnijs, skābe (citronskābe), dabīga apelsīnu garša, maltodekstrīns, L-triptofāns, saldinātājs (sukraloze), kurkuma eļļas ekstrakts (Curcuma longa L.), vitamīns C, krāsviela (biešu sarkanais), cinks.

Zemeņu un kivi garša

Alergēni tekstā iezīmēti treknrakstā.

Boost:

Glikomannāns (Konjac mannāns), aromatizētājs (aromatizētāji, skābes (citronskābe, ābolskābe), sāls, saldinātāji (sukraloze, acesulfāms K), krāsviela (Alūra sarkanais), CLA (konjugēti linolskābes triglicerīdi) (piens), holīns, maltodekstrīns, vitamīns C, vitamīns B6.

Var saturēt pienu.

Thermo:

Glikomannāns (Konjac mannāns), aromatizētāji (aromatizētāji, skābes (citronskābe, ābolskābe), sāls, saldinātāji (sukraloze, acesulfāms K), krāsviela (Alūra sarkanais)), vitamīna B komplekss (vitamīns B1, vitamīns B2, niacīns, vitamīns B6, folijskābe, vitamīns B12, biotīns, pantotēnskābe), L-teanīns, maltodekstrīns, zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Coffea L.), guarana ekstrakts (guarana sēklu pulveris (Paullinia cupana L.), sausais kofeīns, krāsviela (karamele), guarana ekstrakts (Paullinia cupana L.)), zaļās tējas ekstrakta pulveris (Camellia Sinensis), hroms.

Var saturēt pienu.

Replenish:

Glikomannāns (Konjac mannāns), aromatizētāji (aromatizētāji, skābes (citronskābe, ābolskābe), sāls, saldinātāji (sukraloze, acesulfāms K), krāsviela (Alūra sarkanais)), magnijs, maltodekstrīns, L-triptofāns, vitamīns C, cinks.

Vīnogu garša

Alergēni tekstā iezīmēti treknrakstā.

Boost:

Glikomannāns (Konjac mannāns), maltodekstrīns, CLA (konjugēti linolskābes triglicerīdi) (piens), skābe (citronskābe), aromatizētājs, holīns, saldinātājs (sukraloze), vitamīns C, krāsviela (sarkanās bietes), spirulīna ekstrakts, trehalozes dihidrāts (trehaloze ir glikozes avots), vitamīns B6.

Var saturēt pienu.

Thermo:

Glikomannāns (Konjac mannāns), skābe (citronskābe), B vitamīna komplekss (vitamīns B1, vitamīns B2, niacīns, vitamīns B6, folijskābe, vitamīns B12, biotīns, pantotēnskābe), aromatizētāji, L-teanīns, zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Coffea L.), maltodekstrīns, guarana ekstrakts (guarana sēklu pulveris (Paullinia cupana L.), sausais kofeīns, krāsviela  (karamele), guarana ekstrakts (Paullinia cupana L.)), saldinātājs (sukraloze), krāsviela (sarkanās bietes), zaļās tējas ekstrakts pulveris (Camellia Sinensis), spirulīna ekstrakts, trehalozes dihidrāts (trehaloze ir glikozes avots), hroms.

Var saturēt pienu.

Replenish:

Glikomannāns (Konjac mannāns), skābe (citronskābe), magnijs, aromatizētāji, maltodekstrīns, L-triptofāns, saldinātājs (sukraloze), krāsviela (biešu sarkanais), C vitamīns, cinks, spirulīna ekstrakts, trehalozes dihidrāts (trehaloze ir glikozes avots).

 

 

Dienas porcijas - 3 maisiņi (8.1g)

Porciju skaits iepakojumā - 42 maisiņi vienā kastītē (14 dienām)

Uzturvērtības informācija - Boost

  100g Dienas porcijā (2.7g)
Enerģētiskā vērtība 518 kJ/124 kcal 14 kJ/3 kcal
Tauki 0.2 g 0 g
tai skaitā piesātinātie 0 g 0 g
Ogļhidrāti 7.1 g 0.2 g
tai skaitā cukuri 1.0 g 0 g
Šķiedrvielas 38 g 1.0 g
Proteīni 0.5 g 0 g
Sāls 0.06 g 0 g

Aktīvas sastāvdaļas

  Dienas porcijā
Glikomannāns 1g
CLA 558mg
Holīns 82.8mg
Vitamīns C 30mg (38%*)
Vitamīns B6 1 mg (71%*)

Uzturvērtības informācija - Thermo

  100g Dienas porcijā (2.7g)
Enerģētiskā vērtība 820 kJ/248 kcal 22 kJ/7 kcal
Tauki 0.2 g 0 g
tai skaitā piesātinātie 0.1 g 0 g
Ogļhidrāti 37.2 g 1.0 g
tai skaitā cukuri 5.0 g 0.1 g
Šķiedrvielas 38 g 1.0 g
Proteīni 0.5 g 0 g
Sāls 0.06 g 0 g

Aktīvās sastāvdaļas

  Dienas porcijā
Glikomannāns 1g
L-teanīns 200mg
Zaļās kafijas ekstrakts 100mg
Kopējais kofeīns 80mg
Guarana ekstrakts 40 mg
Zaļās tējas ekstrakts 15mg
Niacīns 7.8mg (49%*)
Pantotēnskābe 2.94mg (49%*)
Vitamīns B2 0.69mg (49%*)
Vitamīns B6 0.69mg (49%*)
Vitamīns B1 0.54mg (49%*)
Hroms 123µg (307%*)
Folijskābe 98µg (49%*)
Biotīns 24.5µg (49%*)
Vitamīns B12 1.23µg (49%*)

Uzturvērtības informācija - Revitalise

  100g Dienas porcijā (2.7g)
Enerģētiskā vērtība 642 kJ/153 kcal 17 kJ/4 kcal
Tauki 0.2 g 0 g
tai skaitā piesātinātie 0 g 0 g
Ogļhidrāti 7.1 g 0.2 g
tai skaitā cukuri 1.0 g 0 g
Šķiedrvielas 38 g 1.0 g
Proteīni 0.5 g 0 g
Sāls 0.06 g 0 g

Aktīvās sastāvdaļas

  Dienas porcijā
Glikomannāns 1g
L-triptofāns 200mg
Magnijs 69mg (18%*)
Vitamīns C 30mg (38%*)
Cinks 4.7mg (47%*)

*NRV - uzturvielu atsauces vērtība

Uzturvērtība un aktīvās sastāvdaļas ir aprēķinātas produktam ar apelsīnu garšu. Izvēloties citu garšu, uzturvērtības var mainīties.

 

range:
Vitamins

Boost – Glikomannāna uztura bagātinātājs ar vitamīniem. Apelsīnu garša ar saldinātāju.

Thermo - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar B vitamīniem un kofeīnu. Apelsīnu garša ar saldinātāju.

Replenish - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar C vitamīnu un minerāliem. Apelsīnu garša ar saldinātāju.

Boost - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar vitamīniem. Zemeņu un kivi garša ar saldinātāju.

Thermo - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar B vitamīniem un kofeīnu. Zemeņu un kivi garša ar saldinātāju.

Replenish - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar C vitamīnu un minerāliem. Zemeņu un kivi garša ar saldinātāju.

Boost - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar vitamīniem. Vīnogu garša ar saldinātāju.

Thermo - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar B vitamīniem un kofeīnu. Vīnogu garša ar saldinātāju.

Replenish - Glikomannāna uztura bagātinātāja pulveris ar C vitamīnu un minerāliem. Vīnogu garša ar saldinātāju.

 

 

brand:
Myvitamins

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu