• Gluten Free

    Gluten Free

Gluten Free Mini Breadsticks

Ideālas uzturam bez glutēna.

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
Iepriekš: 3.99€ 1.00€ Saglabāt 2.99€

Preces pārskats

Gatavotas ar griķu, kukurūzas un rīsu miltu kombināciju, šīs Gluten Free Mini Breadsticks ir perfekta alternatīva kviešu maizītēm, ja izvairieties no glutēna uzņemšanas savā uzturā.

Pieejamas 'Classic' un 'Rosemary' garšas, šīs maizītes var tikt lietotas kā gardas uzkodas vienas pašas vai kopā ar citiem ēdieniem, ar dažādām mērcēm vai zupām.

Mūsu Gluten Free Mini Breadsticks tiek gatavotas, izmantojot augstākās kvalitātes olīveļļu, tās satur daudz šķiedrvielas un maz cukuru.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Nesatur glutēnu
  • Šķiedrvielu avots
  • Kviešu produktu alternatīva

Ieteicamā lietošana

Lietot kā sabalansēta uztura sastāvdaļu.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā, ārpus tiešiem saules stariem un prom no karstuma avotiem. Pēc atvēršanas, izlietot 4 dienu laikā. Piemērots veģetāriešiem. Itālijas produkts.

Sastāvs

Alergēni: Var saturēt soju un sezama sēklas.

Classic: Corn Starch, Buckwheat Flour (24%), Corn Flour, Rice Flour, Extra Virgin Olive Oil (6%), Honey, Yeast, Thickener (Guar Gum), Salt, Antioxidant (Rosemary Extract).

Rosemary Flavour: Corn Starch, Buckwheat flour (21%), Corn Flour (21%), Rice Flour, Extra Virgin Olive Oil (6%), Rosemary (4%), Honey, Yeast, Thickener (Guar Gum), Salt, Antioxidant (Rosemary Extract).

Uzturvērtības informācija

Nutritional Information

  Per 100g
Energy 1691 kJ/401 kcal
Fat 6.5 g
  of which saturates 0.9 g
Carbohydrates 79 g
  of which sugars 2.8 g
Fibre 5.2 g
Protein 3.6 g
Salt 1.9 g

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Gluten Free Mini Breadsticks

Atlasīt attēlu

Gluten Free Mini Breadsticks
Back to top