37% ATLAIDE PROTEĪNIEM | KODS NAV NEPIECIEŠAMS
30% ATLAIDE PIRKUMAM | KODS: LV30

Impact diētiskās sūkalas

Diētisks proteīna pulveris ar mūsu visu laiku labākajām uzturvielām

 • Veģetārieši
EUR 13.99

13.99€

Garšīgs kokteilis, kas nodrošina vismaz 33 g olbaltumvielu vienā porcijā, kā arī citas sastāvdaļas, kuras īpaši izraudzītas, lai atbalstītu Jūsu svara zaudēšanas programmu.

Kas ir Impact diētiskās sūkalas?

Impact diētiskās sūkalas ir sūkalu proteīna pulveris, kas ir īpaši izstrādāts, lai uzņemtu vairāk proteīna1 bez nevajadzīgiem ogļhidrātiem. Mēs esam arī pievienojuši papildu glutamīnu, kas dabiski sastopams olbaltumvielās, kas palīdz veidot un atjaunot muskuļu masu1 — tas ir svarīgi, ja vēlaties tonizēt ķermeni.

Turklāt šis proteīna kokteilis ir lieliski piemērots arī veģetāriešiem, lai Jūs varētu baudīt Impact diētisko sūkalu sniegtās priekšrocības neatkarīgi no Jūsu dzīvesveida.

Ko dara Impact diētiskās sūkalas?

Impact diētiskās sūkalas ir lielisks olbaltumvielu avots, — zinātniski pierādīts, ka tas palīdz veidot un uzturēt muskuļu masu1.

 • Zems ogļhidrātu un augsts proteīna sastāvs
 • Satur ALCAR un Zaļās Tējas Ekstraktu
 • Viegli lietojams ar lielisku garšu

Impact diētiskās sūkalas nodrošina 33 g olbaltumvielu vienā porcijā. Tās ir ideāli piemērotas muskuļu masas uzturēšanai, kamēr sasniedzat svara zaudēšanas mērķi1. Tās satur arī zaļās tējas ekstraktu, CLA pulveri un holīnu — galveno uztura sastāvdaļu, kas palīdz uzturēt normālu tauku vielmaiņu2.

Kam paredzētas Impact diētiskās sūkalas?

Impact diētiskās sūkalas ir ideāli piemērotas ikvienam, kurš vēlas palielināt ikdienā lietojamu sūkalu olbaltumvielu daudzumu, vienlaikus ievērojot diētu ar zemu tauku un zemu ogļhidrātu saturu. Mūsu pulveris ir arī pilnībā draudzīgs veģetāriešiem, tāpēc tas ir labs risinājums tiem, kuri uzturā nelieto gaļu.

Kā garšo Impact diētiskās sūkalas?

Mūsu proteīna pulveri piedāvā ne tikai lieliskus uztura bagātinātājus, bet tie ir arī rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu apņemšanos — neliekot upurēt diētu. Impact diētiskās sūkalas ir pieejamas arī ar dažādām patīkamām garšām, tostarp ar cepumu un krējuma, zemeņu kūkas un klasisko šokolādes garšu, lai Jūs varētu atrast savu ideālo diētisko kokteili atbilstoši savai gaumei.

Kāpēc gan neizmēģināt kādu no mūsu jaunākajām garšām — ar banānu, kokosriekstu, šokolādes un kokosriekstu, šokolādes braunija, piena tējas un brūnā cukura garšu.

1. Olbaltumvielas veicina muskuļu masas augšanu un uzturēšanu.

2. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu vielmaiņu.

Šeikerī pievienojiet 2 kausiņus (60 g) 300 ml ūdens vai piena, labi sakratiet un lietojiet jebkurā brīdī visas dienas laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA. Uzglabāt vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Šo produktu ir paredzēts lietot kopā ar daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un veselīga dzīvesveida ievērošanu. Piemērots veģetāriešiem. AR BRŪNĀ CUKURA UN PIENA TĒJAS GARŠU. BRĪDINĀJUMS: augsts kofeīna saturs (41mg/100ml*). Nav ieteicams lietot bērniem, grūtniecēm vai ar krūti barojošām sievietēm. * Sagatavots atbilstoši norādījumiem.

AR KOKOSRIEKSTU GARŠU: proteīnu maisījums (75%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), aromatizētājs, L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

AR BANĀNU GARŠU: proteīnu maisījums (75%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), dabīgais aromatizētājs, L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), kurkumas eļļas ekstrakts, DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

AR PIENA TĒJAS GARŠU: proteīnu maisījums (76%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), aromatizētājs, CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), ābolu ekstrakts, DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze), saldinātājs (sukraloze).

AR ŠOKOLĀDES BRAUNIJA GARŠU: proteīnu maisījums (65%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu, auzu milti (8%), inulīns (8%), L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), aromatizētājs, zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

AR BRŪNĀ CUKURA GARŠU: proteīnu maisījums (72%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), aromatizētājs (satur kofeīnu), L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), ābolu ekstrakts, biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze), saldinātājs (sukraloze).

AR ŠOKOLĀDES UN KOKASRIEKSTU GARŠU: proteīnu maisījums (73%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu, L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), aromatizētājs, zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

ALERGĒNI: alergēnus, tostarp glutēnu saturošus graudaugus, skatīt pie sastāvdaļām treknrakstā.

 

Zemeņu kūkas garša

Uzturvērtības informācija

  100g Porcijā
Enerģētiskā vērtība 1533kJ/ 366kcal 920kJ/ 220 kcal
Tauki 6.1g 3.7g
no tiem piesātinātie 1.7g 0.8g
Ogļhidrāti 11g 3.4g
no tiem cukuri 6.7g 2.0g
Šķiedrvielas 8.9g 5.3g
Proteīni 62g 37g
Sāls 0.40g 0.24g
AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:
L-glutamīns 1.9g 1.1g
CLA 936mg 562mg
Holīna bitartrāts 198mg 119mg
Zaļās tējas ekstrakts 180mg 108mg

*Uzturvērtība ir aprēķināta produktam ar Zemeņu kūkas garšu. Izvēloties citu garšu, uzturvērtības var mainīties.

 

 

range:
Myprotein

AR KOKOSRIEKSTU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR KOKOSRIEKSTU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR BANĀNU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR BANĀNU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR PIENA TĒJAS GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR PIENA TĒJAS GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR ŠOKOLĀDES BRAUNIJU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR ŠOKOLĀDES BRAUNIJU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR BRŪNĀ CUKURA GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR BRŪNĀ CUKURA GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR ŠOKOLĀDES UN KOKOSRIEKSTU GARŠU: AR KOKOSRIEKSTU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR ŠOKOLĀDES UN KOKOSRIEKSTU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

brand:
Myprotein
Diet:
Veģetārieši

Impact diētiskās sūkalas

Diētisks proteīna pulveris ar mūsu visu laiku labākajām uzturvielām

 • Veģetārieši
EUR 13.99

13.99€

Daudzums:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

37% ATLAIDE | Kods nav nepieciešams.

37% atlaide proteīniem un citām precēm, kas norādītas sarakstā.

Kods nav nepieciešams.

Standarta noteikumi tiek piemēroti.
PIRKT TAGAD

Garšīgs kokteilis, kas nodrošina vismaz 33 g olbaltumvielu vienā porcijā, kā arī citas sastāvdaļas, kuras īpaši izraudzītas, lai atbalstītu Jūsu svara zaudēšanas programmu.

Kas ir Impact diētiskās sūkalas?

Impact diētiskās sūkalas ir sūkalu proteīna pulveris, kas ir īpaši izstrādāts, lai uzņemtu vairāk proteīna1 bez nevajadzīgiem ogļhidrātiem. Mēs esam arī pievienojuši papildu glutamīnu, kas dabiski sastopams olbaltumvielās, kas palīdz veidot un atjaunot muskuļu masu1 — tas ir svarīgi, ja vēlaties tonizēt ķermeni.

Turklāt šis proteīna kokteilis ir lieliski piemērots arī veģetāriešiem, lai Jūs varētu baudīt Impact diētisko sūkalu sniegtās priekšrocības neatkarīgi no Jūsu dzīvesveida.

Ko dara Impact diētiskās sūkalas?

Impact diētiskās sūkalas ir lielisks olbaltumvielu avots, — zinātniski pierādīts, ka tas palīdz veidot un uzturēt muskuļu masu1.

 • Zems ogļhidrātu un augsts proteīna sastāvs
 • Satur ALCAR un Zaļās Tējas Ekstraktu
 • Viegli lietojams ar lielisku garšu

Impact diētiskās sūkalas nodrošina 33 g olbaltumvielu vienā porcijā. Tās ir ideāli piemērotas muskuļu masas uzturēšanai, kamēr sasniedzat svara zaudēšanas mērķi1. Tās satur arī zaļās tējas ekstraktu, CLA pulveri un holīnu — galveno uztura sastāvdaļu, kas palīdz uzturēt normālu tauku vielmaiņu2.

Kam paredzētas Impact diētiskās sūkalas?

Impact diētiskās sūkalas ir ideāli piemērotas ikvienam, kurš vēlas palielināt ikdienā lietojamu sūkalu olbaltumvielu daudzumu, vienlaikus ievērojot diētu ar zemu tauku un zemu ogļhidrātu saturu. Mūsu pulveris ir arī pilnībā draudzīgs veģetāriešiem, tāpēc tas ir labs risinājums tiem, kuri uzturā nelieto gaļu.

Kā garšo Impact diētiskās sūkalas?

Mūsu proteīna pulveri piedāvā ne tikai lieliskus uztura bagātinātājus, bet tie ir arī rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu apņemšanos — neliekot upurēt diētu. Impact diētiskās sūkalas ir pieejamas arī ar dažādām patīkamām garšām, tostarp ar cepumu un krējuma, zemeņu kūkas un klasisko šokolādes garšu, lai Jūs varētu atrast savu ideālo diētisko kokteili atbilstoši savai gaumei.

Kāpēc gan neizmēģināt kādu no mūsu jaunākajām garšām — ar banānu, kokosriekstu, šokolādes un kokosriekstu, šokolādes braunija, piena tējas un brūnā cukura garšu.

1. Olbaltumvielas veicina muskuļu masas augšanu un uzturēšanu.

2. Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu vielmaiņu.

Šeikerī pievienojiet 2 kausiņus (60 g) 300 ml ūdens vai piena, labi sakratiet un lietojiet jebkurā brīdī visas dienas laikā.

SVARĪGA INFORMĀCIJA. Uzglabāt vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Šo produktu ir paredzēts lietot kopā ar daudzveidīgu un sabalansētu uzturu un veselīga dzīvesveida ievērošanu. Piemērots veģetāriešiem. AR BRŪNĀ CUKURA UN PIENA TĒJAS GARŠU. BRĪDINĀJUMS: augsts kofeīna saturs (41mg/100ml*). Nav ieteicams lietot bērniem, grūtniecēm vai ar krūti barojošām sievietēm. * Sagatavots atbilstoši norādījumiem.

AR KOKOSRIEKSTU GARŠU: proteīnu maisījums (75%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), aromatizētājs, L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

AR BANĀNU GARŠU: proteīnu maisījums (75%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), dabīgais aromatizētājs, L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), kurkumas eļļas ekstrakts, DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

AR PIENA TĒJAS GARŠU: proteīnu maisījums (76%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), aromatizētājs, CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), ābolu ekstrakts, DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze), saldinātājs (sukraloze).

AR ŠOKOLĀDES BRAUNIJA GARŠU: proteīnu maisījums (65%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu, auzu milti (8%), inulīns (8%), L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), aromatizētājs, zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

AR BRŪNĀ CUKURA GARŠU: proteīnu maisījums (72%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), aromatizētājs (satur kofeīnu), L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), ābolu ekstrakts, biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze), saldinātājs (sukraloze).

AR ŠOKOLĀDES UN KOKASRIEKSTU GARŠU: proteīnu maisījums (73%) (sūkalu proteīna koncentrāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu], piena proteīna koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts (piena) [satur emulgatorus: saulespuķu lecitīnu, sojas lecitīnu]), auzu milti (8%), inulīns (8%), kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu, L-glutamīns (2%), linsēklu pulveris (Linum usitatissimum) (2%), CLA preparāts (konjugētās linolskābes triglicerīdi (no saflora eļļas), kukurūzas sīrupa sausā masa, piena proteīni, stabilizētājs (dikālija fosfāts), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), antioksidants (jaukti tokoferoli)), aromatizētājs, zaļās tējas ekstrakts (Camellia sinensis), biezinātājs (ksantāna sveķi), DL-holīna bitartrāta pulveris (holīna bitartrāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds)), saldinātājs (sukraloze), DigeZyme™ (proteāze, amilāze, bēta-D-galaktozidāze, lipāze, celulāze).

ALERGĒNI: alergēnus, tostarp glutēnu saturošus graudaugus, skatīt pie sastāvdaļām treknrakstā.

 

Zemeņu kūkas garša

Uzturvērtības informācija

  100g Porcijā
Enerģētiskā vērtība 1533kJ/ 366kcal 920kJ/ 220 kcal
Tauki 6.1g 3.7g
no tiem piesātinātie 1.7g 0.8g
Ogļhidrāti 11g 3.4g
no tiem cukuri 6.7g 2.0g
Šķiedrvielas 8.9g 5.3g
Proteīni 62g 37g
Sāls 0.40g 0.24g
AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:
L-glutamīns 1.9g 1.1g
CLA 936mg 562mg
Holīna bitartrāts 198mg 119mg
Zaļās tējas ekstrakts 180mg 108mg

*Uzturvērtība ir aprēķināta produktam ar Zemeņu kūkas garšu. Izvēloties citu garšu, uzturvērtības var mainīties.

 

 

range:
Myprotein

AR KOKOSRIEKSTU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR KOKOSRIEKSTU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR BANĀNU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR BANĀNU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR PIENA TĒJAS GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR PIENA TĒJAS GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR ŠOKOLĀDES BRAUNIJU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR ŠOKOLĀDES BRAUNIJU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR BRŪNĀ CUKURA GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR BRŪNĀ CUKURA GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

AR ŠOKOLĀDES UN KOKOSRIEKSTU GARŠU: AR KOKOSRIEKSTU GARŠU: LIETOŠANAI GATAVS SŪKALU OLBALTUMVIELU UN AUZU MILTU MAISĪJUMS AR LINSĒKLĀM, L-GLUTAMĪNU, HOLĪNA BITARTRĀTU, INULĪNU, ZAĻĀS TĒJAS EKSTRAKTU UN ENZĪMIEM. AR ŠOKOLĀDES UN KOKOSRIEKSTU GARŠU UN SALDINĀTĀJU.

brand:
Myprotein
Diet:
Veģetārieši

Pircēju atsauksmes

Overall Rating : 5.0 / 5 (4 atsauksmes)
 • 4 5 star reviews
 • 0 4 star reviews
 • 0 3 star reviews
 • 0 2 star reviews
 • 0 1 star reviews
 

Top Klientu atsauksmes

Ja atsauksmes attiecas uz pārtikas produktiem vai kosmētikas līdzekļiem, rezultāti var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Pircēju atsauksmes ir neatkarīgas un nepārstāv 'The Hut' grupas veidokli.

Proteīns

Ļoti laba,garšīga,efektīva

Vai šī informācija bija noderīga?

Jā (0) Nē (0)
Ziņot par šo atsauksmi

Šokolādes

Pamēğināju šokolādes, laba garša un konsistence. Pirkšu vel!

Vai šī informācija bija noderīga?

Jā (1) Nē (0)
Ziņot par šo atsauksmi

Whey

Хороший за свои деньги брала два вкуса по 1кг . С удовольствием пью :) буду скоро брать ещё 

Vai šī informācija bija noderīga?

Jā (1) Nē (0)
Ziņot par šo atsauksmi

FitnessPower

Myproten var nopirkt u vietas Riga un ari suta pa visu Latviju pie FintessPower atri erti leti
Labi saskan ar:
Myproten var nopirkt u vietas Riga un ari suta pa visu Latviju pie FintessPower atri erti leti

Vai šī informācija bija noderīga?

Jā (1) Nē (3)
Ziņot par šo atsauksmi

Citi pircēji iegādājās: