• Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

 • Gluten Free

  Gluten Free

Caffeine Sticks

200mg Caffeine Sticks

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
Iepriekš: 16.49€ 8.25€ Saglabāt 8.24€

Preces pārskats

Myprotein Caffeine Sticks satur 200mg kofeīna vienā paciņā un to var lietot dažādiem mērķiem visas dienas garumā.

Šīs kofeīna nūjiņas uzlabos modrību un koncentrēšanās spēju, ļaus jums saglabat maksimālu formu dienas garumā, vai tas būtu ofisā vai treniņos.

Veicina uzlabotu izturības veiktspēju, tam iesakām lietot produktu pirms skriešanas vai riteņbraukšanas, lai saņemtu no ķermeņa visu, kas vajadzīgs.

Ļoti parocīgs, vienkārši ieberiet jūsu izvēlētā dzērienā. Lai izdzertu pats savu pirms treniņa dzērienu, sajauciet to ar BCAA, citrulīna malātu un beta alanīnu.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • 200mg kofeīna vienā paciņā
 • Palīdzēs uzlabot koncentrēšanās spēju
 • Palīdzēs uzlabot izturības veiktspēju

Ieteicamā lietošana

Vienkārši atplēsiet paciņu, ieberiet pulveri jūsu izvēlētā dzērienā. Nelietot vairāk kā 2 iepakojumus dienā. Ja tiek lietotas 2 paciņas, tās jālieto visas dienas garumā, nelietot kopā.

Brīdinājums: satur kofeīnu (200mg uz porciju/400mg maksimālajā diennakts devā) Nav piemērots bērniem, grūtniecēm un cilvēkiem, kas jūtīgi pret kofeīnu. Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu.

Uzglabāt neatvērtus iepakojumus vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Paciņu saturs jālieto uzreiz pēc atvēršanas.

Sastāvs

Bulking Agent (Maltodextrin), Caffeine Anhydrous (20%).

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 1 Sachet (1g), up to 2 times daily (2g)

Nutritional Information

  Per sachet (1g) Per max daily intake (2g)
Caffeine 200mg 400mg

Brīdinājums: satur kofeīnu (200mg uz porciju/400mg maksimālajā diennakts devā) Nav piemērots bērniem, grūtniecēm un cilvēkiem, kas jūtīgi pret kofeīnu. Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu. Ja tiek lietotas 2 paciņas, tās jālieto visas dienas garumā, nelietot kopā.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Caffeine Sticks

Atlasīt attēlu

Caffeine Sticks
Back to top