• Gluten Free

    Gluten Free

Pro Milk Zero

Nesatur cukuru

FREE MYPROTEIN MUG on orders over €90

FREE GIFT!

Receive FREE MYPROTEIN MUG on all orders over €90!

No code required | Gift will be automatically added to a basket when the order (after discount was applied) will reach €90 or more.

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
12.59€
Nav noliktavā

Preces pārskats

Kas ir Pro Milk Zero?

Pro Milk Zero ir gardi, olbaltumvielām bagāti piena dzērieni ar 0g cukura, piejami ar šokolādes un vaniļas garšu. Pro Milk Zero lieliski piemēroti uzkodām, kad esat ceļā vai arī, ja vienkārši vēlaties uzņemt vairāk olbaltumvielas.

Ieguvumi no Pro Milk Zero's

Pro Milk Zero nodrošina 15g olbaltumvielas vienā 250ml iepakojumā, kas palīdz liesas muskuļu masas pieaugumam un uzturēšanai. Pro Milk Zero nesatur cukuru.

Kam ir piemērotsPro Milk Zero?

Pro Milk Zero ir ideāls dzēriens ikvienam, kurš vēlas uzņemt vairāk olbaltumvielas, to darot ar garda piena dzēriena palīdzību. Pro Milk Zero ir lieliska parasto olbaltumvielu kokteiļu alternatīva un tie nesatur cukuru.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • 15g olbaltumvielas porcijā
  • Veicina muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu
  • Gards dzēriens, pieejamas 2 garšas

Ieteicamā lietošana

Pasniegt atdzesētu, sakratīt pirms atvēršanas.

Uzglabāt oriģinālajā iepakojumā, vēsā un sausā vietā. Pārliecinieties, ka iepakojums ir kārtīgi noslēgts. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Lietot kā sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. Nelietot kā vienīgo uzturvielu avotu. Dzeriet pietiekami daudz šķidrumu.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem meklēt treknrakstā. Var saturēt soju.

Chocolate Flavour: Purified Ūdens, Milk Proteins, Cream (Milk), Cocoa (1.5%), Chicory Frukto-Oligosaharīdss (Inulin), Thickeners (Microcrystalline Cellulose, Sodium Carboxymethylcellulose, Carrageenan), Stabilisers (Sodium Phosphate, Sodium Citrate), Aromatizatori, Sāls, Emulsifier (E472e), Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K).

Vanilla Flavour: Purified Ūdens, Milk Proteins, Cream (Milk), Chicory Frukto-Oligosaharīdss (Inulin), Thickeners (Microcrystalline Cellulose, Sodium Carboxymethylcellulose, Carrageenan), Stabilisers (Sodium Phosphate, Sodium Citrate), Aromatizatori, Sāls, Emulsifiers (E472e) Colour (Carotenes), Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K).

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 Carton (250ml)

Porcijas iepakojumā - Each pack contains 9 cartons.

Nutritional Information

  Per 100g Per Carton (250ml) *RI
Energy 163 kJ/39 kcal 418 kJ/98 kcal 5%
Fat 1.3 g 3.4 g 4%
  of which saturates 0.8 g 2 g 10%
Carbohydrate 0.6 g 1.5 g 1%
  of which sugars 0.3 g 0.8 g 1%
Fibre 0.6 g 1.5 g  
Protein 5.9 g 15 g 30%
Salt 0.29 g 0.73 g 13%

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Pro Milk Zero

Atlasīt attēlu

Pro Milk Zero
Back to top