• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Protein Porridge (sample)

Olbaltumvielām bagātas putras auzas

FREE MYPROTEIN MUG on orders over €90

FREE GIFT!

Receive FREE MYPROTEIN MUG on all orders over €90!

No code required | Gift will be automatically added to a basket when the order (after discount was applied) will reach €90 or more.

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
1.00€
Nav noliktavā

Preces pārskats

Kas ir Protein Porridge?

Protein Porridge ir garda, olbaltumvielām bagāta uzkoda, kuru ideāli lietot no rīta kā daļu no veselīgām brokastīm vai jebkurā citā dienas laikā, lai uzņemtu papildus olbaltumvielas. Katra paciņa satur 13g olbaltumvielas no Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāta. Ogļhidrātiem ir zems GI, tie nodrošina lēnu enerģijas izdalīšanos asinīs un satur maz cukura.

 

Ieguvumi no Protein Porridge

Protein Porridge satur daudz olbaltumvielas, kas veicinās liesas muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu. Protein Porridge ir pildīta atsevišķās 50g paciņās, kas tās padara ērti lietojamas vienalga vai tas būtu mājās, ceļā vai darbā.

Kam ir piemērots Protein Porridge ?

Protein Porridge ir ieteicams ikvienam, kas vēlas atrast barojošu, olbaltumvielām bagātu maltīti. To var lietot jebkurā dienas laikā visi, kas vēlas uzņemt vairāk olbaltumvielas vai arī kā daļu no veselīgām brokastīm.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Olbaltumvielām bagātas putras auzas
  • Iepakotas atsevišķās paciņās jūsu ērtībai
  • Vairāk kā 13g olbaltumvielu vienā porcijā

Ieteicamā lietošana

Ielejiet bļodā 120-200ml pienu (jo mazāk piena, jo biezāka būs putra), tad pievienojiet 1 paciņu un samaisiet. Lieciet mikroviļņu krāsnī uz pilnu jaudu uz 90 - 120 sekundēm un pa vidu samaisiet.

Brīdinājums: Saturs būs karsts, kad izņemsiet to no mikroviļņu krāsns. Mikroviļņu krāsns instrukcijas norādītas 800W krāsnij. Nepildiet karstus šķidrumus blendera pudelē.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem, to skaitā graudaugiem, kas satur glutēnu, skatīt sastāvdaļas treknrakstā. Var saturēt olas.

Chocolate flavour:

Rolled Oats, Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts (Milk) (contains Soya), Aromatizatori(Cocoa Powder, Aromatizatori, Sweetener (Sucralose)), Digezyme® Enzymes (Amylase, Protease, Cellulase, Beta-D-Galactosidase, Lipase), Biezinātājs: Xanthan Gum.

Vanilla flavour:

Rolled Oats, Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts(Milk) (contains Soya), Aromatizatori(Flavouring, Sweetener (Sucralose)), Digezyme® Enzymes (Amylase, Protease, Cellulase, Beta-D-Galactosidase, Lipase), Biezinātājs: Xanthan Gum.

Strawberry flavour:

Rolled Oats, Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts(Milk) (contains Soya), Aromatizatori(Flavouring, Citric Acid, Colouring (Beetroot Red), Sweetener (Sucralose)), Digezyme® Enzymes (Amylase, Protease, Cellulase, Beta-D-Galactosidase, Lipase), Biezinātājs: Xanthan Gum

Banana flavour:

Rolled Oats, Sūkalu Olbaltumvielu Koncentrāts(Milk) (contains Soya), Aromatizatori(Flavouring, Colouring (Curcumin), Sweetener (Sucralose), Digezyme® Enzymes (Amylase, Protease, Cellulase, Beta-D-Galactosidase, Lipase)Biezinātājs: Xanthan Gum.

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 Sachet (50g)

Porcijas iepakojumā - 1 (50g)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving
Energy 1602 kJ/381 kcal 801 kJ/191 kcal
Fat 8.2 g 4.1 g
  of which saturates 2.5 g 1.3 g
Carbohydrates 42 g 21 g
  of which sugars 2.4 g 1.2 g
Protein 30 g 15 g
Salt <0.01 g <0.01 g

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

 

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Protein Porridge (sample)

Atlasīt attēlu

Protein Porridge (sample)
Back to top