Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Jūsu meklētais produkts nav pieejams

Citi pircēji tā vietā iegādājās

Piedāvājums
Chocamine® Plus

Chocamine® Plus

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: new clothing range (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech range, Myamino Energy, Baked Cookie, Any Oats, BCAA Energy, Carb Crusher.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Chocamine® Plus?

  Chocamine® Plus ir kakao ekstrakts ar tādu pašu smaržu, garšu un pierādītiem veselības ieguvumiem kā šokolāde tikai bez nevajadzīgajiem un bieži neveselīgajiem ingredientiem (tādiem kā tauki un cukurs). Tas ir dabīgs un drošs šokolādes uztura bagātinātājs, kas palīdz apspiest apetīti un nodrošina maigi stimulējošu efektu.

  Ieguvumi no Chocamine

  Chocamine® Plus satur vairākas aktīvās sastāvdaļas, kas kopā spēj sniegt dažādus ieguvumus veselībai, to skaitā metilksantīnu (teobromīns, kofeīns un teofilīns), biogēnos amīnus (feniletilamīns un tiramīns), aminoskābes (fenilalanīns, triptofāns un tirozīns) un minerālvielas (ar augstu magnija saturu).

  Kam ir piemērots Chocamine?

  Chocamine ir lielisks ikvienam, kurš meklē gardu kofeīna bāzes uztura bagātinātāju ar papildus vitamīniem un minerālvielām.

  1g Chocamine® Plus satur aptuveni 80mg kofeīna.

  Brīdinājums: Lūdzu esiet uzmanīgi, kad dozējiet Chocamine® Plus, jo tas ir spēcīgs pulveris un var izraisīt sliktus blakus-efektus, kad tiek lietots daudz vairāk kā ieteicams. Ir ieteicams nelietot vairāk kā 500mg (Mēs rekomendējam izmantot digitālos svarus) vienā porcijā.

  Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Dabīgs ekstrakts, kurš iegūts no kakao
  • Nesatur taukus un cukuru
  • 80mg kofeīna uz vienu gramu produkta
 • Ieteicamā lietošana

  Pievienojiet sevis izvēlēto ūdens vai augļu sulas daudzumu mūsu šeikerī. Tad pievienojiet 500mg, sakratiet un lietojiet. Lietot vienreiz dienā. Nepārsniegt dienā ieteicamo devu.

  Piebilde: Mēs iesakām visas porcijas nomērīt, izmantojot precīzus svarus. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku mērīšanu ar mūsu Myprotein mērtrauku, tie ir tikai aptuveni un neaizstāj standartizētu mērīšanas ierīci.

  Brīdinājums: Satur kofeīnu. Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm un mātēm zīdīšanas periodā. Satur 40mg kofeīna vienā porcijā. Nepārsniedziet ieteikto diennakts devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs, tas nevar tikt izmantots kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizstājējs. Uzglabāt to vēsā, sausā vietā, nepieejamu maziem bērniem.

 • Sastāvs

  Tiek ražots telpās, kur tiek apstrādāts arī piens, soja, olas, glutēns un to produkti

  Unflavoured: Chocamine® Plus (Kakao Pulvera Ekstrakts, Teobromīns, Kofeīns, Tapiokas ciete, Dabīgās garšvielas (Vaniļas pulveris, Ingvers, Smaržīgie pipari, kanēlis))

 • Uzturvērtības informācija

  Porcijas lielums - 1/8 tējkarotes (500 mg)

  Porcijas iepakojumā - 200 (100g)

  Uzturvērtība

   Porcijā
  Chocamine® Plus  500 mg

   

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top