• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Guar Gum

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
8.99€

Preces pārskats

Kas ir Guar Gum?

Guar Gum ir glutēnu nesaturošs ēdiena biezinātājs, kas piemērots ikvienam, kas dabīgā veidā vēlas uzlabot sava ēdiena tekstūru. Tā neitrālā smarža un garša ir lieliska, lai saistītu ēdienu sastāvdaļas un samazinātu ūdens noplūdi.

Ieguvumi no Guar Gum

Guar Gum ir glutēnu nesaturošs ēdiena biezinātājs, stabilizators, emulgators un tekstūras uzlabotājs

Kam ir piemērots Guar Gum?

Guar gum ir lieliski piemērots ikvienam, kas vēlas atrast produktu, kas būtu ēdiena biezinātājs, stabilizators, emulgators un tekstūras uzlabotājs, tādiem ēdieniem kā želejas, zupas, salātu mērces, mērces, sīrupi, sulas un piena produkti. Tas var tikt lietots kā cietes aizvietotājs, sīrupos un cukuros kā mazkaloriju biezinātājs.

Atruna: Šo augu ir jālieto ar pietiekamu daudzumu šķidruma. To nav ieteicams lietot cilvēkiem ar zarnu aizsprostojumiem.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • Neitrāla garša un smarža
 • Nesatur glutēnu
 • Ēdiena biezinātājs, stabilizators, emulgators un tekstūras uzlabotājs

Ieteicamā lietošana

Lai uzlabotu jūsu olbaltumvielu bāzes kokteiļu viskozitāti, pievienojiet 1/2 mazo kausiņu (2g) olbaltumvielu pulverim jūsu MyProtein šeikerī ar ūdeni vai pienu.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Piemērots veģetāriešiem and vegans.

Sastāvs

Var saturēt glutēnu, soju, pienu un olu.

Unflavoured: Guar Gum (100%)

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 2/3 Small Scoop (2g)

Servings Per Container - 125 (250g)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving *RI
Energy 680 kJ/170 kcal 14 kJ/3 kcal 0%
Fat 0 g 0 g 0%
  of which saturates 0 g 0 g 0%
Carbohydrates 0 g 0 g 0%
  of which sugars 0 g 0 g 0%
Fibre 85 g 1.7 g  
Protein 5 g 0.1 g 0%
Salt <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Guar Gum

Atlasīt attēlu

Guar Gum
Back to top