Myprotein Šeikera Pudele

Ideāli kokteiļi katru reizi un nekādi kunkuļi

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
3.49€

Pieejamība:

Preces pārskats

Kas ir Myprotein Šeikera Pudele?

Myprotein Šeikera Pudele ir attīstitākā sporta šeikeru pudele, kas pieejama tirgū. Palīdzot izveidot visgardāko, maigāko kokteili vai dzērienu bez nekādiem kunkuļiem ar ļoti minimālu piepūli.

Kādi ir ieguvumu, lietojot Myprotein Šeikera Pudeli?

Unikālā savīto stiepļu bumbiņa, darbojas tā pat kā blenderis, sasmalcinot un izveidojot, viendabīgu un gardu dzērienu pēc Tavas izvēles. Vienkārši sakrati šeikeri un šeikera bumbiņa izdarīs pārējo.

Skrūvējamais un drošais šeikera vāciņš pasargās no šļakstiem, bet lielais snīpis un uzgalis, padara lietošanu pavisam vienkāršu, salīdzinot ar citiem šeikeriem.

Šo produktu var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, tā ir viegli satverama un 600ml lielā šeikera krūze to padara par ergonomiskāko pudeli tirgū: funkcionāla un stilīga!

Kam Myprotein Šeikera Pulede ir piemērota?

Myprotein šeikera Pudele ir perfekta visiem, kuri vēlas vai jau lieto uztura bagātinātājus pulveru formā. Šis produkts ir plaši lietots, lai veidotu gardus, viendabīgus sporta dzērienus un kokteiļus.

Galvenie ieguvumi

  • Ideāls aizvietotājs elektriskajam blenderim
  • Pilnībā noslēdzams, lai nekas nelītu ārā
  • Viegli lietojams un tīrāms

Ieteicamā lietošana

Informācija: Nelietot šo produku ar ļoti siltiem vai karstiem šķidrumiem. Lietojot karstus šķidrumus aizvērtā šeikerī, tiek radīts spiediens, kas var radīt pēkšņu vāciņa atdalīšanos no šeikera, izšļakstot šeikera sastāvu. Mēs iesakām pudeli un vāciņu mazgāt atseviški.

Pircēju atsauksmes

Ja atsauksmes attiecas uz pārtikas produktiem vai kosmētikas līdzekļiem, rezultāti var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Pircēju atsauksmes ir neatkarīgas un nepārstāv 'The Hut' grupas veidokli.

Kopsavilkums

2.5

2.5

(2 atsauksmes)

  • 5    0
  • 4    1
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    1
Kārtot pēc

Caura pudele

Kopumā:

1

Diemžēl saņēmu cauru šeikeri (caur vāku lejās ārā), bet vismaz bumbiņu varēšu izmantot ar citiem šeikeriem.

Sat Feb 03 14:30:16 GMT 2018 no xxx

Vai šī informācija bija noderīga?

Lēts un efektīvs

Kopumā:

4

Lietoju ikdienā. Bumbiņa, kas ir iekšā ļoti palīdz samaisīt šeikus kuri ir biezāki. Viss strādā kārtīgi un nelīst garām. Dodu tikai 4 zvaigznes, jo pudele iekrāsojās dzeltenā krāsā pēc pāris lietošanām dzerot kreatīnu. Bet nevaru saprast vai tā ir pudeles vai kreatīna vaina.

Labi saskan ar:

Jeb ko

Fri Dec 02 10:23:14 GMT 2016 no Beyond

Vai šī informācija bija noderīga?

Myprotein Šeikera Pudele

Atlasīt attēlu

Myprotein Šeikera Pudele
Back to top